Przedłużamy do 30.08.2014 czas na zapisy na   TRZECI TURNUS PÓŁKOLONII - termin 4-8 sierpnień. 


Informujemy, iż przez całe wakacje popołudniowych sekcji dziecięcych i juniorskich nie będzie. Zapraszamy do udziału w organiozwanych przez Avatar PÓŁKOLONIACH.

AVATAR

!!! UWAGA !!!
Właśnie ruszył RANKING przejść !!! Przyjdź do nas- pociśnij ile sił - uzupełnij swoje przejścia w naszym RANKINGU <-- CLICK !!!

!!! UWAGA !!! KONKURS !!!
Pod koniec wakacji (31.08.2014) wytypujemy zwycięzce - dla osoby, która w tym dniu o godzinie 23:59 będzie na szczycie naszego rankingu do wygrania karnet OPEN na miesiąc do Centrum Wspinaczkowego Avatar.

Aktualne TOPO dostępne jest  TUTAJ <--CLICK


Czas pomysleć o WAKACJACH :)  Sprawdź naszą ofertę   <-- CLICK


NOWA OFERTA
- już możecie wypożyczyć u nas sprzęt również w skały !!!

Avatar to jakość wspinania w 3D:

• Dogodny dojazd - środki komunikacji miejskiej pozwolą Ci dotrzeć do nas w kilka minut z centrum miasta. Fani dwóch kółek dojadą do obiektu pobliskimi ścieżkami rowerowymi. Dla zmotoryzowanych do dyspozycji ogromny parking. Avatar mieści się zaledwie kilka kilometrów od obwodnicy południowej (zjazd: Kraków Wschód ). 

• Duża funkcjonalność - dobrze zagospodarowana, okazała przestrzeń i po prostu dobre wspinanie - ogrom pionów i przewieszeń; 10-metrowa czasówka, 12-metrowa ścianka przystosowana do zawodów na trudność i świetliki (przeszklenia w dachu), które gwarantują nieziemski  klimat.

• Doskonali trenerzy – grupa młodych świetnie wykwalifikowanych i w pełni zaangażowanych wspinaczy, służących pomocą, wiedzą i umiejętnościami zarówno nowicjuszom jak i tym bardziej zaawansowanym.

Najwyższej jakości sprzęt wspinaczkowy, który znajdziesz na naszej ścianie gwarantuje pełne BEZPIECZEŃSTWO!s

GALERIA

 

 więcej zdjęć znajdziecie na stronie portalu CLIMB.PL  climb.pl <-- CLICK