AVATAR

AVATAR a MAJÓWKA:
1.05 (CZWARTEK)  &  2.05 (PIĄTEK)  &  3.05 (SOBOTA) AVATAR BĘDZIE CZYNNY W GODZINACH 9-20 ALE  ZAJĘĆ SEKCJI NIE BĘDZIE !!!

Avatar to jakość wspinania w 3D:

• Dogodny dojazd - środki komunikacji miejskiej pozwolą Ci dotrzeć do nas w kilka minut z centrum miasta. Fani dwóch kółek dojadą do obiektu pobliskimi ścieżkami rowerowymi. Dla zmotoryzowanych do dyspozycji ogromny parking. Avatar mieści się zaledwie kilka kilometrów od obwodnicy południowej (zjazd: Kraków Wschód ). 

• Duża funkcjonalność - dobrze zagospodarowana, okazała przestrzeń i po prostu dobre wspinanie - ogrom pionów i przewieszeń; 10-metrowa czasówka, 12-metrowa ścianka przystosowana do zawodów na trudność i świetliki (przeszklenia w dachu), które gwarantują nieziemski  klimat.

• Doskonali trenerzy – grupa młodych świetnie wykwalifikowanych i w pełni zaangażowanych wspinaczy, służących pomocą, wiedzą i umiejętnościami zarówno nowicjuszom jak i tym bardziej zaawansowanym.

Najwyższej jakości sprzęt wspinaczkowy, który znajdziesz na naszej ścianie gwarantuje pełne BEZPIECZEŃSTWO!s

GALERIA

 

 

 

Mamy zaszczy zaprezentować Wam najnowsze dziecko Avatara:
WSPINACZKOWY SYSTEM LEDOWY !!!

Nasi routsetterzy układają drogi -> Ty wybierasz trudność -> ON podświetla odpowiednią kombinację ... mimo nowości tego typu nadal jednak trzeba się wspinać ;)