PRZEZ CAŁE WAKACJE ZAJĘĆ SEKCJI DZIECIĘCYCH I MŁODZIEŻOWYCH NIE BĘDZIE. 

Mamy świadomość, że warunki w "starym" Avatarze są nieco trudniejsze, w związku z tym dla osób które wykupią sekcję na sierpień oferujemy 30 % zniżkę na sekcję we wrześniu już w nowej lokalizacji. Działamy na całego tak aby od września CENTRALNA 51 tętniła życiem.

wyjazd na Kalymnos wrzesień 2015  
 

AVATAR

NOWE GODZINY OTWARCIA OBIEKTU <--CLICK

Avatar to jakość wspinania w 3D:

• Dogodny dojazd - środki komunikacji miejskiej pozwolą Ci dotrzeć do nas w kilka minut z centrum miasta. Fani dwóch kółek dojadą do obiektu pobliskimi ścieżkami rowerowymi. Dla zmotoryzowanych do dyspozycji ogromny parking. Avatar mieści się zaledwie kilka kilometrów od obwodnicy południowej (zjazd: Kraków Wschód ). 

• Duża funkcjonalność - dobrze zagospodarowana, okazała przestrzeń i po prostu dobre wspinanie - ogrom pionów i przewieszeń; 10-metrowa czasówka, 12-metrowa ścianka przystosowana do zawodów na trudność i świetliki (przeszklenia w dachu), które gwarantują nieziemski  klimat.

• Doskonali trenerzy – grupa młodych świetnie wykwalifikowanych i w pełni zaangażowanych wspinaczy, służących pomocą, wiedzą i umiejętnościami zarówno nowicjuszom jak i tym bardziej zaawansowanym.

Najwyższej jakości sprzęt wspinaczkowy, który znajdziesz na naszej ścianie gwarantuje pełne BEZPIECZEŃSTWO

GALERIA