3.07.2015 (czwartek) to ostatni dzień działania Centrum Wspinaczkowego Avatar przy ul. Przewóz.
W piątek, sobotę i niedziele (4-6.09.2015) Centrum Wspinaczkowe Avatar będzie nieczynne. Wszystko po to by od poniedziałku (7.09.2015) ruszyć na Centralnej 51 :D

Tam też zapraszamy Was na zajęcia nie tylko ze wspinaczki ale również z FITNESS, JOGI, SZTUK WALKI, do studia trenigów personalnych, gabinetu dietetycznego i rehabilitacyjnego, jak również do strefy cardio i relaksu- wszystko to już od najbliższego poniedziałku.

 

AVATAR

Avatar to jakość wspinania w 3D:

• Dogodny dojazd - środki komunikacji miejskiej pozwolą Ci dotrzeć do nas w kilka minut z centrum miasta. Fani dwóch kółek dojadą do obiektu pobliskimi ścieżkami rowerowymi. Dla zmotoryzowanych do dyspozycji ogromny parking. Avatar mieści się zaledwie kilka kilometrów od obwodnicy południowej (zjazd: Kraków Wschód ). 

• Duża funkcjonalność - dobrze zagospodarowana, okazała przestrzeń i po prostu dobre wspinanie - ogrom pionów i przewieszeń; 10-metrowa czasówka, 12-metrowa ścianka przystosowana do zawodów na trudność i świetliki (przeszklenia w dachu), które gwarantują nieziemski  klimat.

• Doskonali trenerzy – grupa młodych świetnie wykwalifikowanych i w pełni zaangażowanych wspinaczy, służących pomocą, wiedzą i umiejętnościami zarówno nowicjuszom jak i tym bardziej zaawansowanym.

Najwyższej jakości sprzęt wspinaczkowy, który znajdziesz na naszej ścianie gwarantuje pełne BEZPIECZEŃSTWO

GALERIA