AVATAR wzywa MICHAŁA S. po odbiór nagrody (czyli karnetu OPEN na miesiąc do Centrum Wspinaczkowego Avatar) za niekwestionowane zwycięstwo w  RANKINGU PRZEJŚĆ za okres wakacyjny :D GRATULUJEMY !!!

Ruszyły zapisy na sekcje wspinaczkowe na miesiąc wrzesień. Zapsiy drogą mailową, telefoniczną lub bezpośrednio w recepcji obiektu. 
Aktualny grafik na wrzesień jest dostepny w zakładce GRAFIK TRENINGÓW <-- CLICK

Od 1 września wracają sekcje dziecięce:
poniedziałek 16:00-18:00
środa 17:00-19:00
piątek 16:00-18:00
sobota 9:00-11:00

AVATAR

!!! UWAGA !!!
Już jest RANKING przejść !!! Przyjdź do nas- pociśnij ile sił - uzupełnij swoje przejścia w naszym RANKINGU <-- CLICK !!!


Aktualne TOPO dostępne jest  TUTAJ <--CLICK


SPRAWDŹ OFERTĘ 
- już możecie wypożyczyć u nas sprzęt również w skały !!!

Avatar to jakość wspinania w 3D:

• Dogodny dojazd - środki komunikacji miejskiej pozwolą Ci dotrzeć do nas w kilka minut z centrum miasta. Fani dwóch kółek dojadą do obiektu pobliskimi ścieżkami rowerowymi. Dla zmotoryzowanych do dyspozycji ogromny parking. Avatar mieści się zaledwie kilka kilometrów od obwodnicy południowej (zjazd: Kraków Wschód ). 

• Duża funkcjonalność - dobrze zagospodarowana, okazała przestrzeń i po prostu dobre wspinanie - ogrom pionów i przewieszeń; 10-metrowa czasówka, 12-metrowa ścianka przystosowana do zawodów na trudność i świetliki (przeszklenia w dachu), które gwarantują nieziemski  klimat.

• Doskonali trenerzy – grupa młodych świetnie wykwalifikowanych i w pełni zaangażowanych wspinaczy, służących pomocą, wiedzą i umiejętnościami zarówno nowicjuszom jak i tym bardziej zaawansowanym.

Najwyższej jakości sprzęt wspinaczkowy, który znajdziesz na naszej ścianie gwarantuje pełne BEZPIECZEŃSTWO!s

GALERIA

 

 więcej zdjęć znajdziecie na stronie portalu CLIMB.PL  climb.pl <-- CLICK