fbpx
Loading...
AcroPark2019-12-05T01:04:13+00:00

Wszystkie zajęcia kierowane dla osób, które chcą od podstaw rozwinąć się w danej dziedzinie, ale również dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności.

AcroPark jest to jedyny taki obiekt sportowy  w Polsce, który łączy sporty gimnastyczne ze sportami wyczynowymi! Specjalnie dla Was mamy profesjonalny sprzęt gimnastyczny oraz wspaniałą kadrę trenerską. Posiadamy Springfloor czyli specjalną matę gimnastyczna, która sprężynuje. Tutaj możemy trenować takie sporty jak: parkour, tricking, capoeira. AcroPark został zaprojektowany przy współpracy Mistrza Polski w Akrobatyce Sportowej – Jacka Czerniaka.

Wyposażenie naszego obiektu:

  • 2 trampoliny sportowe z dostępem do basenów z gąbkami
  • ścieżka akrobatyczna do profesjonalnych skoków akrobatycznych
  • springfloor z dostępem do drabinek i dołu gimnastycznego
  • wyczynowe trampolinki sportowe
  • przeszkody parkour’owe
  • 2 liny gimnastyczne
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
AcroGym
dla wszystkich grup AcroGym
08:00 - 10:00
Dorota Bałko, Robert Dziedzic
09:00
10:00
11-16 lat JUNIOR acro
11-16 LAT
10:00 - 11:30
Kamil Smętek / Robert Dziedzic
11:00
15:00
11-16 lat JUNIOR acro
11-16 LAT
15:45 - 17:15
Kamil Smętek / Jacek Hardy

AcroGym
NABÓR
16:00 - 17:30
Robert Dziedzic, Dorota Bałko

AcroGym
grupa młodsza
17:00 - 19:00
Robert Dziedzic, Jacek Czerniak

4-7 lat KRASNAL acro
gimnastyka dla najmłodszych
17:30 - 18:30
Dorota Bałko

AcroGym
grupa starsza
18:30 - 20:30
Dorota Bałko, Jacek Czerniak

11-16 lat JUNIOR acro
11-16 LAT
19:00 - 20:30
Robert Dziedzic

ADULT acro
20:30 - 22:00
Robert Dziedzic
16:00
AcroGym
NABÓR
16:00 - 17:30
Dorota Bałko, Robert Dziedzic

AERIAL SILK (SZARFY) - gimnastyka powietrzna
grupa początkująca KIDS i JUNIOR
17:00 - 18:30
Olena Hawran

AcroGym
grupa młodsza
17:00 - 19:00
Dorota Bałko, Robert Dziedzic, Jacek Czerniak

AERIAL SILK (SZARFY) - gimnastyka powietrzna
grupa OPEN
18:30 - 20:00
Olena Hawran

AcroGym
grupa starsza
18:30 - 20:30
Dorota Bałko, Jacek Czerniak

11-16 lat JUNIOR acro
11-16 LAT
19:00 - 20:30
Robert Dziedzic

ADULT acro
20:30 - 22:00
Robert Dziedzic
3-6 lat MAŁPIE FIGLE
KRASNALE 3-6 LAT
16:30 - 17:30
Sebastian Biernat
3-6 lat MAŁPIE FIGLENowatorski – 4 stopniowy program zajęć

11-16 lat JUNIOR acro
11-16 LAT początkująca
17:00 - 18:30
Kamil Smętek

8-10 lat KIDS acro
zaawansowana
17:15 - 18:45
Dorota Bałko

3-6 lat MAŁPIE FIGLE
KRASNALE 3-6 LAT
17:30 - 18:30
Sebastian Biernat
3-6 lat MAŁPIE FIGLENowatorski – 4 stopniowy program zajęć

11-16 lat JUNIOR parkour
18:30 - 20:00
Kamil Smętek
AcroGym
NABÓR
16:00 - 17:30
Dorota Bałko, Robert Dziedzic

AcroGym
grupa młodsza
17:00 - 19:00
Dorota Bałko, Robert Dziedzic, Jacek Czerniak

AcroGym
grupa starsza
18:30 - 20:30
Dorota Bałko, Jacek Czerniak

11-16 lat JUNIOR acro
11-16 LAT
19:00 - 20:30
Robert Dziedzic

ADULT acro
20:30 - 22:00
Robert Dziedzic
4-7 lat KRASNAL acro
gimnastyka dla najmłodszych
16:00 - 17:00
Kamil Smętek
17:00
8-10 lat KIDS acro
początkująca
17:00 - 18:30
Kamil Smętek

AERIAL SILK (SZARFY) - gimnastyka powietrzna
grupa początkująca KIDS i JUNIOR
17:00 - 18:30
Olena Hawran

11-16 lat JUNIOR parkour
18:30 - 20:00
Kamil Smętek

AERIAL SILK (SZARFY) - gimnastyka powietrzna
grupa OPEN
18:30 - 20:00
Olena Hawran
18:00
19:00
20:00
21:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10:00
11-16 lat JUNIOR acro
11-16 LAT
10:00 - 11:30
Kamil Smętek / Robert Dziedzic
11:00
15:00
11-16 lat JUNIOR acro
11-16 LAT
15:45 - 17:15
Kamil Smętek / Jacek Hardy
16:00
17:00
11-16 lat JUNIOR acro
11-16 LAT początkująca
17:00 - 18:30
Kamil Smętek
18:00
19:00
11-16 lat JUNIOR acro
11-16 LAT
19:00 - 20:30
Robert Dziedzic
11-16 lat JUNIOR acro
11-16 LAT
19:00 - 20:30
Robert Dziedzic
11-16 lat JUNIOR acro
11-16 LAT
19:00 - 20:30
Robert Dziedzic
20:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
11-16 lat JUNIOR parkour
18:30 - 20:00
Kamil Smętek
11-16 lat JUNIOR parkour
18:30 - 20:00
Kamil Smętek
19:00

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
3-6 lat MAŁPIE FIGLE
KRASNALE 3-6 LAT
16:30 - 17:30
Sebastian Biernat
3-6 lat MAŁPIE FIGLENowatorski – 4 stopniowy program zajęć

3-6 lat MAŁPIE FIGLE
KRASNALE 3-6 LAT
17:30 - 18:30
Sebastian Biernat
3-6 lat MAŁPIE FIGLENowatorski – 4 stopniowy program zajęć
17:00
18:00

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
4-7 lat KRASNAL acro
gimnastyka dla najmłodszych
16:00 - 17:00
Kamil Smętek
17:00
4-7 lat KRASNAL acro
gimnastyka dla najmłodszych
17:30 - 18:30
Dorota Bałko
18:00

Poniedziałek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
8-10 lat KIDS acro
zaawansowana
17:15 - 18:45
Dorota Bałko
8-10 lat KIDS acro
początkująca
17:00 - 18:30
Kamil Smętek
18:00

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
AcroGym
dla wszystkich grup AcroGym
08:00 - 10:00
Dorota Bałko, Robert Dziedzic
09:00
16:00
AcroGym
NABÓR
16:00 - 17:30
Robert Dziedzic, Dorota Bałko

AcroGym
grupa młodsza
17:00 - 19:00
Robert Dziedzic, Jacek Czerniak

AcroGym
grupa starsza
18:30 - 20:30
Dorota Bałko, Jacek Czerniak
AcroGym
NABÓR
16:00 - 17:30
Dorota Bałko, Robert Dziedzic

AcroGym
grupa młodsza
17:00 - 19:00
Dorota Bałko, Robert Dziedzic, Jacek Czerniak

AcroGym
grupa starsza
18:30 - 20:30
Dorota Bałko, Jacek Czerniak
AcroGym
NABÓR
16:00 - 17:30
Dorota Bałko, Robert Dziedzic

AcroGym
grupa młodsza
17:00 - 19:00
Dorota Bałko, Robert Dziedzic, Jacek Czerniak

AcroGym
grupa starsza
18:30 - 20:30
Dorota Bałko, Jacek Czerniak
17:00
18:00
19:00
20:00

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20:00
ADULT acro
20:30 - 22:00
Robert Dziedzic
ADULT acro
20:30 - 22:00
Robert Dziedzic
ADULT acro
20:30 - 22:00
Robert Dziedzic
21:00

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
AERIAL SILK (SZARFY) - gimnastyka powietrzna
grupa początkująca KIDS i JUNIOR
17:00 - 18:30
Olena Hawran

AERIAL SILK (SZARFY) - gimnastyka powietrzna
grupa OPEN
18:30 - 20:00
Olena Hawran
AERIAL SILK (SZARFY) - gimnastyka powietrzna
grupa początkująca KIDS i JUNIOR
17:00 - 18:30
Olena Hawran

AERIAL SILK (SZARFY) - gimnastyka powietrzna
grupa OPEN
18:30 - 20:00
Olena Hawran
18:00
19:00
No events available!
No events available!
bilety jednorazowe happy hours* ulgowy normalny
60 min 15 25 30
90 min 20 35 40
120 min 25 45 50
dopłata** 10 10

*od poniedziałku do piątku do godziny 14:00
**dopłata do biletu wstępu na AcroPark gdy ma się kupiony bilet do innej strefy w Avatar Centrala Ruchu (np. FunClimb, Wspinanie, Fitness)

rodzinne 60 min. 90 min. 120 min.
1 rodzic + 1 dziecko 40 50 60
1 rodzic + 2 dzieci 60 80 100
2 rodziców + 1 lub 2 dzieci 75 95 115
karnety * 60 min.
5 wejść 120
10 wejść 230
AVATAR open 400

* ważny 30 dni od daty zakupu

ilość treningów 60 min. pakiet 5* pakiet 10*
1 osoba 110 520 1000
2 osoby 160 780 1500
3 osoby 210
4 osoby 250

* ważny 30 dni od daty zakupu

Sekcje – treningi grupowe * sekcje AcroGym Nabór AcroGym składka
pojedynczy 35
1 x w tygodniu 120
2 x w tygodniu 200 160
3 x w tygodniu 260 190
4 x w tygodniu 220 210 z umową / 250 bez umowy

* ważny w danym miesiącu kalendarzowym

Kontakt FB