fbpx
Loading...
AcroPark2020-10-15T10:19:51+00:00

Wszystkie zajęcia kierowane dla osób, które chcą od podstaw rozwinąć się w danej dziedzinie, ale również dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności.

AcroPark jest to jedyny taki obiekt sportowy  w Polsce, który łączy sporty gimnastyczne ze sportami wyczynowymi! Specjalnie dla Was mamy profesjonalny sprzęt gimnastyczny oraz wspaniałą kadrę trenerską. Posiadamy Springfloor czyli specjalną matę gimnastyczna, która sprężynuje. Tutaj możemy trenować takie sporty jak: parkour, tricking, capoeira. AcroPark został zaprojektowany przy współpracy Mistrza Polski w Akrobatyce Sportowej – Jacka Czerniaka.

AcroPark ma już dwie lokalizacje w Krakowie.

AcroPark
w AVATAR Centrala Ruchu
ul. Sikorki 21A, 31-589 Kraków
tel. 733 434 332

AcroPark i Avatar Balicka Boulder
ul. Balicka 100, 30-149 Kraków
tel. 811 388 112

Ruszamy z zapisami na zajęcia w nowym obiekcie – ACROPARK BALICKA!
Zadzwoń 665-665-339 lub napisz balicka@acropark.pl

Wyposażenie naszego obiektu na Sikorki 21A:

  • 2 trampoliny sportowe z dostępem do basenów z gąbkami
  • ścieżka akrobatyczna do profesjonalnych skoków akrobatycznych
  • fast track oraz air track
  • springfloor z dostępem do drabinek i dołu gimnastycznego oraz luster
  • wyczynowe trampolinki sportowe
  • przeszkody parkour’owe
  • lonża podwieszana
  • 3 szarfy AERIAL SILK
  • kółka gimnastyczne oraz koło gimnastyczne AERIAL HOOP

Wyposażenie naszego obiektu na Balickiej 100:

  • springfloor z dostępem do drabinek oraz luster
  • wyczynowe trampolinki sportowe
  • air track
  • 3 szarfy AERIAL SILK
  • kółka gimnastyczne oraz koło gimnastyczne AERIAL HOOP
  • lina
CENNIK SIKORKI 21A
CENNIK BALICKA 100
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
AcroGym
09:00 - 11:00
Dorota Bałko, Robert Dziedzic
4-7 lat ACRO
gimnastyka dla najmłodszych
16:00 - 17:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
4-7 lat ACRO
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
16:00 - 17:00
4-7 lat ACROgimnastyka dla najmłodszych
4-7 lat ACRO
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
16:00 - 17:00
4-7 lat ACROgimnastyka dla najmłodszych

SZARFY
AERIAL SILK grupa początkująca
16:00 - 17:30
Olena Hawran
SZARFYopłata za zajęcia zgodna z cennikiem AcroPark

8-10 lat ACRO
17:00 - 18:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic

SZARFY
AERIAL SILK grupa zaawansowana
17:45 - 19:15
Olena Hawran
SZARFYopłata za zajęcia zgodna z cennikiem AcroPark

10-13 lat ACRO
18:00 - 19:00
Olga Grymek

13-17 lat ACRO
19:00 - 20:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
4-7 lat ACRO
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
16:00 - 17:00
4-7 lat ACROgimnastyka dla najmłodszych
SZARFY
AERIAL SILK grupa początkująca
16:00 - 17:30
Olena Hawran
SZARFYopłata za zajęcia zgodna z cennikiem AcroPark

SZARFY
AERIAL SILK grupa zaawansowana
17:45 - 19:15
Olena Hawran
SZARFYopłata za zajęcia zgodna z cennikiem AcroPark
8-10 lat ACRO
17:00 - 18:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic

AcroGym
sekcja sportowa
17:00 - 19:00
Dorota Bałko, Robert Dziedzic

10-13 lat ACRO
18:00 - 19:00
Olga Grymek
8-10 lat ACRO
17:00 - 18:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic

AcroGym
sekcja sportowa
17:00 - 19:00
Dorota Bałko, Robert Dziedzic

10-13 lat ACRO
18:00 - 19:00
Olga Grymek
8-10 lat ACRO
17:00 - 18:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic

AcroGym
sekcja sportowa
17:00 - 19:00
Dorota Bałko, Robert Dziedzic

10-13 lat ACRO
18:00 - 19:00
Olga Grymek
13-17 lat ACRO
19:00 - 20:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
13-17 lat ACRO
19:00 - 20:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
13-17 lat ACRO
19:00 - 20:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
ADULT (dorośli) ACRO
grupa początkuąca
20:00 - 21:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
ADULT (dorośli) ACRO
grupa początkująca
20:00 - 21:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
ADULT (dorośli) ACRO
grupa początkująca
20:00 - 21:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
ADULT (dorośli) ACRO
grupa początkująca
20:00 - 21:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
ADULT (dorośli) ACRO
grupa zaawansowana
21:00 - 22:30
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
ADULT (dorośli) ACRO
grupa zaawansowana
21:00 - 22:30
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
ADULT (dorośli) ACRO
grupa zaawansowana
21:00 - 22:30
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic

Poniedziałek

  • 4-7 lat ACRO gimnastyka dla najmłodszych · Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    16:00 - 17:00
  • 8-10 lat ACRO Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    17:00 - 18:00
  • AcroGym sekcja sportowa · Dorota Bałko, Robert Dziedzic
    17:00 - 19:00
  • 10-13 lat ACRO Olga Grymek
    18:00 - 19:00
  • 13-17 lat ACRO Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    19:00 - 20:00
  • ADULT (dorośli) ACRO grupa początkuąca · Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    20:00 - 21:00
  • ADULT (dorośli) ACRO grupa zaawansowana · Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    21:00 - 22:30

Wtorek

  • 4-7 lat ACRO Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    16:00 - 17:00
  • 8-10 lat ACRO Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    17:00 - 18:00
  • AcroGym sekcja sportowa · Dorota Bałko, Robert Dziedzic
    17:00 - 19:00
  • 10-13 lat ACRO Olga Grymek
    18:00 - 19:00
  • 13-17 lat ACRO Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    19:00 - 20:00
  • ADULT (dorośli) ACRO grupa początkująca · Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    20:00 - 21:00
  • ADULT (dorośli) ACRO grupa zaawansowana · Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    21:00 - 22:30

Środa

  • 4-7 lat ACRO Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    16:00 - 17:00
  • SZARFY AERIAL SILK grupa początkująca · Olena Hawran
    16:00 - 17:30
  • 8-10 lat ACRO Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    17:00 - 18:00
  • SZARFY AERIAL SILK grupa zaawansowana · Olena Hawran
    17:45 - 19:15
  • 10-13 lat ACRO Olga Grymek
    18:00 - 19:00
  • 13-17 lat ACRO Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    19:00 - 20:00
  • ADULT (dorośli) ACRO grupa początkująca · Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    20:00 - 21:00

Czwartek

  • 4-7 lat ACRO Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    16:00 - 17:00
  • 8-10 lat ACRO Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    17:00 - 18:00
  • AcroGym sekcja sportowa · Dorota Bałko, Robert Dziedzic
    17:00 - 19:00
  • 10-13 lat ACRO Olga Grymek
    18:00 - 19:00
  • 13-17 lat ACRO Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    19:00 - 20:00
  • ADULT (dorośli) ACRO grupa początkująca · Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    20:00 - 21:00
  • ADULT (dorośli) ACRO grupa zaawansowana · Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    21:00 - 22:30

Piątek

  • SZARFY AERIAL SILK grupa początkująca · Olena Hawran
    16:00 - 17:30
  • SZARFY AERIAL SILK grupa zaawansowana · Olena Hawran
    17:45 - 19:15

Sobota

  • AcroGym Dorota Bałko, Robert Dziedzic
    09:00 - 11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
13-17 lat ACRO
19:00 - 20:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
13-17 lat ACRO
19:00 - 20:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
13-17 lat ACRO
19:00 - 20:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
13-17 lat ACRO
19:00 - 20:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
4-7 lat ACRO
gimnastyka dla najmłodszych
16:00 - 17:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
4-7 lat ACRO
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
16:00 - 17:00
4-7 lat ACROgimnastyka dla najmłodszych
4-7 lat ACRO
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
16:00 - 17:00
4-7 lat ACROgimnastyka dla najmłodszych
4-7 lat ACRO
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
16:00 - 17:00
4-7 lat ACROgimnastyka dla najmłodszych

Poniedziałek

  • 4-7 lat ACRO gimnastyka dla najmłodszych · Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    16:00 - 17:00

Wtorek

  • 4-7 lat ACRO Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    16:00 - 17:00

Środa

  • 4-7 lat ACRO Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    16:00 - 17:00

Czwartek

  • 4-7 lat ACRO Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    16:00 - 17:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
8-10 lat ACRO
17:00 - 18:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
8-10 lat ACRO
17:00 - 18:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
8-10 lat ACRO
17:00 - 18:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
8-10 lat ACRO
17:00 - 18:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic

Poniedziałek

  • 8-10 lat ACRO Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    17:00 - 18:00

Wtorek

  • 8-10 lat ACRO Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    17:00 - 18:00

Środa

  • 8-10 lat ACRO Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    17:00 - 18:00

Czwartek

  • 8-10 lat ACRO Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
    17:00 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10-13 lat ACRO
18:00 - 19:00
Olga Grymek
10-13 lat ACRO
18:00 - 19:00
Olga Grymek
10-13 lat ACRO
18:00 - 19:00
Olga Grymek
10-13 lat ACRO
18:00 - 19:00
Olga Grymek

Poniedziałek

  • 10-13 lat ACRO Olga Grymek
    18:00 - 19:00

Wtorek

  • 10-13 lat ACRO Olga Grymek
    18:00 - 19:00

Środa

  • 10-13 lat ACRO Olga Grymek
    18:00 - 19:00

Czwartek

  • 10-13 lat ACRO Olga Grymek
    18:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
AcroGym
09:00 - 11:00
Dorota Bałko, Robert Dziedzic
AcroGym
sekcja sportowa
17:00 - 19:00
Dorota Bałko, Robert Dziedzic
AcroGym
sekcja sportowa
17:00 - 19:00
Dorota Bałko, Robert Dziedzic
AcroGym
sekcja sportowa
17:00 - 19:00
Dorota Bałko, Robert Dziedzic

Poniedziałek

  • AcroGym sekcja sportowa · Dorota Bałko, Robert Dziedzic
    17:00 - 19:00

Wtorek

  • AcroGym sekcja sportowa · Dorota Bałko, Robert Dziedzic
    17:00 - 19:00

Czwartek

  • AcroGym sekcja sportowa · Dorota Bałko, Robert Dziedzic
    17:00 - 19:00

Sobota

  • AcroGym Dorota Bałko, Robert Dziedzic
    09:00 - 11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
ADULT (dorośli) ACRO
grupa początkuąca
20:00 - 21:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
ADULT (dorośli) ACRO
grupa początkująca
20:00 - 21:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
ADULT (dorośli) ACRO
grupa początkująca
20:00 - 21:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
ADULT (dorośli) ACRO
grupa początkująca
20:00 - 21:00
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
ADULT (dorośli) ACRO
grupa zaawansowana
21:00 - 22:30
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
ADULT (dorośli) ACRO
grupa zaawansowana
21:00 - 22:30
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic
ADULT (dorośli) ACRO
grupa zaawansowana
21:00 - 22:30
Dorota Bałko, Olga Grymek, Robert Dziedzic

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
SZARFY
AERIAL SILK grupa początkująca
16:00 - 17:30
Olena Hawran
SZARFYopłata za zajęcia zgodna z cennikiem AcroPark

SZARFY
AERIAL SILK grupa zaawansowana
17:45 - 19:15
Olena Hawran
SZARFYopłata za zajęcia zgodna z cennikiem AcroPark
SZARFY
AERIAL SILK grupa początkująca
16:00 - 17:30
Olena Hawran
SZARFYopłata za zajęcia zgodna z cennikiem AcroPark

SZARFY
AERIAL SILK grupa zaawansowana
17:45 - 19:15
Olena Hawran
SZARFYopłata za zajęcia zgodna z cennikiem AcroPark

Środa

  • SZARFY AERIAL SILK grupa początkująca · Olena Hawran
    16:00 - 17:30
  • SZARFY AERIAL SILK grupa zaawansowana · Olena Hawran
    17:45 - 19:15

Piątek

  • SZARFY AERIAL SILK grupa początkująca · Olena Hawran
    16:00 - 17:30
  • SZARFY AERIAL SILK grupa zaawansowana · Olena Hawran
    17:45 - 19:15
No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
16:00 - 17:00
4-7 lat KRASNAL
Grupa początkująca
16:00 - 17:00
Olaf Pawełoszek
4-7 lat KRASNAL
Grupa średnio zaawansowana
16:00 - 17:00
Olaf Pawełoszek
4-7 lat KRASNAL
Grupa początkująca
16:00 - 17:00
Karolina Michalska
4-7 lat KRASNAL
Grupa średnio zaawansowana
16:00 - 17:00
Karolina Michalska
17:00 - 18:00
8-10 lat KIDS
Grupa początkująca
17:00 - 18:00
Olaf Pawełoszek
8-10 lat KIDS
Grupa średnio zaawansowana
17:00 - 18:00
Olaf Pawełoszek
SZARFY
grupa początkująca 7-10 lat
17:00 - 18:00
Karolina Michalska
8-10 lat KIDS
Grupa początkująca
17:00 - 18:00
Karolina Michalska
8-10 lat KIDS
Grupa średnio zaawansowana
17:00 - 18:00
arolina Michalska
18:00 - 19:00
11-16 lat JUNIOR
Grupa początkująca
18:00 - 19:00
Olaf Pawełoszek
11-16 lat JUNIOR
Grupa średnio zaawansowana
18:00 - 19:00
Olaf Pawełoszek
SZARFY
grupa początkująca 10+
18:00 - 19:00
Karolina Michalska
11-16 lat JUNIOR
Grupa początkująca
18:00 - 19:00
Karolina Michalska
19:00 - 20:00
SEKCJA SPORTOWA
19:00 - 20:00
Karolina Michalska
11-16 lat JUNIOR
Grupa zaawansowana
19:00 - 20:00
Karolina Michalska
20:00 - 21:00
ADULT (dorośli)
SZARFY
20:00 - 21:00

SZARFY
ADULT dorośli
20:00 - 21:00
Karolina Michalska

Poniedziałek

Wtorek

Środa

  • SZARFY grupa początkująca 7-10 lat · Karolina Michalska
    17:00 - 18:00
  • SZARFY grupa początkująca 10+ · Karolina Michalska
    18:00 - 19:00
  • SEKCJA SPORTOWA Karolina Michalska
    19:00 - 20:00
  • 20:00 - 21:00
  • SZARFY ADULT dorośli · Karolina Michalska
    20:00 - 21:00

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18:00 - 19:00
11-16 lat JUNIOR
Grupa początkująca
18:00 - 19:00
Olaf Pawełoszek
11-16 lat JUNIOR
Grupa średnio zaawansowana
18:00 - 19:00
Olaf Pawełoszek
11-16 lat JUNIOR
Grupa początkująca
18:00 - 19:00
Karolina Michalska
19:00 - 20:00
11-16 lat JUNIOR
Grupa zaawansowana
19:00 - 20:00
Karolina Michalska

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
16:00 - 17:00
4-7 lat KRASNAL
Grupa początkująca
16:00 - 17:00
Olaf Pawełoszek
4-7 lat KRASNAL
Grupa średnio zaawansowana
16:00 - 17:00
Olaf Pawełoszek
4-7 lat KRASNAL
Grupa początkująca
16:00 - 17:00
Karolina Michalska
4-7 lat KRASNAL
Grupa średnio zaawansowana
16:00 - 17:00
Karolina Michalska

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

Piątek

  • 4-7 lat KRASNAL Grupa średnio zaawansowana · Karolina Michalska
    16:00 - 17:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
17:00 - 18:00
8-10 lat KIDS
Grupa początkująca
17:00 - 18:00
Olaf Pawełoszek
8-10 lat KIDS
Grupa średnio zaawansowana
17:00 - 18:00
Olaf Pawełoszek
8-10 lat KIDS
Grupa początkująca
17:00 - 18:00
Karolina Michalska
8-10 lat KIDS
Grupa średnio zaawansowana
17:00 - 18:00
arolina Michalska

Poniedziałek

  • 8-10 lat KIDS Grupa początkująca · Olaf Pawełoszek
    17:00 - 18:00

Wtorek

  • 8-10 lat KIDS Grupa średnio zaawansowana · Olaf Pawełoszek
    17:00 - 18:00

Czwartek

  • 8-10 lat KIDS Grupa początkująca · Karolina Michalska
    17:00 - 18:00

Piątek

  • 8-10 lat KIDS Grupa średnio zaawansowana · arolina Michalska
    17:00 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
20:00 - 21:00
ADULT (dorośli)
SZARFY
20:00 - 21:00

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
19:00 - 20:00
SEKCJA SPORTOWA
19:00 - 20:00
Karolina Michalska

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
17:00 - 18:00
SZARFY
grupa początkująca 7-10 lat
17:00 - 18:00
Karolina Michalska
18:00 - 19:00
SZARFY
grupa początkująca 10+
18:00 - 19:00
Karolina Michalska
20:00 - 21:00
SZARFY
ADULT dorośli
20:00 - 21:00
Karolina Michalska

Środa

  • SZARFY grupa początkująca 7-10 lat · Karolina Michalska
    17:00 - 18:00
  • SZARFY grupa początkująca 10+ · Karolina Michalska
    18:00 - 19:00
  • SZARFY ADULT dorośli · Karolina Michalska
    20:00 - 21:00
No events available!

HONORUJEMY KARTY SPORTOWE


*Karty MultiSport Benefit Systems nie są honorowane na Balickiej 100.

Kontakt FB