Grafik zajęć
ZAJĘCIA DLA MALUCHÓW W WIEKU 4-7 lat W STREFIE FunClimb NA ROK SZKOLNY 2023/2024
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB RUSZYŁY ZAPISY na nowy semestr 16.00 - 17.00 FUNCLIMB | 4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB RUSZYŁY ZAPISY na nowy semestr 16.00 - 17.00 FUNCLIMB | |||
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB RUSZYŁY ZAPISY na nowy semestr 17.00 - 18.00 FUNCLIMB | 4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB RUSZYŁY ZAPISY na nowy semestr 17.00 - 18.00 FUNCLIMB | 4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB RUSZYŁY ZAPISY na nowy semestr 17.00 - 18.00 FUNCLIMB | 4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB Grupa zaawansowana. O dołączeniu decyduje instruktor 17.00 - 18.00 FUNCLIMB | |
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB RUSZYŁY ZAPISY na nowy semestr 18.00 - 19.00 FUNCLIMB | 4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB RUSZYŁY ZAPISY na nowy semestr 18.00 - 19.00 FUNCLIMB |
Poniedziałek
-
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB16.00 - 17.00
-
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB17.00 - 18.00
Wtorek
-
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB17.00 - 18.00
-
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB18.00 - 19.00
Środa
-
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB17.00 - 18.00
-
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB18.00 - 19.00
Czwartek
-
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB16.00 - 17.00
-
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB17.00 - 18.00
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB RUSZYŁY ZAPISY na nowy semestr 16.00 - 17.00 FUNCLIMB | 4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB RUSZYŁY ZAPISY na nowy semestr 16.00 - 17.00 FUNCLIMB | |||
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB RUSZYŁY ZAPISY na nowy semestr 17.00 - 18.00 FUNCLIMB | 4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB RUSZYŁY ZAPISY na nowy semestr 17.00 - 18.00 FUNCLIMB | 4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB RUSZYŁY ZAPISY na nowy semestr 17.00 - 18.00 FUNCLIMB | 4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB Grupa zaawansowana. O dołączeniu decyduje instruktor 17.00 - 18.00 FUNCLIMB | |
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB RUSZYŁY ZAPISY na nowy semestr 18.00 - 19.00 FUNCLIMB | 4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB RUSZYŁY ZAPISY na nowy semestr 18.00 - 19.00 FUNCLIMB |
Poniedziałek
-
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB16.00 - 17.00
-
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB17.00 - 18.00
Wtorek
-
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB17.00 - 18.00
-
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB18.00 - 19.00
Środa
-
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB17.00 - 18.00
-
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB18.00 - 19.00
Czwartek
-
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB16.00 - 17.00
-
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB17.00 - 18.00
No events available!
ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NA ROK SZKOLNY 2023/2024
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
AVATAR TEAM TEAM YOUNG 11:00 - 13:00 Klub Sportowy Progress | |||||
10-14 lat JUNIOR SPORT 16:00 - 18:00 Łukasz Smagała 7-12 LAT KIDS grupa open 16:15 - 17:45 Klub Sportowy Progress 7-12 LAT KIDS grupa open 16:15 - 17:45 Klub Sportowy Progress 7-12 LAT KIDSponiedziałki, środy 12-18 lat JUNIOR 16:30 - 18:30 Bruno Wałaszewski 12-18 lat JUNIORponiedziałek, środa, piątek AVATAR TEAM TEAM YOUNG 17:45 - 19:45 Klub Sportowy Progress AVATAR TEAM TEAM YOUNG 17:45 - 19:45 Klub Sportowy Progress | 7-12 LAT KIDS Grupa początkująca 16:00 - 17:30 Klub Sportowy Progress 7-12 LAT KIDS+Czwartek, piątek 16:00-17:30
+Piątek 17:30-19:00 7-12 LAT KIDS 16:00 - 17:30 Klub Sportowy Progress 12-18 lat JUNIOR 16:00 - 18:00 Klub Sportowy Progress AVATAR TEAM TEAM YOUNG 16:30 - 18:30 Łukasz Filipiak AVATAR TEAMwtorek/czwartek AVATAR TEAM TEAM YOUNG 17:30 - 19:30 Klub Sportowy Progress AVATAR TEAM TEAM YOUNG 17:30 - 19:30 Klub Sportowy Progress AVATAR TEAM TEAM YOUNG 18:30 - 20:30 Łukasz Filipiak AVATAR TEAMwtorek/czwartek | 10-14 lat JUNIOR SPORT 16:00 - 18:00 Łukasz Smagała 7-12 LAT KIDS Grupa open 16:15 - 17:45 Klub Sportowy Progress 7-12 LAT KIDS grupa open 16:15 - 17:45 Klub Sportowy Progress 7-12 LAT KIDSponiedziałek, środa 12-18 lat JUNIOR 16:30 - 18:30 Bruno Wałaszewski 12-18 lat JUNIORponiedziałek, środa, piątek AVATAR TEAM TEAM YOUNG 17:45 - 19:45 Klub Sportowy Progress AVATAR TEAM TEAM YOUNG 17:45 - 19:45 Klub Sportowy Progress | 7-12 LAT KIDS Grupa początkująca 16:00 - 17:30 Klub Sportowy Progress 7-12 LAT KIDS+Wtorek, piątek16:00-17:30
+Piątek 17:30-19:00 7-12 LAT KIDS 16:00 - 17:30 Klub Sportowy Progress 12-18 lat JUNIOR 16:00 - 18:00 Klub Sportowy Progress AVATAR TEAM TEAM YOUNG 16:30 - 18:30 Łukasz Filipiak AVATAR TEAMwtorek/czwartek AVATAR TEAM TEAM YOUNG 17:30 - 19:30 Klub Sportowy Progress AVATAR TEAM TEAM YOUNG 17:30 - 19:30 Klub Sportowy Progress AVATAR TEAM TEAM YOUNG 18:30 - 20:30 Łukasz Filipiak AVATAR TEAMwtorek/czwartek | 7-12 LAT KIDS Grupa początkująca 16:00 - 17:30 Klub Sportowy Progress 7-12 LAT KIDS+Wtorek, czwartek 16:00-17:30
+Piątek 17:30-19:00 7-12 LAT KIDS Grupa początkująca 16:00 - 17:30 Klub Sportowy Progress 7-12 LAT KIDSpiątek 7-12 LAT KIDS 16:00 - 17:30 STOWARZYSZENIE ZACIĘCIE AVATAR TEAM MOVE AVATAR TEAM 16:30 - 18:30 Paweł Grochowalski 12-18 lat JUNIOR 16:30 - 18:30 Bruno Wałaszewski 12-18 lat JUNIORponiedziałek, środa, piątek AVATAR TEAM TEAM YOUNG 16:30 - 19:30 Łukasz Filipiak 12-18 lat JUNIOR 17:00 - 18:30 Wiktor ŚMIGŁO Smagłowski 12-18 lat JUNIOR 17:00 - 19:00 Klub Sportowy Progress 12-18 lat JUNIOR 17:00 - 19:00 Klub Sportowy Progress 7-12 LAT KIDS Grupa początkująca 17:30 - 19:00 Klub Sportowy Progress 7-12 LAT KIDSpiątek 7-12 LAT KIDS 18:00 - 19:30 STOWARZYSZENIE ZACIĘCIE 12-18 lat JUNIOR ZAAWANSOWANA 19:00 - 21:00 Klub Sportowy Progress | |
Poniedziałek
-
10-14 lat JUNIOR SPORT Łukasz Smagała16:00 - 18:00
-
7-12 LAT KIDS grupa open · Klub Sportowy Progress16:15 - 17:45
-
7-12 LAT KIDS grupa open · Klub Sportowy Progress16:15 - 17:45
-
12-18 lat JUNIOR Bruno Wałaszewski16:30 - 18:30
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Klub Sportowy Progress17:45 - 19:45
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Klub Sportowy Progress17:45 - 19:45
Wtorek
-
7-12 LAT KIDS Grupa początkująca · Klub Sportowy Progress16:00 - 17:30
-
7-12 LAT KIDS Klub Sportowy Progress16:00 - 17:30
-
12-18 lat JUNIOR Klub Sportowy Progress16:00 - 18:00
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Łukasz Filipiak16:30 - 18:30
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Klub Sportowy Progress17:30 - 19:30
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Klub Sportowy Progress17:30 - 19:30
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Łukasz Filipiak18:30 - 20:30
Środa
-
10-14 lat JUNIOR SPORT Łukasz Smagała16:00 - 18:00
-
7-12 LAT KIDS Grupa open · Klub Sportowy Progress16:15 - 17:45
-
7-12 LAT KIDS grupa open · Klub Sportowy Progress16:15 - 17:45
-
12-18 lat JUNIOR Bruno Wałaszewski16:30 - 18:30
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Klub Sportowy Progress17:45 - 19:45
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Klub Sportowy Progress17:45 - 19:45
Czwartek
-
7-12 LAT KIDS Grupa początkująca · Klub Sportowy Progress16:00 - 17:30
-
7-12 LAT KIDS Klub Sportowy Progress16:00 - 17:30
-
12-18 lat JUNIOR Klub Sportowy Progress16:00 - 18:00
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Łukasz Filipiak16:30 - 18:30
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Klub Sportowy Progress17:30 - 19:30
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Klub Sportowy Progress17:30 - 19:30
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Łukasz Filipiak18:30 - 20:30
Piątek
-
7-12 LAT KIDS Grupa początkująca · Klub Sportowy Progress16:00 - 17:30
-
7-12 LAT KIDS Grupa początkująca · Klub Sportowy Progress16:00 - 17:30
-
7-12 LAT KIDS STOWARZYSZENIE ZACIĘCIE16:00 - 17:30
-
AVATAR TEAM MOVE AVATAR TEAM · Paweł Grochowalski16:30 - 18:30
-
12-18 lat JUNIOR Bruno Wałaszewski16:30 - 18:30
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Łukasz Filipiak16:30 - 19:30
-
12-18 lat JUNIOR Wiktor ŚMIGŁO Smagłowski17:00 - 18:30
-
12-18 lat JUNIOR Klub Sportowy Progress17:00 - 19:00
-
12-18 lat JUNIOR Klub Sportowy Progress17:00 - 19:00
-
7-12 LAT KIDS Grupa początkująca · Klub Sportowy Progress17:30 - 19:00
-
7-12 LAT KIDS STOWARZYSZENIE ZACIĘCIE18:00 - 19:30
-
12-18 lat JUNIOR ZAAWANSOWANA · Klub Sportowy Progress19:00 - 21:00
Sobota
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Klub Sportowy Progress11:00 - 13:00
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
10-14 lat JUNIOR SPORT 16:00 - 18:00 Łukasz Smagała | 10-14 lat JUNIOR SPORT 16:00 - 18:00 Łukasz Smagała | ||||
Poniedziałek
-
10-14 lat JUNIOR SPORT Łukasz Smagała16:00 - 18:00
Środa
-
10-14 lat JUNIOR SPORT Łukasz Smagała16:00 - 18:00
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
12-18 lat JUNIOR 16:30 - 18:30 Bruno Wałaszewski 12-18 lat JUNIORponiedziałek, środa, piątek | 12-18 lat JUNIOR 16:00 - 18:00 Klub Sportowy Progress | 12-18 lat JUNIOR 16:30 - 18:30 Bruno Wałaszewski 12-18 lat JUNIORponiedziałek, środa, piątek | 12-18 lat JUNIOR 16:00 - 18:00 Klub Sportowy Progress | 12-18 lat JUNIOR 16:30 - 18:30 Bruno Wałaszewski 12-18 lat JUNIORponiedziałek, środa, piątek 12-18 lat JUNIOR 17:00 - 18:30 Wiktor ŚMIGŁO Smagłowski 12-18 lat JUNIOR 17:00 - 19:00 Klub Sportowy Progress 12-18 lat JUNIOR 17:00 - 19:00 Klub Sportowy Progress | |
12-18 lat JUNIOR ZAAWANSOWANA 19:00 - 21:00 Klub Sportowy Progress | |||||
Poniedziałek
-
12-18 lat JUNIOR Bruno Wałaszewski16:30 - 18:30
Wtorek
-
12-18 lat JUNIOR Klub Sportowy Progress16:00 - 18:00
Środa
-
12-18 lat JUNIOR Bruno Wałaszewski16:30 - 18:30
Czwartek
-
12-18 lat JUNIOR Klub Sportowy Progress16:00 - 18:00
Piątek
-
12-18 lat JUNIOR Bruno Wałaszewski16:30 - 18:30
-
12-18 lat JUNIOR Wiktor ŚMIGŁO Smagłowski17:00 - 18:30
-
12-18 lat JUNIOR Klub Sportowy Progress17:00 - 19:00
-
12-18 lat JUNIOR Klub Sportowy Progress17:00 - 19:00
-
12-18 lat JUNIOR ZAAWANSOWANA · Klub Sportowy Progress19:00 - 21:00
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
7-12 LAT KIDS grupa open 16:15 - 17:45 Klub Sportowy Progress 7-12 LAT KIDS grupa open 16:15 - 17:45 Klub Sportowy Progress 7-12 LAT KIDSponiedziałki, środy | 7-12 LAT KIDS Grupa początkująca 16:00 - 17:30 Klub Sportowy Progress 7-12 LAT KIDS+Czwartek, piątek 16:00-17:30
+Piątek 17:30-19:00 7-12 LAT KIDS 16:00 - 17:30 Klub Sportowy Progress | 7-12 LAT KIDS Grupa open 16:15 - 17:45 Klub Sportowy Progress 7-12 LAT KIDS grupa open 16:15 - 17:45 Klub Sportowy Progress 7-12 LAT KIDSponiedziałek, środa | 7-12 LAT KIDS Grupa początkująca 16:00 - 17:30 Klub Sportowy Progress 7-12 LAT KIDS+Wtorek, piątek16:00-17:30
+Piątek 17:30-19:00 7-12 LAT KIDS 16:00 - 17:30 Klub Sportowy Progress | 7-12 LAT KIDS Grupa początkująca 16:00 - 17:30 Klub Sportowy Progress 7-12 LAT KIDS+Wtorek, czwartek 16:00-17:30
+Piątek 17:30-19:00 7-12 LAT KIDS Grupa początkująca 16:00 - 17:30 Klub Sportowy Progress 7-12 LAT KIDSpiątek 7-12 LAT KIDS 16:00 - 17:30 STOWARZYSZENIE ZACIĘCIE 7-12 LAT KIDS Grupa początkująca 17:30 - 19:00 Klub Sportowy Progress 7-12 LAT KIDSpiątek 7-12 LAT KIDS 18:00 - 19:30 STOWARZYSZENIE ZACIĘCIE | |
Poniedziałek
-
7-12 LAT KIDS grupa open · Klub Sportowy Progress16:15 - 17:45
-
7-12 LAT KIDS grupa open · Klub Sportowy Progress16:15 - 17:45
Wtorek
-
7-12 LAT KIDS Grupa początkująca · Klub Sportowy Progress16:00 - 17:30
-
7-12 LAT KIDS Klub Sportowy Progress16:00 - 17:30
Środa
-
7-12 LAT KIDS Grupa open · Klub Sportowy Progress16:15 - 17:45
-
7-12 LAT KIDS grupa open · Klub Sportowy Progress16:15 - 17:45
Czwartek
-
7-12 LAT KIDS Grupa początkująca · Klub Sportowy Progress16:00 - 17:30
-
7-12 LAT KIDS Klub Sportowy Progress16:00 - 17:30
Piątek
-
7-12 LAT KIDS Grupa początkująca · Klub Sportowy Progress16:00 - 17:30
-
7-12 LAT KIDS Grupa początkująca · Klub Sportowy Progress16:00 - 17:30
-
7-12 LAT KIDS STOWARZYSZENIE ZACIĘCIE16:00 - 17:30
-
7-12 LAT KIDS Grupa początkująca · Klub Sportowy Progress17:30 - 19:00
-
7-12 LAT KIDS STOWARZYSZENIE ZACIĘCIE18:00 - 19:30
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
AVATAR TEAM TEAM YOUNG 11:00 - 13:00 Klub Sportowy Progress | |||||
AVATAR TEAM TEAM YOUNG 16:30 - 18:30 Łukasz Filipiak AVATAR TEAMwtorek/czwartek AVATAR TEAM TEAM YOUNG 17:30 - 19:30 Klub Sportowy Progress AVATAR TEAM TEAM YOUNG 17:30 - 19:30 Klub Sportowy Progress AVATAR TEAM TEAM YOUNG 18:30 - 20:30 Łukasz Filipiak AVATAR TEAMwtorek/czwartek | AVATAR TEAM TEAM YOUNG 16:30 - 18:30 Łukasz Filipiak AVATAR TEAMwtorek/czwartek AVATAR TEAM TEAM YOUNG 17:30 - 19:30 Klub Sportowy Progress AVATAR TEAM TEAM YOUNG 17:30 - 19:30 Klub Sportowy Progress AVATAR TEAM TEAM YOUNG 18:30 - 20:30 Łukasz Filipiak AVATAR TEAMwtorek/czwartek | AVATAR TEAM MOVE AVATAR TEAM 16:30 - 18:30 Paweł Grochowalski AVATAR TEAM TEAM YOUNG 16:30 - 19:30 Łukasz Filipiak | |||
AVATAR TEAM TEAM YOUNG 17:45 - 19:45 Klub Sportowy Progress AVATAR TEAM TEAM YOUNG 17:45 - 19:45 Klub Sportowy Progress | AVATAR TEAM TEAM YOUNG 17:45 - 19:45 Klub Sportowy Progress AVATAR TEAM TEAM YOUNG 17:45 - 19:45 Klub Sportowy Progress | ||||
Poniedziałek
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Klub Sportowy Progress17:45 - 19:45
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Klub Sportowy Progress17:45 - 19:45
Wtorek
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Łukasz Filipiak16:30 - 18:30
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Klub Sportowy Progress17:30 - 19:30
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Klub Sportowy Progress17:30 - 19:30
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Łukasz Filipiak18:30 - 20:30
Środa
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Klub Sportowy Progress17:45 - 19:45
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Klub Sportowy Progress17:45 - 19:45
Czwartek
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Łukasz Filipiak16:30 - 18:30
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Klub Sportowy Progress17:30 - 19:30
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Klub Sportowy Progress17:30 - 19:30
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Łukasz Filipiak18:30 - 20:30
Piątek
-
AVATAR TEAM MOVE AVATAR TEAM · Paweł Grochowalski16:30 - 18:30
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Łukasz Filipiak16:30 - 19:30
Sobota
-
AVATAR TEAM TEAM YOUNG · Klub Sportowy Progress11:00 - 13:00
No events available!
ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH NA ROK SZKOLNY 2023/2024
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
07:00 | WAKE UP! 07:00 - 09:00 Łukasz Smagała WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek | WAKE UP! 07:00 - 09:00 Arek Millan WAKE UP! 07:00 - 09:00 Mateusz Mazur WAKE UP!wtorek, czwartek | WAKE UP! 07:00 - 09:00 Łukasz Smagała WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek | WAKE UP! 07:00 - 09:00 Arek Millan WAKE UP! 07:00 - 09:00 Mateusz Mazur WAKE UP!wtorek, czwartek | WAKE UP! 07:00 - 09:00 Łukasz Smagała WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek |
08:00 | |||||
09:00 | WAKE UP! 09:00 - 11:00 Arek Millan WAKE UP!wtorek. czwartek | WAKE UP! 09:00 - 11:00 Arek Millan WAKE UP!wtorek. czwartek | |||
10:00 | |||||
15:00 | LEVEL MEDIUM 15:30 - 17:30 Piotr Suder LEVEL MEDIUMponiedziałek
+ piątek Balicka 16:00 LEVEL ADVANCE 17:00 - 18:30 Adam Karpierz LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa LEVEL ADVANCE 17:30 - 19:30 Piotr Suder LEVEL ADVANCE+środa 17:30, piątek, 16:00 LEVEL EASY zajęcia 2x w tygodniu (nie można chodzić tylko 1 raz) 17:40 - 19:40 Marcin Ponicki LEVEL EASYponiedziałki, środy LEVEL ADVANCE 18:00 - 20:00 Łukasz Smagała LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa, piątek LEVEL MEDIUM 18:00 - 20:00 Piotr Urbaniak LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa LEVEL EASY 18:15 - 20:15 Mateusz Kądziołka
ABC WSPINANIA 18:30 - 20:30 Hubert Fudali ABC WSPINANIAponiedziałki, czwartki LEVEL MEDIUM 18:30 - 20:30 Bruno Wałaszewski LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa, piątek LEVEL ADVANCE Adam Karpierz 19:00 - 20:30 poniedziałek, środa LEVEL MEDIUM 19:30 - 21:30 Piotr Suder LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa LEVEL EASY 19:50 - 21:50 Marcin Ponicki LEVEL EASYponiedziałek, środa OPEN 20:00 - 22:00 Łukasz Smagała OPENponiedziałek, środa LEVEL EASY 20:15 - 22:15 Mateusz Kądziołka
ABC WSPINANIA 20:15 - 22:15 Piotr Urbaniak LEVEL MEDIUM 20:30 - 22:00 Adam Karpierz LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa LEVEL EASY 20:30 - 22:30 Łukasz Zaucha LEVEL EASYponiedziałek, środa LEVEL ADVANCE 20:30 - 22:30 Bruno Wałaszewski LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa, piątek | LEVEL MEDIUM 15:30 - 17:30 Piotr Suder LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa LEVEL ADVANCE 17:00 - 18:30 Adam Karpierz LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa LEVEL EASY 2x w tygodniu (nie można chodzić tylko 1 raz) 17:30 - 19:30 Marcin Ponicki LEVEL EASYponiedziałki, środy LEVEL ADVANCE 17:30 - 19:30 Piotr Suder LEVEL ADVANCE+poniedziałek 17:30, piątek, 16:00 LEVEL ADVANCE 18:00 - 20:00 Łukasz Smagała LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa, piątek LEVEL MEDIUM 18:00 - 20:00 Piotr Urbaniak LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa LEVEL MEDIUM 18:30 - 20:30 Bruno Wałaszewski LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa, piątek LEVEL ADVANCE 19:00 - 20:30 Adam Karpierz LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa LEVEL EASY 19:00 - 21:00 Iga Garlewicz LEVEL EASYśroda, piątek LEVEL MEDIUM 19:30 - 21:30 Piotr Suder LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa LEVEL EASY 19:50 - 21:50 Marcin Ponicki LEVEL EASYponiedziałek, środa OPEN 20:00 - 22:00 Łukasz Smagała OPENponiedziałek, środa ABC WSPINANIA 20:15 - 22:15 Piotr Urbaniak LEVEL MEDIUM 20:30 - 22:00 Adam Karpierz LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa LEVEL EASY 20:30 - 22:30 Łukasz Zaucha LEVEL EASYponiedziałek, środa LEVEL ADVANCE 20:30 - 22:30 Bruno Wałaszewski LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa, piątek | |||
16:00 | OPEN 16:00 - 18:00 Arek Millan OPENwtorek, czwartek LEVEL EASY 17:00 - 19:00 Paweł Stach LEVEL EASYwtorek, czwartek OPEN 17:15 - 19:15 Dawid Czuba OPENwtorek, czwartek OPEN 17:50 - 19:50 Marcin Ponicki OPENwtorek, czwartek LEVEL MEDIUM 18:00 - 20:00 Arek Millan LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek ABC WSPINANIA grupa rusza od 10.2023 18:30 - 20:30 Wiktor ŚMIGŁO Smagłowski ABC WSPINANIAwtorek, piątek OPEN 19:00 - 21:00 Paweł Stach OPENwtorek, czwartek LEVEL MEDIUM 19:15 - 21:15 Dawid Czuba LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek LEVEL ADVANCE 20:00 - 22:00 Arek Millan LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek OPEN 20:00 - 22:00 Marcin Ponicki OPENwtorek, czwartek LEVEL MEDIUM 20:15 - 22:15 Łukasz Filipiak LEVEL MEDIUMwtorek/czwartek ABC WSPINANIA grupa rusza od 10.2023 20:30 - 22:30 Wiktor ŚMIGŁO Smagłowski ABC WSPINANIAwtorek, piątek LEVEL MEDIUM 20:30 - 22:30 Paweł Stach LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek | OPEN 16:00 - 18:00 Arek Millan OPENwtorek, czwartek LEVEL EASY 17:00 - 19:00 Paweł Stach LEVEL EASYwtorek, czwartek OPEN 17:15 - 19:15 Dawid Czuba OPENwtorek, czwartek OPEN 17:50 - 19:50 Marcin Ponicki OPENwtorek, czwartek LEVEL MEDIUM 18:00 - 20:00 Arek Millan LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek ABC WSPINANIA 18:30 - 20:30 Hubert Fudali ABC WSPINANIAponiedziałki, czwartki OPEN 19:00 - 21:00 Paweł Stach OPENwtorek, czwartek LEVEL MEDIUM 19:15 - 21:15 Dawid Czuba LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek LEVEL ADVANCE 20:00 - 22:00 Arek Millan LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek OPEN 20:00 - 22:00 Marcin Ponicki OPENwtorek, czwartek LEVEL MEDIUM 20:15 - 22:15 Łukasz Filipiak LEVEL MEDIUMwtorek/czwartek LEVEL MEDIUM 20:30 - 22:30 Paweł Stach LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek | LEVEL MEDIUM 16:00 - 18:00 Piotr Suder LEVEL MEDIUM+ poniedziałek lub środa o 15:30 LEVEL EASY 17:00 - 19:00 Dawid Czuba LEVEL EASY+ poniedziałek BALICKA ABC WSPINANIA zajęcia tylko 1x w tygodniu 17:00 - 19:00 Marcin Ponicki LEVEL ADVANCE 18:00 - 20:00 Łukasz Smagała LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa, piątek LEVEL ADVANCE 18:00 - 20:00 Piotr Suder LEVEL ADVANCE+ poniedziałek lub środa o 17:30 ABC WSPINANIA 18:30 - 20:30 Paweł Grochowalski ABC WSPINANIA grupa rusza od 10.2023 18:30 - 20:30 Wiktor ŚMIGŁO Smagłowski ABC WSPINANIAwtorek, piątek LEVEL MEDIUM 18:30 - 20:30 Bruno Wałaszewski LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa, piątek LEVEL EASY 19:00 - 21:00 Iga Garlewicz LEVEL EASYśroda, piątek OPEN 19:00 - 21:00 Dawid Czuba OPEN+ poniedziałek BALICKA LEVEL EASY GRUPA ZAMKNIĘTA 19:45 - 21:15 STOWARZYSZENIE ZACIĘCIE ABC WSPINANIA grupa rusza od 10.2023 20:30 - 22:30 Wiktor ŚMIGŁO Smagłowski ABC WSPINANIAwtorek, piątek LEVEL ADVANCE 20:30 - 22:30 Bruno Wałaszewski LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa, piątek | ||
17:00 | |||||
18:00 | |||||
19:00 | |||||
20:00 | |||||
21:00 | |||||
22:00 |
Poniedziałek
-
WAKE UP! Łukasz Smagała07:00 - 09:00
-
LEVEL MEDIUM Piotr Suder15:30 - 17:30
-
LEVEL ADVANCE Adam Karpierz17:00 - 18:30
-
LEVEL ADVANCE Piotr Suder17:30 - 19:30
-
LEVEL EASY zajęcia 2x w tygodniu (nie można chodzić tylko 1 raz) · Marcin Ponicki17:40 - 19:40
-
LEVEL ADVANCE Łukasz Smagała18:00 - 20:00
-
LEVEL MEDIUM Piotr Urbaniak18:00 - 20:00
-
LEVEL EASY Mateusz Kądziołka18:15 - 20:15
-
ABC WSPINANIA Hubert Fudali18:30 - 20:30
-
LEVEL MEDIUM Bruno Wałaszewski18:30 - 20:30
-
LEVEL ADVANCE Adam Karpierz · poniedziałek, środa19:00 - 20:30
-
LEVEL MEDIUM Piotr Suder19:30 - 21:30
-
LEVEL EASY Marcin Ponicki19:50 - 21:50
-
OPEN Łukasz Smagała20:00 - 22:00
-
LEVEL EASY Mateusz Kądziołka20:15 - 22:15
-
ABC WSPINANIA Piotr Urbaniak20:15 - 22:15
-
LEVEL MEDIUM Adam Karpierz20:30 - 22:00
-
LEVEL EASY Łukasz Zaucha20:30 - 22:30
-
LEVEL ADVANCE Bruno Wałaszewski20:30 - 22:30
Wtorek
-
WAKE UP! Arek Millan07:00 - 09:00
-
WAKE UP! Mateusz Mazur07:00 - 09:00
-
WAKE UP! Arek Millan09:00 - 11:00
-
OPEN Arek Millan16:00 - 18:00
-
LEVEL EASY Paweł Stach17:00 - 19:00
-
OPEN Dawid Czuba17:15 - 19:15
-
OPEN Marcin Ponicki17:50 - 19:50
-
LEVEL MEDIUM Arek Millan18:00 - 20:00
-
ABC WSPINANIA grupa rusza od 10.2023 · Wiktor ŚMIGŁO Smagłowski18:30 - 20:30
-
OPEN Paweł Stach19:00 - 21:00
-
LEVEL MEDIUM Dawid Czuba19:15 - 21:15
-
LEVEL ADVANCE Arek Millan20:00 - 22:00
-
OPEN Marcin Ponicki20:00 - 22:00
-
LEVEL MEDIUM Łukasz Filipiak20:15 - 22:15
-
ABC WSPINANIA grupa rusza od 10.2023 · Wiktor ŚMIGŁO Smagłowski20:30 - 22:30
-
LEVEL MEDIUM Paweł Stach20:30 - 22:30
Środa
-
WAKE UP! Łukasz Smagała07:00 - 09:00
-
LEVEL MEDIUM Piotr Suder15:30 - 17:30
-
LEVEL ADVANCE Adam Karpierz17:00 - 18:30
-
LEVEL EASY 2x w tygodniu (nie można chodzić tylko 1 raz) · Marcin Ponicki17:30 - 19:30
-
LEVEL ADVANCE Piotr Suder17:30 - 19:30
-
LEVEL ADVANCE Łukasz Smagała18:00 - 20:00
-
LEVEL MEDIUM Piotr Urbaniak18:00 - 20:00
-
LEVEL MEDIUM Bruno Wałaszewski18:30 - 20:30
-
LEVEL ADVANCE Adam Karpierz19:00 - 20:30
-
LEVEL EASY Iga Garlewicz19:00 - 21:00
-
LEVEL MEDIUM Piotr Suder19:30 - 21:30
-
LEVEL EASY Marcin Ponicki19:50 - 21:50
-
OPEN Łukasz Smagała20:00 - 22:00
-
ABC WSPINANIA Piotr Urbaniak20:15 - 22:15
-
LEVEL MEDIUM Adam Karpierz20:30 - 22:00
-
LEVEL EASY Łukasz Zaucha20:30 - 22:30
-
LEVEL ADVANCE Bruno Wałaszewski20:30 - 22:30
Czwartek
-
WAKE UP! Arek Millan07:00 - 09:00
-
WAKE UP! Mateusz Mazur07:00 - 09:00
-
WAKE UP! Arek Millan09:00 - 11:00
-
OPEN Arek Millan16:00 - 18:00
-
LEVEL EASY Paweł Stach17:00 - 19:00
-
OPEN Dawid Czuba17:15 - 19:15
-
OPEN Marcin Ponicki17:50 - 19:50
-
LEVEL MEDIUM Arek Millan18:00 - 20:00
-
ABC WSPINANIA Hubert Fudali18:30 - 20:30
-
OPEN Paweł Stach19:00 - 21:00
-
LEVEL MEDIUM Dawid Czuba19:15 - 21:15
-
LEVEL ADVANCE Arek Millan20:00 - 22:00
-
OPEN Marcin Ponicki20:00 - 22:00
-
LEVEL MEDIUM Łukasz Filipiak20:15 - 22:15
-
LEVEL MEDIUM Paweł Stach20:30 - 22:30
Piątek
-
WAKE UP! Łukasz Smagała07:00 - 09:00
-
LEVEL MEDIUM Piotr Suder16:00 - 18:00
-
LEVEL EASY Dawid Czuba17:00 - 19:00
-
ABC WSPINANIA zajęcia tylko 1x w tygodniu · Marcin Ponicki17:00 - 19:00
-
LEVEL ADVANCE Łukasz Smagała18:00 - 20:00
-
LEVEL ADVANCE Piotr Suder18:00 - 20:00
-
ABC WSPINANIA Paweł Grochowalski18:30 - 20:30
-
ABC WSPINANIA grupa rusza od 10.2023 · Wiktor ŚMIGŁO Smagłowski18:30 - 20:30
-
LEVEL MEDIUM Bruno Wałaszewski18:30 - 20:30
-
LEVEL EASY Iga Garlewicz19:00 - 21:00
-
OPEN Dawid Czuba19:00 - 21:00
-
LEVEL EASY GRUPA ZAMKNIĘTA · STOWARZYSZENIE ZACIĘCIE19:45 - 21:15
-
ABC WSPINANIA grupa rusza od 10.2023 · Wiktor ŚMIGŁO Smagłowski20:30 - 22:30
-
LEVEL ADVANCE Bruno Wałaszewski20:30 - 22:30
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
17:00 | ABC WSPINANIA zajęcia tylko 1x w tygodniu 17:00 - 19:00 Marcin Ponicki ABC WSPINANIA 18:30 - 20:30 Paweł Grochowalski ABC WSPINANIA grupa rusza od 10.2023 18:30 - 20:30 Wiktor ŚMIGŁO Smagłowski ABC WSPINANIAwtorek, piątek ABC WSPINANIA grupa rusza od 10.2023 20:30 - 22:30 Wiktor ŚMIGŁO Smagłowski ABC WSPINANIAwtorek, piątek | ||||
18:00 | ABC WSPINANIA 18:30 - 20:30 Hubert Fudali ABC WSPINANIAponiedziałki, czwartki ABC WSPINANIA 20:15 - 22:15 Piotr Urbaniak | ABC WSPINANIA grupa rusza od 10.2023 18:30 - 20:30 Wiktor ŚMIGŁO Smagłowski ABC WSPINANIAwtorek, piątek ABC WSPINANIA grupa rusza od 10.2023 20:30 - 22:30 Wiktor ŚMIGŁO Smagłowski ABC WSPINANIAwtorek, piątek | ABC WSPINANIA 18:30 - 20:30 Hubert Fudali ABC WSPINANIAponiedziałki, czwartki | ||
19:00 | |||||
20:00 | ABC WSPINANIA 20:15 - 22:15 Piotr Urbaniak | ||||
21:00 | |||||
22:00 |
Poniedziałek
-
ABC WSPINANIA Hubert Fudali18:30 - 20:30
-
ABC WSPINANIA Piotr Urbaniak20:15 - 22:15
Wtorek
-
ABC WSPINANIA grupa rusza od 10.2023 · Wiktor ŚMIGŁO Smagłowski18:30 - 20:30
-
ABC WSPINANIA grupa rusza od 10.2023 · Wiktor ŚMIGŁO Smagłowski20:30 - 22:30
Środa
-
ABC WSPINANIA Piotr Urbaniak20:15 - 22:15
Czwartek
-
ABC WSPINANIA Hubert Fudali18:30 - 20:30
Piątek
-
ABC WSPINANIA zajęcia tylko 1x w tygodniu · Marcin Ponicki17:00 - 19:00
-
ABC WSPINANIA Paweł Grochowalski18:30 - 20:30
-
ABC WSPINANIA grupa rusza od 10.2023 · Wiktor ŚMIGŁO Smagłowski18:30 - 20:30
-
ABC WSPINANIA grupa rusza od 10.2023 · Wiktor ŚMIGŁO Smagłowski20:30 - 22:30
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
17:00 | LEVEL ADVANCE 17:00 - 18:30 Adam Karpierz LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa LEVEL ADVANCE 17:30 - 19:30 Piotr Suder LEVEL ADVANCE+środa 17:30, piątek, 16:00 LEVEL ADVANCE 18:00 - 20:00 Łukasz Smagała LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa, piątek LEVEL ADVANCE Adam Karpierz 19:00 - 20:30 poniedziałek, środa LEVEL ADVANCE 20:30 - 22:30 Bruno Wałaszewski LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa, piątek | LEVEL ADVANCE 17:00 - 18:30 Adam Karpierz LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa LEVEL ADVANCE 17:30 - 19:30 Piotr Suder LEVEL ADVANCE+poniedziałek 17:30, piątek, 16:00 LEVEL ADVANCE 18:00 - 20:00 Łukasz Smagała LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa, piątek LEVEL ADVANCE 19:00 - 20:30 Adam Karpierz LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa LEVEL ADVANCE 20:30 - 22:30 Bruno Wałaszewski LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa, piątek | |||
18:00 | LEVEL ADVANCE 18:00 - 20:00 Łukasz Smagała LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa, piątek LEVEL ADVANCE 18:00 - 20:00 Piotr Suder LEVEL ADVANCE+ poniedziałek lub środa o 17:30 | ||||
19:00 | |||||
20:00 | LEVEL ADVANCE 20:00 - 22:00 Arek Millan LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek | LEVEL ADVANCE 20:00 - 22:00 Arek Millan LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek | LEVEL ADVANCE 20:30 - 22:30 Bruno Wałaszewski LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa, piątek | ||
21:00 | |||||
22:00 |
Poniedziałek
-
LEVEL ADVANCE Adam Karpierz17:00 - 18:30
-
LEVEL ADVANCE Piotr Suder17:30 - 19:30
-
LEVEL ADVANCE Łukasz Smagała18:00 - 20:00
-
LEVEL ADVANCE Adam Karpierz · poniedziałek, środa19:00 - 20:30
-
LEVEL ADVANCE Bruno Wałaszewski20:30 - 22:30
Wtorek
-
LEVEL ADVANCE Arek Millan20:00 - 22:00
Środa
-
LEVEL ADVANCE Adam Karpierz17:00 - 18:30
-
LEVEL ADVANCE Piotr Suder17:30 - 19:30
-
LEVEL ADVANCE Łukasz Smagała18:00 - 20:00
-
LEVEL ADVANCE Adam Karpierz19:00 - 20:30
-
LEVEL ADVANCE Bruno Wałaszewski20:30 - 22:30
Czwartek
-
LEVEL ADVANCE Arek Millan20:00 - 22:00
Piątek
-
LEVEL ADVANCE Łukasz Smagała18:00 - 20:00
-
LEVEL ADVANCE Piotr Suder18:00 - 20:00
-
LEVEL ADVANCE Bruno Wałaszewski20:30 - 22:30
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
17:00 | LEVEL EASY zajęcia 2x w tygodniu (nie można chodzić tylko 1 raz) 17:40 - 19:40 Marcin Ponicki LEVEL EASYponiedziałki, środy LEVEL EASY 18:15 - 20:15 Mateusz Kądziołka
LEVEL EASY 19:50 - 21:50 Marcin Ponicki LEVEL EASYponiedziałek, środa LEVEL EASY 20:15 - 22:15 Mateusz Kądziołka
LEVEL EASY 20:30 - 22:30 Łukasz Zaucha LEVEL EASYponiedziałek, środa | LEVEL EASY 17:00 - 19:00 Paweł Stach LEVEL EASYwtorek, czwartek | LEVEL EASY 2x w tygodniu (nie można chodzić tylko 1 raz) 17:30 - 19:30 Marcin Ponicki LEVEL EASYponiedziałki, środy LEVEL EASY 19:00 - 21:00 Iga Garlewicz LEVEL EASYśroda, piątek LEVEL EASY 19:50 - 21:50 Marcin Ponicki LEVEL EASYponiedziałek, środa LEVEL EASY 20:30 - 22:30 Łukasz Zaucha LEVEL EASYponiedziałek, środa | LEVEL EASY 17:00 - 19:00 Paweł Stach LEVEL EASYwtorek, czwartek | LEVEL EASY 17:00 - 19:00 Dawid Czuba LEVEL EASY+ poniedziałek BALICKA |
18:00 | |||||
19:00 | LEVEL EASY 19:00 - 21:00 Iga Garlewicz LEVEL EASYśroda, piątek LEVEL EASY GRUPA ZAMKNIĘTA 19:45 - 21:15 STOWARZYSZENIE ZACIĘCIE | ||||
20:00 | |||||
21:00 | |||||
22:00 |
Poniedziałek
-
LEVEL EASY zajęcia 2x w tygodniu (nie można chodzić tylko 1 raz) · Marcin Ponicki17:40 - 19:40
-
LEVEL EASY Mateusz Kądziołka18:15 - 20:15
-
LEVEL EASY Marcin Ponicki19:50 - 21:50
-
LEVEL EASY Mateusz Kądziołka20:15 - 22:15
-
LEVEL EASY Łukasz Zaucha20:30 - 22:30
Wtorek
-
LEVEL EASY Paweł Stach17:00 - 19:00
Środa
-
LEVEL EASY 2x w tygodniu (nie można chodzić tylko 1 raz) · Marcin Ponicki17:30 - 19:30
-
LEVEL EASY Iga Garlewicz19:00 - 21:00
-
LEVEL EASY Marcin Ponicki19:50 - 21:50
-
LEVEL EASY Łukasz Zaucha20:30 - 22:30
Czwartek
-
LEVEL EASY Paweł Stach17:00 - 19:00
Piątek
-
LEVEL EASY Dawid Czuba17:00 - 19:00
-
LEVEL EASY Iga Garlewicz19:00 - 21:00
-
LEVEL EASY GRUPA ZAMKNIĘTA · STOWARZYSZENIE ZACIĘCIE19:45 - 21:15
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
15:00 | LEVEL MEDIUM 15:30 - 17:30 Piotr Suder LEVEL MEDIUMponiedziałek
+ piątek Balicka 16:00 | LEVEL MEDIUM 15:30 - 17:30 Piotr Suder LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa | |||
16:00 | LEVEL MEDIUM 16:00 - 18:00 Piotr Suder LEVEL MEDIUM+ poniedziałek lub środa o 15:30 | ||||
17:00 | |||||
18:00 | LEVEL MEDIUM 18:00 - 20:00 Piotr Urbaniak LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa LEVEL MEDIUM 18:30 - 20:30 Bruno Wałaszewski LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa, piątek LEVEL MEDIUM 19:30 - 21:30 Piotr Suder LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa LEVEL MEDIUM 20:30 - 22:00 Adam Karpierz LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa | LEVEL MEDIUM 18:00 - 20:00 Arek Millan LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek LEVEL MEDIUM 19:15 - 21:15 Dawid Czuba LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek LEVEL MEDIUM 20:15 - 22:15 Łukasz Filipiak LEVEL MEDIUMwtorek/czwartek LEVEL MEDIUM 20:30 - 22:30 Paweł Stach LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek | LEVEL MEDIUM 18:00 - 20:00 Piotr Urbaniak LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa LEVEL MEDIUM 18:30 - 20:30 Bruno Wałaszewski LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa, piątek LEVEL MEDIUM 19:30 - 21:30 Piotr Suder LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa LEVEL MEDIUM 20:30 - 22:00 Adam Karpierz LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa | LEVEL MEDIUM 18:00 - 20:00 Arek Millan LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek LEVEL MEDIUM 19:15 - 21:15 Dawid Czuba LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek LEVEL MEDIUM 20:15 - 22:15 Łukasz Filipiak LEVEL MEDIUMwtorek/czwartek LEVEL MEDIUM 20:30 - 22:30 Paweł Stach LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek | LEVEL MEDIUM 18:30 - 20:30 Bruno Wałaszewski LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa, piątek |
19:00 | |||||
20:00 | |||||
21:00 | |||||
22:00 |
Poniedziałek
-
LEVEL MEDIUM Piotr Suder15:30 - 17:30
-
LEVEL MEDIUM Piotr Urbaniak18:00 - 20:00
-
LEVEL MEDIUM Bruno Wałaszewski18:30 - 20:30
-
LEVEL MEDIUM Piotr Suder19:30 - 21:30
-
LEVEL MEDIUM Adam Karpierz20:30 - 22:00
Wtorek
-
LEVEL MEDIUM Arek Millan18:00 - 20:00
-
LEVEL MEDIUM Dawid Czuba19:15 - 21:15
-
LEVEL MEDIUM Łukasz Filipiak20:15 - 22:15
-
LEVEL MEDIUM Paweł Stach20:30 - 22:30
Środa
-
LEVEL MEDIUM Piotr Suder15:30 - 17:30
-
LEVEL MEDIUM Piotr Urbaniak18:00 - 20:00
-
LEVEL MEDIUM Bruno Wałaszewski18:30 - 20:30
-
LEVEL MEDIUM Piotr Suder19:30 - 21:30
-
LEVEL MEDIUM Adam Karpierz20:30 - 22:00
Czwartek
-
LEVEL MEDIUM Arek Millan18:00 - 20:00
-
LEVEL MEDIUM Dawid Czuba19:15 - 21:15
-
LEVEL MEDIUM Łukasz Filipiak20:15 - 22:15
-
LEVEL MEDIUM Paweł Stach20:30 - 22:30
Piątek
-
LEVEL MEDIUM Piotr Suder16:00 - 18:00
-
LEVEL MEDIUM Bruno Wałaszewski18:30 - 20:30
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
16:00 | OPEN 16:00 - 18:00 Arek Millan OPENwtorek, czwartek OPEN 17:15 - 19:15 Dawid Czuba OPENwtorek, czwartek OPEN 17:50 - 19:50 Marcin Ponicki OPENwtorek, czwartek OPEN 19:00 - 21:00 Paweł Stach OPENwtorek, czwartek OPEN 20:00 - 22:00 Marcin Ponicki OPENwtorek, czwartek | OPEN 16:00 - 18:00 Arek Millan OPENwtorek, czwartek OPEN 17:15 - 19:15 Dawid Czuba OPENwtorek, czwartek OPEN 17:50 - 19:50 Marcin Ponicki OPENwtorek, czwartek OPEN 19:00 - 21:00 Paweł Stach OPENwtorek, czwartek OPEN 20:00 - 22:00 Marcin Ponicki OPENwtorek, czwartek | |||
17:00 | |||||
18:00 | |||||
19:00 | OPEN 19:00 - 21:00 Dawid Czuba OPEN+ poniedziałek BALICKA | ||||
20:00 | OPEN 20:00 - 22:00 Łukasz Smagała OPENponiedziałek, środa | OPEN 20:00 - 22:00 Łukasz Smagała OPENponiedziałek, środa | |||
21:00 |
Poniedziałek
-
OPEN Łukasz Smagała20:00 - 22:00
Wtorek
-
OPEN Arek Millan16:00 - 18:00
-
OPEN Dawid Czuba17:15 - 19:15
-
OPEN Marcin Ponicki17:50 - 19:50
-
OPEN Paweł Stach19:00 - 21:00
-
OPEN Marcin Ponicki20:00 - 22:00
Środa
-
OPEN Łukasz Smagała20:00 - 22:00
Czwartek
-
OPEN Arek Millan16:00 - 18:00
-
OPEN Dawid Czuba17:15 - 19:15
-
OPEN Marcin Ponicki17:50 - 19:50
-
OPEN Paweł Stach19:00 - 21:00
-
OPEN Marcin Ponicki20:00 - 22:00
Piątek
-
OPEN Dawid Czuba19:00 - 21:00
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |
---|---|---|---|---|---|
07:00 | WAKE UP! 07:00 - 09:00 Łukasz Smagała WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek | WAKE UP! 07:00 - 09:00 Arek Millan WAKE UP! 07:00 - 09:00 Mateusz Mazur WAKE UP!wtorek, czwartek | WAKE UP! 07:00 - 09:00 Łukasz Smagała WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek | WAKE UP! 07:00 - 09:00 Arek Millan WAKE UP! 07:00 - 09:00 Mateusz Mazur WAKE UP!wtorek, czwartek | WAKE UP! 07:00 - 09:00 Łukasz Smagała WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek |
08:00 | |||||
09:00 | WAKE UP! 09:00 - 11:00 Arek Millan WAKE UP!wtorek. czwartek | WAKE UP! 09:00 - 11:00 Arek Millan WAKE UP!wtorek. czwartek | |||
10:00 |
Poniedziałek
-
WAKE UP! Łukasz Smagała07:00 - 09:00
Wtorek
-
WAKE UP! Arek Millan07:00 - 09:00
-
WAKE UP! Mateusz Mazur07:00 - 09:00
-
WAKE UP! Arek Millan09:00 - 11:00
Środa
-
WAKE UP! Łukasz Smagała07:00 - 09:00
Czwartek
-
WAKE UP! Arek Millan07:00 - 09:00
-
WAKE UP! Mateusz Mazur07:00 - 09:00
-
WAKE UP! Arek Millan09:00 - 11:00
Piątek
-
WAKE UP! Łukasz Smagała07:00 - 09:00
No events available!