fbpx

RUSZYŁY ZAPISY

na zajęcia z gimnastyki oraz akrobatyki na ROK SZKOLNY 2022/2023 w Acro Park – AVATAR Centrala Ruchu przy ul. Sikorki 21A

CO OFERUJEMY?

Serdecznie zapraszamy do zapisów na ogólnorozwojowe zajęcia z gimnastyki, z elementami akrobatycznymi na sezon 2022/2023.
Oferujemy państwu zajęcia z podziałem na grupy wiekowe od poniedziałku do piątku. Jest to przede wszystkim rekreacja i dobra zabawa, w której priorytetem jest podnoszenie sprawności fizycznej. Uczestnicy zajęć pracują pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, która zawsze dobiera ćwiczenia tak aby zachęcić do ruchu, uwzględniając przy tym wiek, predyspozycje i stopień zawansowania. W naszej pracy staramy się jak najlepiej rozwijać umiejętności naszych podopiecznych oraz dbamy o stały poziom uśmiechu na ich buziach.

DLACZEGO AcroPark?

AcroPark na Sikorki 21A jest to jedyny taki obiekt sportowy w Polsce, który łączy sporty gimnastyczne ze sportami wyczynowymi! Specjalnie dla Was mamy profesjonalny sprzęt gimnastyczny. Posiadamy m.in. 2 trampoliny sportowe z dostępem do basenów z gąbkami, ścieżkę akrobatyczną do profesjonalnych skoków akrobatycznych, fast track, air track i wiele innych. Tutaj możemy trenować takie sporty jak: parkour, tricking, capoeira. AcroPark został zaprojektowany przy współpracy Mistrza Polski w Akrobatyce Sportowej – Jacka Czerniaka.

MASZ PYTANIA?

☎ 504 231 144
📧 kontakt@myavatar.pl

tutaj >    ZAPISZ SIĘ     < tutaj

2022-09-27T09:49:37+00:00
Kontakt FB