fbpx

Tegoroczna edycja zawodów z cyklu AVATARki’ds przechodzi do historii…
Czy wiecie, że to była już 8. edycja zawodów dla dzieci z cyklu AVATARki’ds? Pierwsza odbyła się w 2012 roku w naszej pierwszej hali przy ul. Przewóz 34.
Czy wiecie, że uczestników z roku na rok przybywa, a w raz z nimi rośnie poziom formy, którą prezentują? 8 lat temu wystartowało 48. zawodników. W tym roku ponad  3 razy więcej.

Takie emocje tylko na AVATARKI’ds !!!
Jak było w tym roku?

Kto zna Piotr Suder i Smagaś Luc, ten wiedział, że łatwo nie będzie…

i nie było, ale dzieciaki z Avatar Young Team podjęły rękawicę i w pięknym stylu zamknęły sezon startów w Pucharze Dzieci i Dzieci Młodszych 2019.

W grupie Chłopców Młodszych fantastyczne wspinanie, zwłaszcza na drodze finałowej, pokazał Maciek, który zgarnął podwójne złoto – w AVATARKI’ds 2019 i klasyfikacji generalnej.

Z 6. Dziewczynek Młodszych aż 3. zameldowały się w finale!!! Przebłysk wspinaczkowego geniuszu po raz kolejny pokazała Elena, kończąc rywalizację na drugim miejscu. Tuż za nią zameldowały się Zuza i Martynka.
Również generalkę dziewczyny zamknęły bardzo mocnym akcentem – Zuza druga, Elena tuż za podium, Martynka 7., Lila 9.

W kategorii Dzieci grupa Dziewczynek standardowo już prezentowała wspinanie na obłędnie wysokim poziomie. Tuż poza finałem rywalizację zakończyła Natalia, której na kluczowej drodze eliminacyjnej nie brakło umiejętności, ale… czasu.
Po dobrym wspinaniu w połowie stawki zameldowały się Kinga i Ola, podobnie jak Gabryś w grupie Chłopców.

AVATARKI’ds 2019 to także wspinaczkowe święto dla Krasnali, na którym nie mogło zabraknąć silnej, avatarowej ekipy. Zdecydowanie najlepiej zaprezentował się Bartek, który pewnie wygrał grupę chłopców. Idzie nowe!

A teraz czas na rest? Nic z tego! Kalendarz do końca sezonu wypełniony po brzegi. Trzymajcie kciuki!

Wyniki zmagań Pucharu Dzieci i Dzieci Młodszych kategoria prowadzenie:

eliminacje dzieci młodsze

eliminacje dzieci

finał dziewczęta DiDM

finał chłopcy DiDM

Zawody AVATARki’ds były ostanimi z cyklu całego Pucharu Dzieci i Dzieci Młodszych- były zatem decydujące w generalnej klasyfikacji. Sprawdźcie jaka jest całoroczna klasyfikacja zmagań najmłodszych wspinaczy w całej Polsce:

Wyniki klasyfikacji generalnej PDiDM:

generalka dzieci młodsze dziewczęta

generalka dzieci młodsze chłopcy

generalka dzieci dziewczęta

generalka dzieci chłopcy

Dziękujemy za wspólna zabawę. Gratulujemy formy wszystkim uczestnikom. To był wielki zaszczyt móc dla Was przygotowywać zawody.
Do zobaczenia w przyszłym roku (lub na najbliższym treningu Avatar Young Team) 😉

2019-10-21T15:24:18+00:00
Kontakt FB