fbpx
Loading...
Wspinaczka2019-09-06T14:09:27+00:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00
WAKE UP!
07:00 - 09:00
Łukasz Smagała
WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek
WAKE UP!
07:00 - 09:00
Łukasz Smagała
WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek
WAKE UP!
07:00 - 09:00
Piotr Suder
WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek
08:00
09:00
AVATAR TEAM
09:00 - 11:00
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek
WAKE UP!
09:00 - 11:00
Arek Millan
WAKE UP!wtorek, czwartek
WAKE UP!
09:00 - 11:00
Arek Millan
WAKE UP!wtorek, czwartek
AVATAR TEAM
09:00 - 11:00
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek
KIDS
7-11 LAT
09:30 - 11:00
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
KIDS
7-11 LAT
09:30 - 11:00
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
10:00
AVATAR TEAM
10:00 - 12:00
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek
11:00
15:00
LEVEL MEDIUM
15:30 - 17:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa 15:30 piątek 16:00

KRASNAL
___ 4-6 lat ___ zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
16:00 - 17:00
FUNCLIMB

KIDS
7-11 lat
16:00 - 17:30
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

JUNIOR
zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY
16:00 - 18:00
Bruno Wałaszewski
JUNIORponiedziałek, środa, piątek

AVATAR TEAM
YOUNG TEAM
16:15 - 18:15
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek

ABC wspinania
16:30 - 18:30
Piotrek Urbaniak

KRASNAL
___ 4-6 lat ___ początkująca zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:00 - 18:00
FUNCLIMB

OPEN
17:00 - 19:00
Dawid Czuba
OPENponiedziałek, piątek

KIDS
7-11 lat
17:30 - 19:00
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

KIDS
zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:30 - 19:00
7-11 LAT
KIDSgrupa sportowa

LEVEL ADVANCE
17:30 - 19:30
Piotr Suder
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa 17:30 piątek 18:00

OPEN
17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński
OPENponiedziałek, środa

KRASNAL
___ 4-6 lat ___ zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
18:00 - 19:00
FUNCLIMB

AVATAR TEAM
YOUNG TEAM
18:15 - 20:15
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek

LEVEL MEDIUM
18:30 - 20:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

ABC wspinania
19:00 - 21:00
Dawid Czuba

LEVEL ADVANCE
19:30 - 21:30
Mateusz Kopczyński
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
19:30 - 21:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

OPEN
19:30 - 21:30
Bruno Wałaszewski
OPENponiedziałek, piątek

LEVEL MEDIUM
20:15 - 22:15
Łukasz Filipiak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa 20:15, piątek 19:30

LEVEL MEDIUM
20:30 - 22:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa
LEVEL MEDIUM
15:30 - 17:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa 15:30 piątek 16:00

KIDS
7-11 lat
16:00 - 17:30
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

JUNIOR
zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY
16:00 - 18:00
Adam Szymczak
JUNIORponiedziałek, środa, piątek

AVATAR TEAM
YOUNG TEAM
16:15 - 18:15
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek

ABC wspinania
16:30 - 18:30
Piotrek Urbaniak

KRASNAL
___ 4-6 lat ___ zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:00 - 18:00
FUNCLIMB

KIDS
7-11 lat
17:30 - 19:00
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

KIDS
zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:30 - 19:00
7-11 LAT
KIDSgrupa sportowa

LEVEL ADVANCE
17:30 - 19:30
Piotr Suder
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa 17:30 piątek 18:00

OPEN
17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński
OPENponiedziałek, środa

KRASNAL
___ 4-6 lat ___ zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
18:00 - 19:00
FUNCLIMB

AVATAR TEAM
YOUNG TEAM
18:15 - 20:15
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek

LEVEL MEDIUM
18:30 - 20:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL ADVANCE
19:30 - 21:30
Mateusz Kopczyński
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
19:30 - 21:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
20:15 - 22:15
Łukasz Filipiak
LEVEL MEDIUMponiedziałek 20:15, środa, piątek 19:30

LEVEL MEDIUM
20:30 - 22:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa
16:00
KIDS
7-11 lat
16:00 - 17:30
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

OPEN
16:00 - 18:00
Arek Millan
OPENwtorek, czwartek

KRASNAL
___ 4-6 lat ___ zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:00 - 18:00
FUNCLIMB

LEVEL MEDIUM
17:00 - 19:00
Piotrek Urbaniak

ABC wspinania
17:15 - 19:15
Dawid Czuba
ABC wspinaniawtorek, czwartek

AVATAR TEAM
KRASNAL TEAM
17:30 - 19:00
Ola Szymczak
AVATAR TEAMwtorek, czwartek

ABC wspinania
17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński
ABC wspinaniawtorek, czwartek

JUNIOR
ABC wspinania zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY
17:30 - 19:30
Bruno Wałaszewski
JUNIORwtorek, czwartek

LEVEL ADVANCE
17:30 - 19:30
Wojtek Radzik
LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek

LEVEL MEDIUM
18:00 - 20:00
Arek Millan
LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek

OPEN
18:00 - 20:00
Juri Dziubiak PL/UA/RUS
OPENwtorek, czwartek

OPEN
19:15 - 21:15
Dawid Czuba
OPENwtorek, czwartek

ABC wspinania
19:30 - 21:30
Bruno Wałaszewski
ABC wspinaniawtorek, czwartek

LEVEL MEDIUM
19:30 - 21:30
Mateusz Kopczyński
LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek

OPEN
19:30 - 21:30
Wojtek Radzik
OPENwtorek, czwartek

LEVEL ADVANCE
20:00 - 22:00
Arek Millan
LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek
KRASNAL
GRUPA INTEGRACYJNA zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
16:00 - 17:00
FUNCLIMB

KIDS
7-11 lat
16:00 - 17:30
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

OPEN
16:00 - 18:00
Arek Millan
OPENwtorek, czwartek

KRASNAL
___ 4-6 lat ___ zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:00 - 18:00
FUNCLIMB

ABC wspinania
17:15 - 19:15
Dawid Czuba
ABC wspinaniawtorek, czwartek

AVATAR TEAM
KRASNAL TEAM
17:30 - 19:00
Ola Szymczak
AVATAR TEAMwtorek, czwartek

KIDS
7-11 lat
17:30 - 19:00
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

ABC wspinania
17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński
ABC wspinaniawtorek, czwartek

JUNIOR
ABC wspinania zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY
17:30 - 19:30
Bruno Wałaszwski
JUNIORwtorek, czwartek

LEVEL ADVANCE
17:30 - 19:30
Wojtek Radzik
LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek

LEVEL MEDIUM
18:00 - 20:00
Arek Millan
LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek

OPEN
18:00 - 20:00
Juri Dziubiak PL/UA/RUS
OPENwtorek, czwartek

OPEN
19:15 - 21:15
Dawid Czuba
OPENwtorek, czwartek

ABC wspinania
19:30 - 21:30
Bruno Wałaszewski
ABC wspinaniawtorek, czwartek

LEVEL MEDIUM
19:30 - 21:30
Mateusz Kopczyński
LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek

OPEN
19:30 - 21:30
Wojtek Radzik
OPENwtorek, czwartek

LEVEL ADVANCE
20:00 - 22:00
Arek Millan
LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek
KIDS
zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
16:00 - 17:30
7-11 LAT
KIDSgrupa sportowa

JUNIOR
zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY
16:00 - 18:00
Adam Szymczak
JUNIORponiedziałek, środa, piątek

LEVEL MEDIUM
16:00 - 18:00
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa 15:30 piątek 16:00

AVATAR TEAM
YOUNG TEAM wspin+acro
16:30 - 19:30
Łukasz Filipiak

OPEN
17:00 - 19:00
Dawid Czuba
OPENponiedziałek, piątek

KIDS
7-11 lat
17:30 - 19:00
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

LEVEL ADVANCE
18:00 - 20:00
Piotr Suder
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa 17:30 piątek 18:00

KIDS
7-11 lat
19:00 - 20:30
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

ABC wspinania
19:00 - 21:00
Dawid Czuba

LEVEL MEDIUM
19:30 - 21:30
Łukasz Filipiak
LEVEL MEDIUMponiedziałek 20:15, środa 20:15, piątek

OPEN
19:30 - 21:30
Bruno Wałaszewski
OPENponiedziałek, piątek
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00

Poniedziałek

  • WAKE UP! Łukasz Smagała
    07:00 - 09:00
  • 09:00 - 11:00
  • LEVEL MEDIUM Piotr Suder
    15:30 - 17:30
  • KRASNAL ___ 4-6 lat ___ zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · FUNCLIMB
    16:00 - 17:00
  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    16:00 - 17:30
  • JUNIOR zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY · Bruno Wałaszewski
    16:00 - 18:00
  • AVATAR TEAM YOUNG TEAM · Łukasz Filipiak
    16:15 - 18:15
  • ABC wspinania Piotrek Urbaniak
    16:30 - 18:30
  • KRASNAL ___ 4-6 lat ___ początkująca zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · FUNCLIMB
    17:00 - 18:00
  • OPEN Dawid Czuba
    17:00 - 19:00
  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    17:30 - 19:00
  • KIDS zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · 7-11 LAT
    17:30 - 19:00
  • LEVEL ADVANCE Piotr Suder
    17:30 - 19:30
  • OPEN Mateusz Kopczyński
    17:30 - 19:30
  • KRASNAL ___ 4-6 lat ___ zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · FUNCLIMB
    18:00 - 19:00
  • AVATAR TEAM YOUNG TEAM · Łukasz Filipiak
    18:15 - 20:15
  • LEVEL MEDIUM Piotrek Urbaniak
    18:30 - 20:30
  • ABC wspinania Dawid Czuba
    19:00 - 21:00
  • LEVEL ADVANCE Mateusz Kopczyński
    19:30 - 21:30
  • LEVEL MEDIUM Piotr Suder
    19:30 - 21:30
  • OPEN Bruno Wałaszewski
    19:30 - 21:30
  • LEVEL MEDIUM Łukasz Filipiak
    20:15 - 22:15
  • LEVEL MEDIUM Piotrek Urbaniak
    20:30 - 22:30

Wtorek

Środa

  • WAKE UP! Łukasz Smagała
    07:00 - 09:00
  • 10:00 - 12:00
  • LEVEL MEDIUM Piotr Suder
    15:30 - 17:30
  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    16:00 - 17:30
  • JUNIOR zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY · Adam Szymczak
    16:00 - 18:00
  • AVATAR TEAM YOUNG TEAM · Łukasz Filipiak
    16:15 - 18:15
  • ABC wspinania Piotrek Urbaniak
    16:30 - 18:30
  • KRASNAL ___ 4-6 lat ___ zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · FUNCLIMB
    17:00 - 18:00
  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    17:30 - 19:00
  • KIDS zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · 7-11 LAT
    17:30 - 19:00
  • LEVEL ADVANCE Piotr Suder
    17:30 - 19:30
  • OPEN Mateusz Kopczyński
    17:30 - 19:30
  • KRASNAL ___ 4-6 lat ___ zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · FUNCLIMB
    18:00 - 19:00
  • AVATAR TEAM YOUNG TEAM · Łukasz Filipiak
    18:15 - 20:15
  • LEVEL MEDIUM Piotrek Urbaniak
    18:30 - 20:30
  • LEVEL ADVANCE Mateusz Kopczyński
    19:30 - 21:30
  • LEVEL MEDIUM Piotr Suder
    19:30 - 21:30
  • LEVEL MEDIUM Łukasz Filipiak
    20:15 - 22:15
  • LEVEL MEDIUM Piotrek Urbaniak
    20:30 - 22:30

Czwartek

  • WAKE UP! Arek Millan
    09:00 - 11:00
  • KRASNAL GRUPA INTEGRACYJNA zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · FUNCLIMB
    16:00 - 17:00
  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    16:00 - 17:30
  • OPEN Arek Millan
    16:00 - 18:00
  • KRASNAL ___ 4-6 lat ___ zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · FUNCLIMB
    17:00 - 18:00
  • ABC wspinania Dawid Czuba
    17:15 - 19:15
  • AVATAR TEAM KRASNAL TEAM · Ola Szymczak
    17:30 - 19:00
  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    17:30 - 19:00
  • ABC wspinania Mateusz Kopczyński
    17:30 - 19:30
  • JUNIOR ABC wspinania zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY · Bruno Wałaszwski
    17:30 - 19:30
  • LEVEL ADVANCE Wojtek Radzik
    17:30 - 19:30
  • LEVEL MEDIUM Arek Millan
    18:00 - 20:00
  • OPEN Juri Dziubiak PL/UA/RUS
    18:00 - 20:00
  • OPEN Dawid Czuba
    19:15 - 21:15
  • ABC wspinania Bruno Wałaszewski
    19:30 - 21:30
  • LEVEL MEDIUM Mateusz Kopczyński
    19:30 - 21:30
  • OPEN Wojtek Radzik
    19:30 - 21:30
  • LEVEL ADVANCE Arek Millan
    20:00 - 22:00

Piątek

  • WAKE UP! Piotr Suder
    07:00 - 09:00
  • 09:00 - 11:00
  • KIDS zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · 7-11 LAT
    16:00 - 17:30
  • JUNIOR zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY · Adam Szymczak
    16:00 - 18:00
  • LEVEL MEDIUM Piotr Suder
    16:00 - 18:00
  • AVATAR TEAM YOUNG TEAM wspin+acro · Łukasz Filipiak
    16:30 - 19:30
  • OPEN Dawid Czuba
    17:00 - 19:00
  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    17:30 - 19:00
  • LEVEL ADVANCE Piotr Suder
    18:00 - 20:00
  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    19:00 - 20:30
  • ABC wspinania Dawid Czuba
    19:00 - 21:00
  • LEVEL MEDIUM Łukasz Filipiak
    19:30 - 21:30
  • OPEN Bruno Wałaszewski
    19:30 - 21:30

Sobota

  • KIDS 7-11 LAT · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    09:30 - 11:00

Niedziela

  • KIDS 7-11 LAT · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    09:30 - 11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
ABC wspinania
16:30 - 18:30
Piotrek Urbaniak
ABC wspinania
16:30 - 18:30
Piotrek Urbaniak
17:00
ABC wspinania
17:15 - 19:15
Dawid Czuba
ABC wspinaniawtorek, czwartek

ABC wspinania
17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński
ABC wspinaniawtorek, czwartek

ABC wspinania
19:30 - 21:30
Bruno Wałaszewski
ABC wspinaniawtorek, czwartek
ABC wspinania
17:15 - 19:15
Dawid Czuba
ABC wspinaniawtorek, czwartek

ABC wspinania
17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński
ABC wspinaniawtorek, czwartek

ABC wspinania
19:30 - 21:30
Bruno Wałaszewski
ABC wspinaniawtorek, czwartek
18:00
19:00
ABC wspinania
19:00 - 21:00
Dawid Czuba
ABC wspinania
19:00 - 21:00
Dawid Czuba
20:00
21:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
AVATAR TEAM
09:00 - 11:00
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek
AVATAR TEAM
09:00 - 11:00
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek
10:00
AVATAR TEAM
10:00 - 12:00
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek
11:00
16:00
AVATAR TEAM
YOUNG TEAM
16:15 - 18:15
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek

AVATAR TEAM
YOUNG TEAM
18:15 - 20:15
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek
AVATAR TEAM
YOUNG TEAM
16:15 - 18:15
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek

AVATAR TEAM
YOUNG TEAM
18:15 - 20:15
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek
AVATAR TEAM
YOUNG TEAM wspin+acro
16:30 - 19:30
Łukasz Filipiak
17:00
AVATAR TEAM
KRASNAL TEAM
17:30 - 19:00
Ola Szymczak
AVATAR TEAMwtorek, czwartek
AVATAR TEAM
KRASNAL TEAM
17:30 - 19:00
Ola Szymczak
AVATAR TEAMwtorek, czwartek
18:00
19:00
20:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
JUNIOR
zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY
16:00 - 18:00
Bruno Wałaszewski
JUNIORponiedziałek, środa, piątek
JUNIOR
zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY
16:00 - 18:00
Adam Szymczak
JUNIORponiedziałek, środa, piątek
JUNIOR
zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY
16:00 - 18:00
Adam Szymczak
JUNIORponiedziałek, środa, piątek
17:00
JUNIOR
ABC wspinania zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY
17:30 - 19:30
Bruno Wałaszewski
JUNIORwtorek, czwartek
JUNIOR
ABC wspinania zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY
17:30 - 19:30
Bruno Wałaszwski
JUNIORwtorek, czwartek
18:00
19:00

Poniedziałek

  • JUNIOR zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY · Bruno Wałaszewski
    16:00 - 18:00

Wtorek

  • JUNIOR ABC wspinania zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY · Bruno Wałaszewski
    17:30 - 19:30

Środa

  • JUNIOR zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY · Adam Szymczak
    16:00 - 18:00

Czwartek

  • JUNIOR ABC wspinania zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY · Bruno Wałaszwski
    17:30 - 19:30

Piątek

  • JUNIOR zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY · Adam Szymczak
    16:00 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
KIDS
7-11 LAT
09:30 - 11:00
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
KIDS
7-11 LAT
09:30 - 11:00
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
10:00
16:00
KIDS
7-11 lat
16:00 - 17:30
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

KIDS
7-11 lat
17:30 - 19:00
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

KIDS
zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:30 - 19:00
7-11 LAT
KIDSgrupa sportowa
KIDS
7-11 lat
16:00 - 17:30
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
KIDS
7-11 lat
16:00 - 17:30
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

KIDS
7-11 lat
17:30 - 19:00
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

KIDS
zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:30 - 19:00
7-11 LAT
KIDSgrupa sportowa
KIDS
7-11 lat
16:00 - 17:30
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

KIDS
7-11 lat
17:30 - 19:00
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
KIDS
zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
16:00 - 17:30
7-11 LAT
KIDSgrupa sportowa

KIDS
7-11 lat
17:30 - 19:00
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:00
18:00
19:00
KIDS
7-11 lat
19:00 - 20:30
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
20:00

Poniedziałek

  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    16:00 - 17:30
  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    17:30 - 19:00
  • KIDS zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · 7-11 LAT
    17:30 - 19:00

Wtorek

  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    16:00 - 17:30

Środa

  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    16:00 - 17:30
  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    17:30 - 19:00
  • KIDS zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · 7-11 LAT
    17:30 - 19:00

Czwartek

  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    16:00 - 17:30
  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    17:30 - 19:00

Piątek

  • KIDS zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · 7-11 LAT
    16:00 - 17:30
  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    17:30 - 19:00
  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    19:00 - 20:30

Sobota

  • KIDS 7-11 LAT · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    09:30 - 11:00

Niedziela

  • KIDS 7-11 LAT · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    09:30 - 11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
KRASNAL
___ 4-6 lat ___ zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
16:00 - 17:00
FUNCLIMB
KRASNAL
GRUPA INTEGRACYJNA zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
16:00 - 17:00
FUNCLIMB
17:00
KRASNAL
___ 4-6 lat ___ początkująca zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:00 - 18:00
FUNCLIMB
KRASNAL
___ 4-6 lat ___ zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:00 - 18:00
FUNCLIMB
KRASNAL
___ 4-6 lat ___ zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:00 - 18:00
FUNCLIMB
KRASNAL
___ 4-6 lat ___ zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:00 - 18:00
FUNCLIMB
18:00
KRASNAL
___ 4-6 lat ___ zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
18:00 - 19:00
FUNCLIMB
KRASNAL
___ 4-6 lat ___ zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
18:00 - 19:00
FUNCLIMB

Poniedziałek

  • KRASNAL ___ 4-6 lat ___ zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · FUNCLIMB
    16:00 - 17:00
  • KRASNAL ___ 4-6 lat ___ początkująca zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · FUNCLIMB
    17:00 - 18:00
  • KRASNAL ___ 4-6 lat ___ zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · FUNCLIMB
    18:00 - 19:00

Wtorek

  • KRASNAL ___ 4-6 lat ___ zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · FUNCLIMB
    17:00 - 18:00

Środa

  • KRASNAL ___ 4-6 lat ___ zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · FUNCLIMB
    17:00 - 18:00
  • KRASNAL ___ 4-6 lat ___ zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · FUNCLIMB
    18:00 - 19:00

Czwartek

  • KRASNAL GRUPA INTEGRACYJNA zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · FUNCLIMB
    16:00 - 17:00
  • KRASNAL ___ 4-6 lat ___ zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · FUNCLIMB
    17:00 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
LEVEL ADVANCE
17:30 - 19:30
Piotr Suder
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa 17:30 piątek 18:00

LEVEL ADVANCE
19:30 - 21:30
Mateusz Kopczyński
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa
LEVEL ADVANCE
17:30 - 19:30
Wojtek Radzik
LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek
LEVEL ADVANCE
17:30 - 19:30
Piotr Suder
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa 17:30 piątek 18:00

LEVEL ADVANCE
19:30 - 21:30
Mateusz Kopczyński
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa
LEVEL ADVANCE
17:30 - 19:30
Wojtek Radzik
LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek
18:00
LEVEL ADVANCE
18:00 - 20:00
Piotr Suder
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa 17:30 piątek 18:00
19:00
20:00
LEVEL ADVANCE
20:00 - 22:00
Arek Millan
LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek
LEVEL ADVANCE
20:00 - 22:00
Arek Millan
LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek
21:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15:00
LEVEL MEDIUM
15:30 - 17:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa 15:30 piątek 16:00
LEVEL MEDIUM
15:30 - 17:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa 15:30 piątek 16:00
16:00
LEVEL MEDIUM
16:00 - 18:00
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa 15:30 piątek 16:00
17:00
LEVEL MEDIUM
17:00 - 19:00
Piotrek Urbaniak

LEVEL MEDIUM
18:00 - 20:00
Arek Millan
LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek

LEVEL MEDIUM
19:30 - 21:30
Mateusz Kopczyński
LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek
18:00
LEVEL MEDIUM
18:30 - 20:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
19:30 - 21:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
20:15 - 22:15
Łukasz Filipiak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa 20:15, piątek 19:30

LEVEL MEDIUM
20:30 - 22:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa
LEVEL MEDIUM
18:30 - 20:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
19:30 - 21:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
20:15 - 22:15
Łukasz Filipiak
LEVEL MEDIUMponiedziałek 20:15, środa, piątek 19:30

LEVEL MEDIUM
20:30 - 22:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa
LEVEL MEDIUM
18:00 - 20:00
Arek Millan
LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek

LEVEL MEDIUM
19:30 - 21:30
Mateusz Kopczyński
LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek
19:00
LEVEL MEDIUM
19:30 - 21:30
Łukasz Filipiak
LEVEL MEDIUMponiedziałek 20:15, środa 20:15, piątek
20:00
21:00
22:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
OPEN
16:00 - 18:00
Arek Millan
OPENwtorek, czwartek
OPEN
16:00 - 18:00
Arek Millan
OPENwtorek, czwartek
17:00
OPEN
17:00 - 19:00
Dawid Czuba
OPENponiedziałek, piątek

OPEN
17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński
OPENponiedziałek, środa

OPEN
19:30 - 21:30
Bruno Wałaszewski
OPENponiedziałek, piątek
OPEN
17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński
OPENponiedziałek, środa
OPEN
17:00 - 19:00
Dawid Czuba
OPENponiedziałek, piątek
18:00
OPEN
18:00 - 20:00
Juri Dziubiak PL/UA/RUS
OPENwtorek, czwartek

OPEN
19:15 - 21:15
Dawid Czuba
OPENwtorek, czwartek

OPEN
19:30 - 21:30
Wojtek Radzik
OPENwtorek, czwartek
OPEN
18:00 - 20:00
Juri Dziubiak PL/UA/RUS
OPENwtorek, czwartek

OPEN
19:15 - 21:15
Dawid Czuba
OPENwtorek, czwartek

OPEN
19:30 - 21:30
Wojtek Radzik
OPENwtorek, czwartek
19:00
OPEN
19:30 - 21:30
Bruno Wałaszewski
OPENponiedziałek, piątek
20:00
21:00

Poniedziałek

  • OPEN Dawid Czuba
    17:00 - 19:00
  • OPEN Mateusz Kopczyński
    17:30 - 19:30
  • OPEN Bruno Wałaszewski
    19:30 - 21:30

Wtorek

  • OPEN Arek Millan
    16:00 - 18:00
  • OPEN Juri Dziubiak PL/UA/RUS
    18:00 - 20:00
  • OPEN Dawid Czuba
    19:15 - 21:15
  • OPEN Wojtek Radzik
    19:30 - 21:30

Środa

  • OPEN Mateusz Kopczyński
    17:30 - 19:30

Czwartek

  • OPEN Arek Millan
    16:00 - 18:00
  • OPEN Juri Dziubiak PL/UA/RUS
    18:00 - 20:00
  • OPEN Dawid Czuba
    19:15 - 21:15
  • OPEN Wojtek Radzik
    19:30 - 21:30

Piątek

  • OPEN Dawid Czuba
    17:00 - 19:00
  • OPEN Bruno Wałaszewski
    19:30 - 21:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00
WAKE UP!
07:00 - 09:00
Łukasz Smagała
WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek
WAKE UP!
07:00 - 09:00
Łukasz Smagała
WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek
WAKE UP!
07:00 - 09:00
Piotr Suder
WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek
08:00
09:00
WAKE UP!
09:00 - 11:00
Arek Millan
WAKE UP!wtorek, czwartek
WAKE UP!
09:00 - 11:00
Arek Millan
WAKE UP!wtorek, czwartek
10:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

No events available!
bilety jednorazowe ulgowy normalny
poniedziałek-piątek do 15:00 i po 22:00 17 22
poniedziałek-piątek po 15:00 22 28
weekend 22 28
rodzinne
1 rodzic + dziecko 28
1 rodzic + 2 dzieci 43
2 rodziców + 1 lub 2 dzieci 55
karnety rodzinne każda kolejna osoba 10% taniej
ulgowy normalny
4 wejścia 85 105
8 wejść 155 195
open 195 235
AVATAR open 325 325
ilość treningów 1h 2h 1h* 2h*
pojedynczy 100 150 90 140
pakiet 5 450 700 420 650
pakiet 10 870 1300 800 1200
2 osoby 160 220
3 osoby 210 270
4 osoby 250 330
Sekcje – treningi grupowe ulgowy normalny z kartą sportową
pojedynczy 50 60 50
1 x w tygodniu 160 200 130
2 x w tygodniu 220 260 160
3 x w tygodniu 280 310 190

Dobrze zagospodarowana, okazała przestrzeń i po prostu dobre wspinanie – ogrom pionów i przewieszeń; 10-metrowa czasówka, 14-metrowa ścianka przystosowana do zawodów na trudność. Najwyższej jakości sprzęt wspinaczkowy, który znajdziesz na naszej ścianie gwarantuje pełne BEZPIECZEŃSTWO. Avatar to duży, nowoczesny panel wspinaczkowy. Ściany o wysokości 11,5 – 13 metrów, czasówkowa w standardzie 10 metrów (IFSC) oraz jedna z najlepszych boulderowni w Polsce. Znajdziesz tutaj nowe, starannie wyselekcjonowane chwyty wspinaczkowe od najwyższej klasy producentów: aix, fumarholds, geco-walls, holdz, hrt, kmz, tripoint, t-wall, xcult (kolejność alfabetyczna).