fbpx
Loading...
Wspinaczka2019-05-13T17:07:58+00:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00
WAKE UP!
07:00 - 09:00
Łukasz Smagała
WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek
WAKE UP!
07:00 - 09:00
Łukasz Smagała
WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek
WAKE UP!
07:00 - 09:00
Piotr Suder
WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek
08:00
09:00
KIDS
7-11 LAT
09:30 - 11:00
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
KIDS
7-11 LAT
09:30 - 11:00
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
10:00
15:00
ABC wspinania
15:30 - 17:30
Mateusz Kopczyński
ABC wspinaniaponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
15:30 - 17:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa 15:30 piątek 16:00

KIDS
7-11 lat
16:00 - 17:30
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

JUNIOR
__ SPORT __ zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY
16:00 - 18:00
Łukasz Smagała

ABC wspinania
16:30 - 18:30
Piotrek Urbaniak

KRASNAL
___ 4-7 lat ___ początkująca zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:00 - 18:00
FUNCLIMB

KIDS
7-11 lat
17:30 - 19:00
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

KIDS
zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:30 - 19:00
7-11 LAT
KIDSgrupa sportowa

LEVEL ADVANCE
17:30 - 19:30
Piotr Suder
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa 17:30 piątek 18:00

LEVEL MEDIUM
grupa A
17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

OPEN
18:00 - 20:00
Wojtek Pełka
OPENponiedziałek, środa

ABC wspinania
18:30 - 20:30
Piotrek Urbaniak
ABC wspinaniaponiedziałek, środa

ABC wspinania
NOWA GRUPA rusza od września. TRWAJĄ ZAPISY !!!
19:00 - 21:00
Dawid Czuba

LEVEL MEDIUM
19:30 - 21:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
20:30 - 22:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa
LEVEL MEDIUM
15:30 - 17:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa 15:30 piątek 16:00

KIDS
7-11 lat
16:00 - 17:30
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

JUNIOR
zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY
16:00 - 18:00
Piotrek Urbaniak

JUNIOR
SPORT zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY
16:00 - 18:00
Łukasz Smagała

ABC wspinania
16:30 - 18:30
Piotrek Urbaniak

KRASNAL
___ 4-7 lat ___ początkująca zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:00 - 18:00
FUNCLIMB

KIDS
7-11 lat
17:30 - 19:00
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

KIDS
zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:30 - 19:00
7-11 LAT
KIDSgrupa sportowa

LEVEL ADVANCE
17:30 - 19:30
Piotr Suder
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa 17:30 piątek 18:00

LEVEL MEDIUM
grupa A
17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

OPEN
18:00 - 20:00
Juri Dziubiak PL/UA/RUS
OPENponiedziałek, środa

ABC wspinania
18:30 - 20:30
Piotrek Urbaniak
ABC wspinaniaponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
19:30 - 21:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
20:30 - 22:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa
16:00
KIDS
7-11 lat
16:00 - 17:30
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

KRASNAL
___ 4-7 lat ___ początkująca zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:00 - 18:00
FUNCLIMB

ABC wspinania
17:00 - 19:00
Piotrek Urbaniak

KRASNAL
___ 4-7 lat ___ zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:30 - 19:00
ŚCIANKA WSPINACZKOWA
KRASNALgrupa sportowa

JUNIOR
ABC wspinania zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY
17:30 - 19:30
Bruno Wałaszewski

OPEN
18:00 - 20:00
Juri Dziubiak PL/UA/RUS
OPENwtorek, czwartek

OPEN
18:00 - 20:00
Arek Millan
OPENwtorek, czwartek

LEVEL MEDIUM
19:00 - 21:00
Piotrek Urbaniak
KIDS
7-11 lat
16:00 - 17:30
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

KRASNAL
___ 4-7 lat ___ początkująca zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:00 - 18:00
FUNCLIMB

KIDS
7-11 lat
17:30 - 19:00
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

KRASNAL
___ 4-7 lat ___ zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:30 - 19:00
ŚCIANKA WSPINACZKOWA
KRASNALgrupa sportowa

JUNIOR
ABC wspinania zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY
17:30 - 19:30
Bruno Wałaszwski

OPEN
18:00 - 20:00
Arek Millan
OPENwtorek, czwartek

OPEN
18:00 - 20:00
Juri Dziubiak PL/UA/RUS
OPENwtorek, czwartek
KIDS
zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
16:00 - 17:30
7-11 LAT
KIDSgrupa sportowa

JUNIOR
__SPORT zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY
16:00 - 18:00
Łukasz Smagała

JUNIOR
16:00 - 18:00

LEVEL MEDIUM
16:00 - 18:00
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa 15:30 piątek 16:00

KIDS
7-11 lat
17:30 - 19:00
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

LEVEL ADVANCE
18:00 - 20:00
Piotr Suder
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa 17:30 piątek 18:00

KIDS
7-11 lat
19:00 - 20:30
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

ABC wspinania
NOWA GRUPA rusza od września. TRWAJĄ ZAPISY !!!
19:00 - 21:00
Dawid Czuba
17:00
18:00
19:00
20:00
LEVEL ADVANCE
20:00 - 22:00
Arek Millan
LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek

OPEN
20:00 - 22:00
Wojtek Pełka
OPENwtorek, czwartek
21:00
22:00

Poniedziałek

  • WAKE UP! Łukasz Smagała
    07:00 - 09:00
  • ABC wspinania Mateusz Kopczyński
    15:30 - 17:30
  • LEVEL MEDIUM Piotr Suder
    15:30 - 17:30
  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    16:00 - 17:30
  • JUNIOR __ SPORT __ zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY · Łukasz Smagała
    16:00 - 18:00
  • ABC wspinania Piotrek Urbaniak
    16:30 - 18:30
  • KRASNAL ___ 4-7 lat ___ początkująca zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · FUNCLIMB
    17:00 - 18:00
  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    17:30 - 19:00
  • KIDS zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · 7-11 LAT
    17:30 - 19:00
  • LEVEL ADVANCE Piotr Suder
    17:30 - 19:30
  • LEVEL MEDIUM grupa A · Mateusz Kopczyński
    17:30 - 19:30
  • OPEN Wojtek Pełka
    18:00 - 20:00
  • ABC wspinania Piotrek Urbaniak
    18:30 - 20:30
  • ABC wspinania NOWA GRUPA rusza od września. TRWAJĄ ZAPISY !!! · Dawid Czuba
    19:00 - 21:00
  • LEVEL MEDIUM Piotr Suder
    19:30 - 21:30
  • LEVEL MEDIUM Piotrek Urbaniak
    20:30 - 22:30

Wtorek

  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    16:00 - 17:30
  • KRASNAL ___ 4-7 lat ___ początkująca zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · FUNCLIMB
    17:00 - 18:00
  • ABC wspinania Piotrek Urbaniak
    17:00 - 19:00
  • KRASNAL ___ 4-7 lat ___ zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · ŚCIANKA WSPINACZKOWA
    17:30 - 19:00
  • JUNIOR ABC wspinania zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY · Bruno Wałaszewski
    17:30 - 19:30
  • OPEN Juri Dziubiak PL/UA/RUS
    18:00 - 20:00
  • OPEN Arek Millan
    18:00 - 20:00
  • LEVEL MEDIUM Piotrek Urbaniak
    19:00 - 21:00

Środa

  • WAKE UP! Łukasz Smagała
    07:00 - 09:00
  • LEVEL MEDIUM Piotr Suder
    15:30 - 17:30
  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    16:00 - 17:30
  • JUNIOR zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY · Piotrek Urbaniak
    16:00 - 18:00
  • JUNIOR SPORT zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY · Łukasz Smagała
    16:00 - 18:00
  • ABC wspinania Piotrek Urbaniak
    16:30 - 18:30
  • KRASNAL ___ 4-7 lat ___ początkująca zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · FUNCLIMB
    17:00 - 18:00
  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    17:30 - 19:00
  • KIDS zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · 7-11 LAT
    17:30 - 19:00
  • LEVEL ADVANCE Piotr Suder
    17:30 - 19:30
  • LEVEL MEDIUM grupa A · Mateusz Kopczyński
    17:30 - 19:30
  • OPEN Juri Dziubiak PL/UA/RUS
    18:00 - 20:00
  • ABC wspinania Piotrek Urbaniak
    18:30 - 20:30
  • LEVEL MEDIUM Piotr Suder
    19:30 - 21:30
  • LEVEL MEDIUM Piotrek Urbaniak
    20:30 - 22:30

Czwartek

  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    16:00 - 17:30
  • KRASNAL ___ 4-7 lat ___ początkująca zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · FUNCLIMB
    17:00 - 18:00
  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    17:30 - 19:00
  • KRASNAL ___ 4-7 lat ___ zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · ŚCIANKA WSPINACZKOWA
    17:30 - 19:00
  • JUNIOR ABC wspinania zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY · Bruno Wałaszwski
    17:30 - 19:30
  • OPEN Arek Millan
    18:00 - 20:00
  • OPEN Juri Dziubiak PL/UA/RUS
    18:00 - 20:00
  • LEVEL ADVANCE Arek Millan
    20:00 - 22:00
  • OPEN Wojtek Pełka
    20:00 - 22:00

Piątek

  • WAKE UP! Piotr Suder
    07:00 - 09:00
  • KIDS zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · 7-11 LAT
    16:00 - 17:30
  • JUNIOR __SPORT zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY · Łukasz Smagała
    16:00 - 18:00
  • 16:00 - 18:00
  • LEVEL MEDIUM Piotr Suder
    16:00 - 18:00
  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    17:30 - 19:00
  • LEVEL ADVANCE Piotr Suder
    18:00 - 20:00
  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    19:00 - 20:30
  • ABC wspinania NOWA GRUPA rusza od września. TRWAJĄ ZAPISY !!! · Dawid Czuba
    19:00 - 21:00

Sobota

  • KIDS 7-11 LAT · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    09:30 - 11:00

Niedziela

  • KIDS 7-11 LAT · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    09:30 - 11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15:00
ABC wspinania
15:30 - 17:30
Mateusz Kopczyński
ABC wspinaniaponiedziałek, środa

ABC wspinania
16:30 - 18:30
Piotrek Urbaniak

ABC wspinania
18:30 - 20:30
Piotrek Urbaniak
ABC wspinaniaponiedziałek, środa

ABC wspinania
NOWA GRUPA rusza od września. TRWAJĄ ZAPISY !!!
19:00 - 21:00
Dawid Czuba
16:00
ABC wspinania
16:30 - 18:30
Piotrek Urbaniak

ABC wspinania
18:30 - 20:30
Piotrek Urbaniak
ABC wspinaniaponiedziałek, środa
17:00
ABC wspinania
17:00 - 19:00
Piotrek Urbaniak
18:00
19:00
ABC wspinania
NOWA GRUPA rusza od września. TRWAJĄ ZAPISY !!!
19:00 - 21:00
Dawid Czuba
20:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Piątek

  • ABC wspinania NOWA GRUPA rusza od września. TRWAJĄ ZAPISY !!! · Dawid Czuba
    19:00 - 21:00
No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
JUNIOR
__ SPORT __ zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY
16:00 - 18:00
Łukasz Smagała
JUNIOR
zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY
16:00 - 18:00
Piotrek Urbaniak

JUNIOR
SPORT zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY
16:00 - 18:00
Łukasz Smagała
JUNIOR
__SPORT zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY
16:00 - 18:00
Łukasz Smagała

JUNIOR
16:00 - 18:00
17:00
JUNIOR
ABC wspinania zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY
17:30 - 19:30
Bruno Wałaszewski
JUNIOR
ABC wspinania zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY
17:30 - 19:30
Bruno Wałaszwski
18:00
19:00

Poniedziałek

  • JUNIOR __ SPORT __ zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY · Łukasz Smagała
    16:00 - 18:00

Wtorek

  • JUNIOR ABC wspinania zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY · Bruno Wałaszewski
    17:30 - 19:30

Środa

  • JUNIOR zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY · Piotrek Urbaniak
    16:00 - 18:00
  • JUNIOR SPORT zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY · Łukasz Smagała
    16:00 - 18:00

Czwartek

  • JUNIOR ABC wspinania zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY · Bruno Wałaszwski
    17:30 - 19:30

Piątek

  • JUNIOR __SPORT zajęcia od 1.09.2019 TRWAJĄ ZAPISY · Łukasz Smagała
    16:00 - 18:00
  • 16:00 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
KIDS
7-11 LAT
09:30 - 11:00
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
KIDS
7-11 LAT
09:30 - 11:00
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
10:00
16:00
KIDS
7-11 lat
16:00 - 17:30
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

KIDS
7-11 lat
17:30 - 19:00
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

KIDS
zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:30 - 19:00
7-11 LAT
KIDSgrupa sportowa
KIDS
7-11 lat
16:00 - 17:30
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
KIDS
7-11 lat
16:00 - 17:30
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

KIDS
7-11 lat
17:30 - 19:00
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

KIDS
zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:30 - 19:00
7-11 LAT
KIDSgrupa sportowa
KIDS
7-11 lat
16:00 - 17:30
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ

KIDS
7-11 lat
17:30 - 19:00
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
KIDS
zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
16:00 - 17:30
7-11 LAT
KIDSgrupa sportowa

KIDS
7-11 lat
17:30 - 19:00
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:00
18:00
19:00
KIDS
7-11 lat
19:00 - 20:30
zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
20:00

Poniedziałek

  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    16:00 - 17:30
  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    17:30 - 19:00
  • KIDS zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · 7-11 LAT
    17:30 - 19:00

Wtorek

  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    16:00 - 17:30

Środa

  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    16:00 - 17:30
  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    17:30 - 19:00
  • KIDS zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · 7-11 LAT
    17:30 - 19:00

Czwartek

  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    16:00 - 17:30
  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    17:30 - 19:00

Piątek

  • KIDS zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · 7-11 LAT
    16:00 - 17:30
  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    17:30 - 19:00
  • KIDS 7-11 lat · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    19:00 - 20:30

Sobota

  • KIDS 7-11 LAT · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    09:30 - 11:00

Niedziela

  • KIDS 7-11 LAT · zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
    09:30 - 11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
KRASNAL
___ 4-7 lat ___ początkująca zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:00 - 18:00
FUNCLIMB
KRASNAL
___ 4-7 lat ___ początkująca zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:00 - 18:00
FUNCLIMB

KRASNAL
___ 4-7 lat ___ zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:30 - 19:00
ŚCIANKA WSPINACZKOWA
KRASNALgrupa sportowa
KRASNAL
___ 4-7 lat ___ początkująca zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:00 - 18:00
FUNCLIMB
KRASNAL
___ 4-7 lat ___ początkująca zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:00 - 18:00
FUNCLIMB

KRASNAL
___ 4-7 lat ___ zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ
17:30 - 19:00
ŚCIANKA WSPINACZKOWA
KRASNALgrupa sportowa
18:00

Poniedziałek

  • KRASNAL ___ 4-7 lat ___ początkująca zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · FUNCLIMB
    17:00 - 18:00

Wtorek

  • KRASNAL ___ 4-7 lat ___ początkująca zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · FUNCLIMB
    17:00 - 18:00
  • KRASNAL ___ 4-7 lat ___ zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · ŚCIANKA WSPINACZKOWA
    17:30 - 19:00

Środa

  • KRASNAL ___ 4-7 lat ___ początkująca zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · FUNCLIMB
    17:00 - 18:00

Czwartek

  • KRASNAL ___ 4-7 lat ___ początkująca zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · FUNCLIMB
    17:00 - 18:00
  • KRASNAL ___ 4-7 lat ___ zaawansowana zajęcia od 1.09.2019 ZAPISY TRWAJĄ · ŚCIANKA WSPINACZKOWA
    17:30 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
LEVEL ADVANCE
17:30 - 19:30
Piotr Suder
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa 17:30 piątek 18:00
LEVEL ADVANCE
17:30 - 19:30
Piotr Suder
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa 17:30 piątek 18:00
18:00
LEVEL ADVANCE
18:00 - 20:00
Piotr Suder
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa 17:30 piątek 18:00
19:00
20:00
LEVEL ADVANCE
20:00 - 22:00
Arek Millan
LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek
21:00

Poniedziałek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15:00
LEVEL MEDIUM
15:30 - 17:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa 15:30 piątek 16:00

LEVEL MEDIUM
grupa A
17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
19:30 - 21:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
20:30 - 22:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa
LEVEL MEDIUM
15:30 - 17:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa 15:30 piątek 16:00

LEVEL MEDIUM
grupa A
17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
19:30 - 21:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
20:30 - 22:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa
16:00
LEVEL MEDIUM
16:00 - 18:00
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa 15:30 piątek 16:00
17:00
18:00
19:00
LEVEL MEDIUM
19:00 - 21:00
Piotrek Urbaniak
20:00
21:00
22:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
OPEN
18:00 - 20:00
Wojtek Pełka
OPENponiedziałek, środa
OPEN
18:00 - 20:00
Juri Dziubiak PL/UA/RUS
OPENwtorek, czwartek

OPEN
18:00 - 20:00
Arek Millan
OPENwtorek, czwartek
OPEN
18:00 - 20:00
Juri Dziubiak PL/UA/RUS
OPENponiedziałek, środa
OPEN
18:00 - 20:00
Arek Millan
OPENwtorek, czwartek

OPEN
18:00 - 20:00
Juri Dziubiak PL/UA/RUS
OPENwtorek, czwartek
19:00
20:00
OPEN
20:00 - 22:00
Wojtek Pełka
OPENwtorek, czwartek
21:00

Poniedziałek

  • OPEN Wojtek Pełka
    18:00 - 20:00

Wtorek

  • OPEN Juri Dziubiak PL/UA/RUS
    18:00 - 20:00
  • OPEN Arek Millan
    18:00 - 20:00

Środa

  • OPEN Juri Dziubiak PL/UA/RUS
    18:00 - 20:00

Czwartek

  • OPEN Arek Millan
    18:00 - 20:00
  • OPEN Juri Dziubiak PL/UA/RUS
    18:00 - 20:00
  • OPEN Wojtek Pełka
    20:00 - 22:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00
WAKE UP!
07:00 - 09:00
Łukasz Smagała
WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek
WAKE UP!
07:00 - 09:00
Łukasz Smagała
WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek
WAKE UP!
07:00 - 09:00
Piotr Suder
WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek
08:00

Poniedziałek

Środa

Piątek

No events available!
bilety jednorazowe ulgowy normalny
poniedziałek-piątek do 15:00 i po 22:00 17 22
poniedziałek-piątek po 15:00 22 28
weekend 22 28
rodzinne
1 rodzic + dziecko 28
1 rodzic + 2 dzieci 43
2 rodziców + 1 lub 2 dzieci 55
karnety rodzinne każda kolejna osoba 10% taniej
ulgowy normalny
4 wejścia 85 105
8 wejść 155 195
open 195 235
AVATAR open 325 325
ilość treningów 1h 2h 1h* 2h*
pojedynczy 100 150 90 140
pakiet 5 450 700 420 650
pakiet 10 870 1300 800 1200
2 osoby 160 220
3 osoby 210 270
4 osoby 250 330
Sekcje – treningi grupowe ulgowy normalny z kartą sportową
pojedynczy 50 60 50
1 x w tygodniu 160 200 130
2 x w tygodniu 220 260 160
3 x w tygodniu 280 310 180

Dobrze zagospodarowana, okazała przestrzeń i po prostu dobre wspinanie – ogrom pionów i przewieszeń; 10-metrowa czasówka, 14-metrowa ścianka przystosowana do zawodów na trudność. Najwyższej jakości sprzęt wspinaczkowy, który znajdziesz na naszej ścianie gwarantuje pełne BEZPIECZEŃSTWO. Avatar to duży, nowoczesny panel wspinaczkowy. Ściany o wysokości 11,5 – 13 metrów, czasówkowa w standardzie 10 metrów (IFSC) oraz jedna z najlepszych boulderowni w Polsce. Znajdziesz tutaj nowe, starannie wyselekcjonowane chwyty wspinaczkowe od najwyższej klasy producentów: aix, fumarholds, geco-walls, holdz, hrt, kmz, tripoint, t-wall, xcult (kolejność alfabetyczna).