fbpx
Loading...
Wspinaczka2020-05-29T06:20:45+00:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
WAKE UP!
07:00 - 09:00
Łukasz Smagała
WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek
WAKE UP!
07:00 - 09:00
Łukasz Smagała
WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek
WAKE UP!
07:00 - 09:00
Łukasz Smagała
WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek
WAKE UP!
09:00 - 11:00
Arek Millan
WAKE UP!wtorek, czwartek
WAKE UP!
09:00 - 11:00
Arek Millan
WAKE UP!wtorek, czwartek
8-11 lat KIDS
open
09:30 - 11:00
8-11 lat KIDS
rekreacja
13:30 - 15:00

4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB
14:00 - 15:00
FUNCLIMB
8-11 lat KIDS
rekreacja
13:30 - 15:00
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB
14:00 - 15:00
FUNCLIMB

8-11 lat KIDS
rekreacja
14:00 - 15:30

12-16 lat JUNIOR
rekreacja
15:00 - 17:00
Bruno Wałaszewski
12-16 lat JUNIORwtorek, czwartek

8-11 lat KIDS
rekreacja
15:30 - 17:00

4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB
16:00 - 17:00
FUNCLIMB

OPEN
16:00 - 18:00
Arek Millan
OPENwtorek, czwartek

4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB
17:00 - 18:00
FUNCLIMB

AVATAR TEAM
KRASNAL TEAM
17:00 - 19:00
Ola Szymczak
AVATAR TEAMwtorek, czwartek

12-16 lat JUNIOR
rekreacja
17:00 - 19:00
Bruno Wałaszewski
12-16 lat JUNIORwtorek, czwartek

ABC wspinania
17:15 - 19:15
Dawid Czuba
ABC wspinaniawtorek, czwartek

ABC wspinania
17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński
ABC wspinaniawtorek, czwartek

LEVEL MEDIUM
18:00 - 20:00
Arek Millan
LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek

ABC wspinania
19:00 - 21:00
Bruno Wałaszewski
ABC wspinaniawtorek, czwartek

OPEN
19:00 - 21:00
Wojtek Radzik
OPENwtorek, czwartek

OPEN
19:15 - 21:15
Dawid Czuba
OPENwtorek, czwartek

LEVEL MEDIUM
19:30 - 21:30
Mateusz Kopczyński
LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek

LEVEL ADVANCE
20:00 - 22:00
Arek Millan
LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB
14:00 - 15:00
FUNCLIMB

8-11 lat KIDS
14:00 - 15:30

8-11 lat KIDS
zaawansowana
15:30 - 17:00
8-11 lat KIDSgrupa sportowa

LEVEL MEDIUM
15:30 - 17:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa 15:30 + piątek Balicka 16:00

12-16 lat JUNIOR
zaawansowana BALICKA 100
16:00 - 18:00
Łukasz Smagała
12-16 lat JUNIORponiedziałek, środa, piątek

AVATAR TEAM
YOUNG TEAM
16:15 - 18:15
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek

ABC wspinania
16:30 - 18:30
Piotrek Urbaniak
ABC wspinaniaponiedziałek, środa

4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB
17:00 - 18:00
FUNCLIMB

BALICKA 100
12-16 LAT JUNIOR
17:00 - 19:00
Bruno Wałaszewski
BALICKA 100BALICKA 100

12-16 lat JUNIOR
BALICKA100
17:00 - 19:00
Bruno Wałaszwski
12-16 lat JUNIOR+ poniedziałek lub piątek Sikorki 21A

LEVEL ADVANCE
17:30 - 19:30
Piotr Suder
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa 17:30 + piątek Balicka 18:00

OPEN
17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński
OPENponiedziałek, środa

4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB
18:00 - 19:00
FUNCLIMB

LEVEL ADVANCE
18:00 - 20:00
Łukasz Smagała
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa, piątek

AVATAR TEAM
YOUNG TEAM
18:15 - 20:15
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek

LEVEL MEDIUM
18:30 - 20:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

BALICKA 100
ABC WSPINANIA
19:00 - 21:00
Tymon Kukier

LEVEL ADVANCE
19:30 - 21:30
Mateusz Kopczyński
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
19:30 - 21:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

OPEN
20:00 - 22:00
Łukasz Smagała
OPENponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
20:15 - 22:15
Łukasz Filipiak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
20:30 - 22:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa
8-11 lat KIDS
zaawansowana
15:00 - 16:30
8-11 lat KIDSgrupa sportowa

12-16 lat JUNIOR
rekreacja
15:00 - 17:00
Bruno Wałaszewski
12-16 lat JUNIORponiedziałek, środa, piątek

LEVEL MEDIUM
15:30 - 17:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa 15:30 + piątek Balicka 16:00

12-16 lat JUNIOR
zaawansowana
16:00 - 18:00
Łukasz Smagała
12-16 lat JUNIORponiedziałek, środa, piątek

AVATAR TEAM
YOUNG TEAM
16:15 - 18:15
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek

ABC wspinania
16:30 - 18:30
Piotrek Urbaniak
ABC wspinaniaponiedziałek, środa

4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB
17:00 - 18:00
FUNCLIMB

BALICKA 100
OPEN
17:00 - 19:00
Dawid Czuba
BALICKA 100BALICKA 100

OPEN
17:00 - 19:00
Bruno Wałaszewski
OPEN+piątek 19:30

LEVEL ADVANCE
17:30 - 19:30
Piotr Suder
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa 17:30 + piątek Balicka 18:00

OPEN
17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński
OPENponiedziałek, środa

4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB
18:00 - 19:00
FUNCLIMB

LEVEL ADVANCE
18:00 - 20:00
Łukasz Smagała
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa, piątek

AVATAR TEAM
YOUNG TEAM
18:15 - 20:15
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek

LEVEL MEDIUM
18:30 - 20:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

ABC wspinania
NOWA GRUPA !!! ZBIERAMY ZAPISY !!! WOLNE MIEJSCA !!!
19:00 - 21:00
Bruno Wałaszewski
ABC wspinania+piątek 20:30

BALICKA 100
ABC WSPINANIA
19:00 - 21:00
Dawid Czuba
BALICKA 100+piątek Sikorki 21A

LEVEL ADVANCE
19:30 - 21:30
Mateusz Kopczyński
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
19:30 - 21:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

OPEN
20:00 - 22:00
Łukasz Smagała
OPENponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
20:15 - 22:15
Łukasz Filipiak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
20:30 - 22:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa
8-11 lat KIDS
rekreacja
15:00 - 16:30

12-16 lat JUNIOR
15:00 - 17:00
Adam Szymczak

OPEN
16:00 - 18:00
Arek Millan
OPENwtorek, czwartek

AVATAR TEAM
KRASNAL TEAM
17:00 - 19:00
Ola Szymczak
AVATAR TEAMwtorek, czwartek

12-16 lat JUNIOR
rekreacja
17:00 - 19:00
Bruno Wałaszwski
12-16 lat JUNIORwtorek, czwartek

ABC wspinania
17:15 - 19:15
Dawid Czuba
ABC wspinaniawtorek, czwartek

ABC wspinania
17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński
ABC wspinaniawtorek, czwartek

LEVEL MEDIUM
18:00 - 20:00
Arek Millan
LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek

ABC wspinania
19:00 - 21:00
Bruno Wałaszewski
ABC wspinaniawtorek, czwartek

OPEN
19:00 - 21:00
Wojtek Radzik
OPENwtorek, czwartek

OPEN
19:15 - 21:15
Dawid Czuba
OPENwtorek, czwartek

LEVEL MEDIUM
19:30 - 21:30
Mateusz Kopczyński
LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek

LEVEL ADVANCE
20:00 - 22:00
Arek Millan
LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek
12-16 lat JUNIOR
rekreacja
15:00 - 17:00
Adam Szymczak
12-16 lat JUNIORponiedziałek, środa, piątek

8-11 lat KIDS
rekreacja
15:30 - 17:00

BALICKA 100
OPEN
16:00 - 18:00
Piotr Suder
BALICKA 100BALICKA 100

12-16 lat JUNIOR
zaawansowana
16:00 - 18:00
Łukasz Smagała

4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB
17:00 - 18:00
FUNCLIMB

8-11 lat KIDS
zaawansowana
17:00 - 18:30
8-11 lat KIDSgrupa sportowa

OPEN
17:00 - 19:00
Dawid Czuba
OPENpiątek + poniedziałek Balicka

BALICKA 100
LEVEL MEDIUM
18:00 - 20:00
Piotr Suder
BALICKA 100BALICKA 100

LEVEL ADVANCE
18:00 - 20:00
Łukasz Smagała
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa, piątek

OPEN
18:30 - 20:30
Bruno Wałaszewski
OPENpiątek

ABC wspinania
19:00 - 21:00
Dawid Czuba
ABC wspinania+ poniedziałek Balicka100

ABC wspinania
NOWA GRUPA !!! ZBIERAMY ZAPISY !!! WOLNE MIEJSCA !!!
20:30 - 22:30
Bruno Wałaszewski
ABC wspinania+poniedziałek 19:30

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
12-16 lat JUNIOR
rekreacja
15:00 - 17:00
Bruno Wałaszewski
12-16 lat JUNIORponiedziałek, środa, piątek

12-16 lat JUNIOR
zaawansowana
16:00 - 18:00
Łukasz Smagała
12-16 lat JUNIORponiedziałek, środa, piątek
12-16 lat JUNIOR
rekreacja
15:00 - 17:00
Bruno Wałaszewski
12-16 lat JUNIORwtorek, czwartek
12-16 lat JUNIOR
15:00 - 17:00
Adam Szymczak
12-16 lat JUNIOR
rekreacja
15:00 - 17:00
Adam Szymczak
12-16 lat JUNIORponiedziałek, środa, piątek

12-16 lat JUNIOR
zaawansowana
16:00 - 18:00
Łukasz Smagała
12-16 lat JUNIOR
zaawansowana BALICKA 100
16:00 - 18:00
Łukasz Smagała
12-16 lat JUNIORponiedziałek, środa, piątek

12-16 lat JUNIOR
BALICKA100
17:00 - 19:00
Bruno Wałaszwski
12-16 lat JUNIOR+ poniedziałek lub piątek Sikorki 21A
12-16 lat JUNIOR
rekreacja
17:00 - 19:00
Bruno Wałaszewski
12-16 lat JUNIORwtorek, czwartek
12-16 lat JUNIOR
rekreacja
17:00 - 19:00
Bruno Wałaszwski
12-16 lat JUNIORwtorek, czwartek

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB
14:00 - 15:00
FUNCLIMB
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB
14:00 - 15:00
FUNCLIMB
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB
14:00 - 15:00
FUNCLIMB
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB
16:00 - 17:00
FUNCLIMB
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB
17:00 - 18:00
FUNCLIMB
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB
17:00 - 18:00
FUNCLIMB
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB
17:00 - 18:00
FUNCLIMB
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB
17:00 - 18:00
FUNCLIMB
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB
18:00 - 19:00
FUNCLIMB
4-7 lat KRASNAL FUNCLIMB
18:00 - 19:00
FUNCLIMB

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
8-11 lat KIDS
open
09:30 - 11:00
8-11 lat KIDS
rekreacja
13:30 - 15:00
8-11 lat KIDS
rekreacja
13:30 - 15:00
8-11 lat KIDS
rekreacja
14:00 - 15:30

8-11 lat KIDS
rekreacja
15:30 - 17:00
8-11 lat KIDS
14:00 - 15:30

8-11 lat KIDS
zaawansowana
15:30 - 17:00
8-11 lat KIDSgrupa sportowa
8-11 lat KIDS
zaawansowana
15:00 - 16:30
8-11 lat KIDSgrupa sportowa
8-11 lat KIDS
rekreacja
15:00 - 16:30
8-11 lat KIDS
rekreacja
15:30 - 17:00
8-11 lat KIDS
zaawansowana
17:00 - 18:30
8-11 lat KIDSgrupa sportowa

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
ABC wspinania
16:30 - 18:30
Piotrek Urbaniak
ABC wspinaniaponiedziałek, środa
ABC wspinania
16:30 - 18:30
Piotrek Urbaniak
ABC wspinaniaponiedziałek, środa
ABC wspinania
17:15 - 19:15
Dawid Czuba
ABC wspinaniawtorek, czwartek

ABC wspinania
17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński
ABC wspinaniawtorek, czwartek

ABC wspinania
19:00 - 21:00
Bruno Wałaszewski
ABC wspinaniawtorek, czwartek
ABC wspinania
17:15 - 19:15
Dawid Czuba
ABC wspinaniawtorek, czwartek

ABC wspinania
17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński
ABC wspinaniawtorek, czwartek

ABC wspinania
19:00 - 21:00
Bruno Wałaszewski
ABC wspinaniawtorek, czwartek
ABC wspinania
NOWA GRUPA !!! ZBIERAMY ZAPISY !!! WOLNE MIEJSCA !!!
19:00 - 21:00
Bruno Wałaszewski
ABC wspinania+piątek 20:30
ABC wspinania
19:00 - 21:00
Dawid Czuba
ABC wspinania+ poniedziałek Balicka100

ABC wspinania
NOWA GRUPA !!! ZBIERAMY ZAPISY !!! WOLNE MIEJSCA !!!
20:30 - 22:30
Bruno Wałaszewski
ABC wspinania+poniedziałek 19:30

Poniedziałek

  • ABC wspinania Piotrek Urbaniak
    16:30 - 18:30
  • ABC wspinania NOWA GRUPA !!! ZBIERAMY ZAPISY !!! WOLNE MIEJSCA !!! · Bruno Wałaszewski
    19:00 - 21:00

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

  • ABC wspinania Dawid Czuba
    19:00 - 21:00
  • ABC wspinania NOWA GRUPA !!! ZBIERAMY ZAPISY !!! WOLNE MIEJSCA !!! · Bruno Wałaszewski
    20:30 - 22:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
AVATAR TEAM
YOUNG TEAM
16:15 - 18:15
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek

AVATAR TEAM
YOUNG TEAM
18:15 - 20:15
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek
AVATAR TEAM
YOUNG TEAM
16:15 - 18:15
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek

AVATAR TEAM
YOUNG TEAM
18:15 - 20:15
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek
AVATAR TEAM
KRASNAL TEAM
17:00 - 19:00
Ola Szymczak
AVATAR TEAMwtorek, czwartek
AVATAR TEAM
KRASNAL TEAM
17:00 - 19:00
Ola Szymczak
AVATAR TEAMwtorek, czwartek

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
BALICKA 100
OPEN
16:00 - 18:00
Piotr Suder
BALICKA 100BALICKA 100
BALICKA 100
OPEN
17:00 - 19:00
Dawid Czuba
BALICKA 100BALICKA 100
BALICKA 100
12-16 LAT JUNIOR
17:00 - 19:00
Bruno Wałaszewski
BALICKA 100BALICKA 100
BALICKA 100
LEVEL MEDIUM
18:00 - 20:00
Piotr Suder
BALICKA 100BALICKA 100
BALICKA 100
ABC WSPINANIA
19:00 - 21:00
Dawid Czuba
BALICKA 100+piątek Sikorki 21A
BALICKA 100
ABC WSPINANIA
19:00 - 21:00
Tymon Kukier

Poniedziałek

  • BALICKA 100 OPEN · Dawid Czuba
    17:00 - 19:00
  • BALICKA 100 ABC WSPINANIA · Dawid Czuba
    19:00 - 21:00

Środa

  • BALICKA 100 12-16 LAT JUNIOR · Bruno Wałaszewski
    17:00 - 19:00
  • BALICKA 100 ABC WSPINANIA · Tymon Kukier
    19:00 - 21:00

Piątek

  • BALICKA 100 OPEN · Piotr Suder
    16:00 - 18:00
  • BALICKA 100 LEVEL MEDIUM · Piotr Suder
    18:00 - 20:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
LEVEL ADVANCE
17:30 - 19:30
Piotr Suder
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa 17:30 + piątek Balicka 18:00

LEVEL ADVANCE
18:00 - 20:00
Łukasz Smagała
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa, piątek

LEVEL ADVANCE
19:30 - 21:30
Mateusz Kopczyński
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa
LEVEL ADVANCE
17:30 - 19:30
Piotr Suder
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa 17:30 + piątek Balicka 18:00

LEVEL ADVANCE
18:00 - 20:00
Łukasz Smagała
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa, piątek

LEVEL ADVANCE
19:30 - 21:30
Mateusz Kopczyński
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa
LEVEL ADVANCE
18:00 - 20:00
Łukasz Smagała
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa, piątek
LEVEL ADVANCE
20:00 - 22:00
Arek Millan
LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek
LEVEL ADVANCE
20:00 - 22:00
Arek Millan
LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
LEVEL MEDIUM
15:30 - 17:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa 15:30 + piątek Balicka 16:00
LEVEL MEDIUM
15:30 - 17:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa 15:30 + piątek Balicka 16:00
LEVEL MEDIUM
18:30 - 20:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
19:30 - 21:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
20:15 - 22:15
Łukasz Filipiak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
20:30 - 22:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa
LEVEL MEDIUM
18:00 - 20:00
Arek Millan
LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek

LEVEL MEDIUM
19:30 - 21:30
Mateusz Kopczyński
LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek
LEVEL MEDIUM
18:30 - 20:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
19:30 - 21:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
20:15 - 22:15
Łukasz Filipiak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
20:30 - 22:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa
LEVEL MEDIUM
18:00 - 20:00
Arek Millan
LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek

LEVEL MEDIUM
19:30 - 21:30
Mateusz Kopczyński
LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
OPEN
16:00 - 18:00
Arek Millan
OPENwtorek, czwartek
OPEN
16:00 - 18:00
Arek Millan
OPENwtorek, czwartek
OPEN
17:00 - 19:00
Bruno Wałaszewski
OPEN+piątek 19:30

OPEN
17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński
OPENponiedziałek, środa
OPEN
17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński
OPENponiedziałek, środa
OPEN
17:00 - 19:00
Dawid Czuba
OPENpiątek + poniedziałek Balicka

OPEN
18:30 - 20:30
Bruno Wałaszewski
OPENpiątek
OPEN
19:00 - 21:00
Wojtek Radzik
OPENwtorek, czwartek

OPEN
19:15 - 21:15
Dawid Czuba
OPENwtorek, czwartek
OPEN
19:00 - 21:00
Wojtek Radzik
OPENwtorek, czwartek

OPEN
19:15 - 21:15
Dawid Czuba
OPENwtorek, czwartek
OPEN
20:00 - 22:00
Łukasz Smagała
OPENponiedziałek, środa
OPEN
20:00 - 22:00
Łukasz Smagała
OPENponiedziałek, środa

Poniedziałek

  • OPEN Bruno Wałaszewski
    17:00 - 19:00
  • OPEN Mateusz Kopczyński
    17:30 - 19:30
  • OPEN Łukasz Smagała
    20:00 - 22:00

Wtorek

  • OPEN Arek Millan
    16:00 - 18:00
  • OPEN Wojtek Radzik
    19:00 - 21:00
  • OPEN Dawid Czuba
    19:15 - 21:15

Środa

  • OPEN Mateusz Kopczyński
    17:30 - 19:30
  • OPEN Łukasz Smagała
    20:00 - 22:00

Czwartek

  • OPEN Arek Millan
    16:00 - 18:00
  • OPEN Wojtek Radzik
    19:00 - 21:00
  • OPEN Dawid Czuba
    19:15 - 21:15

Piątek

  • OPEN Dawid Czuba
    17:00 - 19:00
  • OPEN Bruno Wałaszewski
    18:30 - 20:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
WAKE UP!
07:00 - 09:00
Łukasz Smagała
WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek
WAKE UP!
07:00 - 09:00
Łukasz Smagała
WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek
WAKE UP!
07:00 - 09:00
Łukasz Smagała
WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek
WAKE UP!
09:00 - 11:00
Arek Millan
WAKE UP!wtorek, czwartek
WAKE UP!
09:00 - 11:00
Arek Millan
WAKE UP!wtorek, czwartek

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

No events available!
ulgowy [PLN] normalny [PLN]
26 32
13 * 13 *

* dopłata karta sportowa- karty sportowe umożliwiają wejście na 60 min. korzystania ze ścianki wspinaczkowej bez dodatkowych opłat, po tym czasie obowiązuje dopłata lub konieczność ponownego odbicia karty sportowej

ilość treningów 1h 2h 1h* 2h*
pojedynczy 100 150 90 140
pakiet 5 450 700 420 650
pakiet 10 900 1300 800 1200
2 osoby 160 220
3 osoby 210 270
4 osoby 250 330
Sekcje – treningi grupowe ulgowy normalny z kartą sportową
pojedynczy 60 70 60
1 x w tygodniu 200 240 170
2 x w tygodniu 270 310 200
3 x w tygodniu 330 360 230

HONORUJEMY KARTY SPORTOWE

Dobrze zagospodarowana, okazała przestrzeń i po prostu dobre wspinanie – ogrom pionów i przewieszeń; 10-metrowa czasówka, 13-metrowa ścianka przystosowana do zawodów na trudność. Najwyższej jakości sprzęt wspinaczkowy, który znajdziesz na naszej ścianie gwarantuje pełne BEZPIECZEŃSTWO. Avatar to duży, nowoczesny panel wspinaczkowy. Ściany o wysokości 9 – 13 metrów, czasówkowa w standardzie 10 metrów (IFSC) oraz jedna z najlepszych boulderowni w Polsce. Znajdziesz tutaj nowe, starannie wyselekcjonowane chwyty wspinaczkowe od najwyższej klasy producentów: aix, fumarholds, geco-walls, holdz, hrt, kmz, tripoint, t-wall, xcult (kolejność alfabetyczna).

Kontakt FB