fbpx

PIOTR URBANIAK

INSTRUKTOR WSPINACZKI

Jego przygoda wspinaczkowa rozpoczęła się w górach, zafascynowany tatrzańskimi ścianami rozpoczął trening wspinania. Przyświeca mu cel „Wspinacz uniwersalny” – czyli taki który, odnajdzie się w każdej formacji skalnej, w każdym zakątku świata. Rozwija się w wielu odmianach tego sportu, między innymi we wspinaczce sportowej w skałach i na hali, wspinaczce górskiej letniej i zimowej w Tatrach i Alpach. W celu poszerzania spektrum umiejętności próbuje niestandardowych odmian wspinaczki, między innymi: wspinania lodowego, drytoolingu, Deep Water Solo.
Do powyższych celów nieodzownym narzędziem treningowym jest ściana wspinaczkowa, gdzie można podnosić swój sportowy poziom. W tym miejscu pracuje z dziećmi oraz dorosłymi, wspierając ich rozwój formy fizycznej, psychicznej i umiejętności technicznych. Wiedzę przekazuje w sposób przystępny i profesjonalny.
W treningu charakteryzuje go cierpliwość do podopiecznych, jednocześnie pozostaje wymagający, potrafi skutecznie motywować.
Posiada uprawnienia instruktora wspinaczki sportu.
Realizuje się również w trekkingach wysokogórskich zdobywając alpejskie wierzchołki, uprawia narciarstwo i skituoring. Wcześniej trenował sporty walki, Brazylijskie Jiu Jitsu i Submission Fighting, odnosząc sukcesy sportowe w tych dyscyplinach.

2019-01-28T10:37:01+00:00
Kontakt FB