fbpx

Szykujcie się na coś zupełnie nowego!

Innowacyjny program treningowy, polegający na naśladowaniu ruchów zwierząt, opracowany przez Mike’a Fitch’a to właśnie Animal Flow. Oprócz „kocich ruchów” można odnaleźć elementy jogi, breakdance, parkour, Pilates, capoeira, czy też kalisteniki. Jest to trening z wykorzystaniem wyłącznie ciężaru własnego ciała, a co ciekawe znajdujemy się podczas niego „w parterze”, w rozmaitego rodzaju podporach, pozycjach i arcyciekawych przejściach między nimi. Animal Flow jest zdecydowanie dla każdego – praktykując poprawiamy sprawność, zwinność, gibkość. Zwiększymy zakres ruchów, mobilność stawów, wzmocnimy mięśnie, a przede wszystkim będziemy się doskonale bawić.

Nasza trenerka – Ania Francik była uczestniczką pierwszego w Polsce szkolenia Animal Flow i niedawno została certyfikowanym Instruktorem level 1. Mamy przyjemność zaprosić Was już wkrótce do Avatara na zajęcia przez nią prowadzone.
Wspaniałe jest to jak z każdym powtórzeniem, każdym treningiem stajesz się lepszy. Pozycje, które za pierwszym razem wydają się niewykonalne, po kilku razach zaczynają się udawać, a potem wystarczy już je tylko dopracowywać, udoskonalać.
Dołączcie koniecznie do pierwszych w Krakowie zajęć Animal Flow – już zawsze będziecie mieli przewagę nad tymi, którzy zaczną później! Czekamy!

Zajęcia odbywają się będą w czwartki o 19:30.

2020-06-02T15:58:25+00:00
Kontakt FB