fbpx

Spływa do nas bardzo dużo zapytań od Was. Oto najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie. Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości śmiało do nas piszcie. Każda droga kontaktu jest otwarta: mailowo (kontakt@myavatar.pl), telefonicznie +48 733 434 332  lub przez wiadomość na FaceBooku. Postaramy się odpowiedzieć na każde z nich prędzej lub później (z racji ilości zapytań czas może być wydłużony, prosimy o wyrozumiałość).
A może i Wasze pytanie pojawi się wkrótce na naszym FAQu 😉

1. Czy honorujemy karty MultiSport ?
Tak tak i jeszcze raz tak. Zarówno karty MultiSport, FitProfit oraz OK System działają u nas w dalszym ciągu. Możecie korzystać z obiektu mając jedną z tych kart aktywną. . Każda z w/w kart sportowych upoważnia do wejścia na Avatar oraz AcroPark na 60 min. Po upływie tego czasu konieczna jest dopłata 13 PLN  bądź ponowne odbicie karty.

2. Czy konieczna jest rezerwacja wejść?
Już nie ma takiej konieczności.

Wyłącznie do strefy FunClimb  ale to tez nie o każdej porze (w tygodniu po godzinie 16:00 oraz w weekendy w godzinach 11-19). Śmiało możecie przyjść nawet wcześniej (obiekt jest czynny od 7 rano od poniedziałku do piątku). Nasz pracownik zapozna Was z zasadami bezpieczeństwa i obsługą przyrządów TruBlue, a za bilet wstępu zapłacicie 25 PLN/h od każdej osoby, która będzie się wspinać w strefie FunClimb. Nie ma jednak w tych godzinach pracownika w strefie FunClimb.

3. Jak dbamy o czystość w Avatarze aby sprostać obecnym normom i obostrzeniom?
Obiekty dezynfekujemy na bieżąco, jeśli czujecie zapach alkoholu – to nie to o czym myślicie 😉
Pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa, dezynfekujemy ręce przed, po i w trakcie treningów, obowiązuje magnezja w płynie (i będzie obowiązywać przez dłuższy czas) i utrzymujemy 2 m odstępu.

4. Czy wróci stary grafik zajęć?
Trochę tak, a trochę nie. Wszystkie zajęcia sprzed pandemii, które były na Sikorki od 01.06 powrócą do tej lokalizacji ale nie wszystkie godziny będą takie same jak przed 3. miesiącami. Jest już dostępny na naszej stronie zaktualizowany grafik więc śmiało możecie planować sobie już przyszły tydzień uwzględniając wspólne treningi.
SPRAWDŹ GRAFIK ZAJĘĆ SEKCJI :
akrobatycznych w AcroPark
wspinaczkowych na SIKORKI 21A

wspinaczkowych na BALICKIEJ 100
FITNESS

5. Czy ceny pozostają bez zmian?
Ceny biletów indywidualnych nie uległy zmianie. Wyłącznie zmieniła się cena za zajęcia grupowe. Prosimy o wyrozumiałość i liczymy na Wasze wsparcie.
SPRAWDŹ CENNIK ZAJĘĆ SEKCJI :
akrobatycznych w AcroPark
wspinaczkowych na SIKORKI 21A

wspinaczkowych na BALICKIEJ 100

6. Kiedy wrócą zajęcia fitness i opcja korzystania z siłowni?
Od 6.06.2020 wróciliśmy z treningami na sali fitness i korzystania z siłowni.

7. Czy będą organizowane zajęcia dla dzieci w czasie wakacji?
Na pewno! Zapisy na półkolonie Avatar Summer Camp 2020 już ruszyły. SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ LATO 2020.
Sekcje dziecięce na okres Wakacji zostaną w okrojonej ilości dlatego najlepiej zgłaszajcie swoim trenerom na bieżąco Wasze plany wakacyjne.

8. Co jeśli zostały Wam jeszcze niewykorzystane zajęcia z sekcji zakupione w marcu?
Drodzy Klubowicze, jeżeli ktoś może sobie pozwolić na wsparcie to prosimy o zakup nowych karnetów od czerwca, jeżeli nie to jest opcja odrobić to na sekcjach również w tym miesiącu.

9. Czy szatnie już są czynne?
Tak.

2020-06-15T18:54:46+00:00
Kontakt FB