fbpx

Mamy DZIEŃ Dziecka

To inicjatywa wspólnego świętowania Dnia Mamy oraz Dnia Dziecka w Avatarze. Przygotowaliśmy dla Was ekscytujący weekend atrakcji dla Mam i Dzieci oraz możliwość wspólnych aktywności zatem SERDECZNIE ZAPRASZAMY do wspólnej zabawy w dniach 29-30.05.2021 (sobota i niedziela).

Bawimy się przez cały weekend w godzinach od 11:00 do 18:00.

ZE WZGLĘDU NA OBOWIĄZUJĄCE OBOSTRZENIA ILOŚC MIEJSC OGRANICZONA 🙁

Liczy się kolejność zgłoszeń.

W programie:

🙂 Zajęcia Fitness dla Mam

😉 Zajęcia Akrobatyczne / Gimnastyczne w strefie AcroPark dla samych Mam, samych Dzieci lub wspólnie

😛 Zajęcia wspinaczkowe w strefie FunClimb (dla samych Mam, samych Dzieci lub wspólnie)

😉 Rodzinne zajęcia Wspinaczkowe

Poziom zajęć dostosowany będzie do możliwości wszystkich małych i dużych uczestników zatem bez obaw – każde zajęcia z proponowanych są przeznaczone również dla osób totalnie poczatkujących, niezależnie od wieku, wagi czy wzrostu. Przedział wiekowy od 4. lat  wzwyż.

Dodatkowe atrakcje:

12:00 w sobotę pokazy na szarfach AERIAL SILK przygotowane przez naszych podopiecznych na stałe trenujących w AcroParku.

Przez cały weekend: Konkursy dla par (Mama z Dzieckiem). Do wygrania cenne nagrody: karnety na zajęcia, karnety wstępu, pojedyncze bilety wstępu, sprzęt sportowy, odzież sportowa, gadżety.

Płacisz raz i korzystasz do woli czyli bilet AVATAR OPEN w promocyjnej cenie 50% taniej

25 zł

Cena 25 zł zawiera bilet wstępu dla Mamy z Dzieckiem (wspólnie) i upoważnia do wejścia i korzystania z wybranych aktywności (podana cena zawiera również niezbędny sprzęt oraz opiekę instruktorską).

Za każde kolejne dziecko +10 zł.

REJESTRACJA UCZETNIKÓW
2021-05-19T14:44:29+00:00
Kontakt FB