fbpx

Ruszamy z innowacyjnymi zajęciami dla dzieci w AcroParku!

Nowatorski – 4 stopniowy program zajęć fizycznych dla dzieci w wieku przedszkolnym. W trakcie zajęć stawiamy na rozwój motoryczny bazujący na nauce sekwencji ruchowych naśladujących ruchy zwierząt. Uczymy korzystać z nieograniczonych możliwości ciała dziecka, nigdy później nie przyjdzie to dzieciakom z taką łatwością!

Wykorzystujemy fabułę zawierającą elementy edukacyjne – rozwój motoryczny jest podstawą rozwoju intelektualnego. Stwarzamy dzieciakom warunki do czerpania satysfakcji z zabaw ruchowych w aktywny i bezpieczny sposób.

Pracujemy nad poprawą składowych motoryki, takich jak:

  • wytrzymałość, koordynacja, świadomość ciała, siła zdolność reakcji oraz równowaga
  • uczymy wartości społecznych i współpracy poprzez pracę w grupie

Każdy stopień to cykl zajęć połączonych w ramy bajkowej fabuły i pracy nad celami rozwoju ruchowego dla każdego dziecka.

MAŁPIE FIGLE – SPORT PRZEZ ZABAWĘ!

Plan zajęć:

rozpoczynamy ogólnorozwojową rozgrzewką aby rozgrzać ciało i przygotować do treningu właściwego. Następnie skupiamy się nad aktywacja poszczególnych partii mięśniowych co jest przeplatane z elementami rozciągania. Każde spotkanie zawiera gry i zabawy mające na celu naukę dzieci wzorców ruchowych w przystępny i łatwy dla nich sposób. Trening właściwy zawiera elementy pracy nad świadomością swojego ciała, balansu i równowagi, utrwaleniu i poprawy zakresu ruchu, ćwiczeń gimnastycznych lub kalenistycznych.

KIEDY?

Zajęcia na czas WAKACJI ZOSTAŁY ZAWIESZONE! Powrócą od 11 września.

W ŚRODY:

16.30 -17:30

17.30 – 18:30 nowa grupa

2019-10-04T08:19:46+00:00
Kontakt FB