fbpx

No nareszcie!! Ale za Wami tęskniliśmy !!!

Od 29.05.2021 wracają zajęcia fitness, możliwość korzystania z siłowni, jak również zajęcia grupowe i indywidualne (te wspinaczkowe i akrobatyczne również). Czyli tak w skrócie: WARACMY DO WSPÓLNYCH TRENINGÓW. Jak to zawsze w życiu bywa jest pewne ale… ilość miejsc ograniczona i jest ona podyktowana panującymi obostrzeniami. Zatem rezerwujcie sobie miejsca na konkretnych zajęciach.  Sprawdźcie grafik i śmiało dzwońce lub piszcie do nas.

SPRAWDŹ GRAFIK WSZYSTKICH ZAJĘĆ:
SIKORKI 21Aa
AcroPark
Fitness
Funclimb 
Wspinaczka (bouldering i lina)

BALICKA 100
AcroPark
Wspinaczka (bouldering)

Wraca większość zajęć sprzed marcowego lock down’u.

Grafik ustalamy tak aby rodzice także aktywnie mogli spożytkować u nas czas w oczekiwaniu na swoje pociechy. Pierwsze zajęcia Fitness są darmowe, kolejne to koszt jedynie 10 zł (promocja dla rodziców dzieci trenujących w naszym klubie).

Zatem telefony w dłoń, tablety, kajety i planujcie swój czas z przystankiem na Sikorki 21A lub Balickiej 100 na mapie trasy z/do domu lub pracy.  

Przypominamy, że obie dyscypliny (akrobatykę i wspinaczkę) możecie trenować razem z nami w obu klubach. Wybierz gdzie jest Ci bliżej i zapisz się na zajęcia. Pierwszeństwo mają klienci posiadający aktywne pakiety w miesiącu obecnym, następnie liczy się kolejność wpłat, a ilość miejsc jest ograniczona.
Do zobaczenia na wspólnych treningach już wkrótce.

2021-06-02T04:33:12+00:00
Kontakt FB