fbpx
Loading...
Wspinaczka2019-05-13T17:07:58+00:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00
WAKE UP!
Sikorki 21A
07:00 - 09:00
Łukasz Smagała
WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek
WAKE UP!
Centralna 51
07:00 - 09:00
Łukasz Smagała
WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek
WAKE UP!
Sikorki 21A
07:00 - 09:00
Piotr Suder
WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek
08:00
09:00
AVATAR TEAM
Sikorki 21A
09:00 - 11:00
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek
WAKE UP!
Sikorki 21A
09:00 - 11:00
Arek Millan
WAKE UP!wtorek, czwartek
WAKE UP!
Centralna 51
09:00 - 11:00
Arek Millan
WAKE UP!wtorek, czwartek
AVATAR TEAM
Sikorki 21A
09:00 - 11:00
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek
KIDS
7-11 LAT
09:30 - 11:00
Sikorki 21A
KIDS
7-11 LAT
09:30 - 11:00
Sikorki 21A
10:00
AVATAR TEAM
Centralna 51
10:00 - 12:00
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek
11:00
15:00
ABC wspinania
Centralna 51
15:30 - 17:30
Mateusz Kopczyński
ABC wspinaniaponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
Sikorki 21A
15:30 - 17:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa 15:30 piątek 16:00

KIDS
7-11 lat
16:00 - 17:30
Sikorki 21A

JUNIOR
SPORT Sikorki 21A
16:00 - 18:00
Łukasz Smagała

KRASNAL
___ 4-7 lat ___ początkująca Sikorki 21A
17:00 - 18:30
FUNCLIMB

KIDS
7-11 lat
17:30 - 19:00
Sikorki 21A

KIDS
zaawansowana Sikorki 21A
17:30 - 19:00
7-11 LAT
KIDSgrupa sportowa

LEVEL ADVANCE
Sikorki 21A
17:30 - 19:30
Piotr Suder
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa 17:30 piątek 18:00

LEVEL MEDIUM
Centralna 51
17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL ADVANCE
Sikorki 21A
18:00 - 20:00
Łukasz Smagała
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa, piątek

OPEN
Centralna 51
18:00 - 20:00
Wojtek Pełka
OPENponiedziałek, środa

ABC wspinania
Centralna 51
18:30 - 20:30
Piotrek Urbaniak
ABC wspinaniaponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
Sikorki 21A
19:30 - 21:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

OPEN
Centralna 51
19:30 - 21:30
Mateusz Kopczyński
OPENponiedziałek, środa

OPEN
Sikorki 21A
20:00 - 22:00
Łukasz Smagała
OPENponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
Centralna 51
20:30 - 22:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa
ABC wspinania
Sikorki 21A
15:30 - 17:30
Mateusz Kopczyński
ABC wspinaniaponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
Centralna 51
15:30 - 17:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa 15:30 piątek 16:00

KIDS
7-11 lat
16:00 - 17:30
Sikorki 21A

JUNIOR
Sikorki 21A
16:00 - 18:00
Piotrek Urbaniak

JUNIOR
SPORT Centralna 51
16:00 - 18:00
Łukasz Smagała

KRASNAL
___ 4-7 lat ___ początkująca Sikorki 21A
17:00 - 18:30
FUNCLIMB

KIDS
7-11 lat
17:30 - 19:00
Sikorki 21A

KIDS
zaawansowana Sikorki 21A
17:30 - 19:00
7-11 LAT
KIDSgrupa sportowa

LEVEL ADVANCE
Centralna 51
17:30 - 19:30
Piotr Suder
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa 17:30 piątek 18:00

LEVEL MEDIUM
Sikorki 21A
17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL ADVANCE
Centralna 51
18:00 - 20:00
Łukasz Smagała
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa, piątek

OPEN
Sikorki 21A
18:00 - 20:00
Juri Dziubiak PL/UA/RUS
OPENponiedziałek, środa

OPEN
Sikorki 21A
18:15 - 20:15
Łukasz Filipiak
OPENśroda, piątek

ABC wspinania
Sikorki 21A
18:30 - 20:30
Piotrek Urbaniak
ABC wspinaniaponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
Centralna 51
19:30 - 21:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

OPEN
Sikorki 21A
19:30 - 21:30
Mateusz Kopczyński
OPENponiedziałek, środa

OPEN
Centralna 51
20:00 - 22:00
Łukasz Smagała
OPENponiedziałek, środa

ABC wspinania
Sikorki 21A
20:15 - 22:15
Łukasz Filipiak
ABC wspinaniaśroda, piatek

LEVEL MEDIUM
Sikorki 21A
20:30 - 22:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa
16:00
KIDS
7-11 lat
16:00 - 17:30
Sikorki 21A

OPEN
Sikorki 21A
16:00 - 18:00
Arek Millan
OPENwtorek, czwartek

AVATAR TEAM
YOUNG TEAM Sikorki 21A
16:30 - 18:30
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMwtorek, czwartek, piątek

KRASNAL
___ 4-7 lat ___ początkująca Sikorki 21A
17:00 - 18:30
FUNCLIMB

ABC wspinania
Centralna 51
17:00 - 19:00
Piotrek Urbaniak
ABC wspinaniawtorek, piątek

ABC wspinania
Centralna 51
17:15 - 19:15
Dawid Czuba
ABC wspinaniawtorek, czwartek

KRASNAL
___ 4-7 lat ___ zaawansowana Sikorki 21A
17:30 - 19:00
ŚCIANKA WSPINACZKOWA
KRASNALgrupa sportowa

JUNIOR
ABC wspinania Centralna 51
17:30 - 19:30
Bruno Wałaszewski

OPEN
Sikorki 21A
17:30 - 19:30
Wojtek Radzik
OPENwtorek, czwartek

OPEN
Centralna 51
18:00 - 20:00
Juri Dziubiak PL/UA/RUS
OPENwtorek, czwartek

OPEN
Sikorki 21A
18:00 - 20:00
Arek Millan
OPENwtorek, czwartek

AVATAR TEAM
YOUNG TEAM Sikorki 21A
18:30 - 20:30
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMwtorek, czwartek, piątek

LEVEL MEDIUM
Centralna 51
19:00 - 21:00
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMwtorek, piątek

OPEN
Centralna 51
19:15 - 21:15
Dawid Czuba
OPENwtorek, czwartek

LEVEL ADVANCE
Sikorki 21A
19:30 - 21:30
Wojtek Radzik
LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek

OPEN
Centralna 51
19:30 - 21:30
Bruno Wałaszewski
OPENwtorek, czwartek

LEVEL ADVANCE
Sikorki 21A
20:00 - 22:00
Arek Millan
LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek

LEVEL MEDIUM
Sikorki 21A
20:30 - 22:30
Łukasz Filipiak
LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek
KIDS
7-11 lat
16:00 - 17:30
Sikorki 21A

OPEN
Centralna 51
16:00 - 18:00
Arek Millan
OPENwtorek, czwartek

AVATAR TEAM
YOUNG TEAM Centralna 51
16:30 - 18:30
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMwtorek, czwartek, piątek

KRASNAL
___ 4-7 lat ___ początkująca Sikorki 21A
17:00 - 18:30
FUNCLIMB

ABC wspinania
Sikorki 21A
17:15 - 19:15
Dawid Czuba
ABC wspinaniawtorek, czwartek

KIDS
7-11 lat
17:30 - 19:00
Sikorki 21A

KRASNAL
___ 4-7 lat ___ zaawansowana Sikorki 21A
17:30 - 19:00
ŚCIANKA WSPINACZKOWA
KRASNALgrupa sportowa

JUNIOR
ABC wspinania Sikorki 21A
17:30 - 19:30
Bruno Wałaszwski

OPEN
Centralna 51
17:30 - 19:30
Wojtek Radzik
OPENwtorek, czwartek

OPEN
Centralna 51
18:00 - 20:00
Arek Millan
OPENwtorek, czwartek

OPEN
Sikorki 21A
18:00 - 20:00
Juri Dziubiak PL/UA/RUS
OPENwtorek, czwartek

AVATAR TEAM
YOUNG TEAM Centralna 51
18:30 - 20:30
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMwtorek, czwartek, piątek

OPEN
Sikorki 21A
19:15 - 21:15
Dawid Czuba
OPENwtorek, czwartek

LEVEL ADVANCE
Centralna 51
19:30 - 21:30
Wojtek Radzik
LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek

OPEN
Sikorki 21A
19:30 - 21:30
Bruno Wałaszewski
OPENwtorek, czwartek

LEVEL ADVANCE
Centralna 51
20:00 - 22:00
Arek Millan
LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek

OPEN
Sikorki 21A
20:00 - 22:00
Wojtek Pełka
OPENwtorek, czwartek

LEVEL MEDIUM
Centralna 51
20:30 - 22:30
Łukasz Filipiak
LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek
KIDS
zaawansowana Sikorki 21A
16:00 - 17:30
7-11 LAT
KIDSgrupa sportowa

JUNIOR
SPORT Sikorki 21A
16:00 - 18:00
Łukasz Smagała

JUNIOR
Sikorki 21A
16:00 - 18:00

LEVEL MEDIUM
Sikorki 21A
16:00 - 18:00
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa 15:30 piątek 16:00

AVATAR TEAM
YOUNG TEAM Sikorki 21A
16:15 - 18:15
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMwtorek, czwartek, piątek

KIDS
7-11 lat
17:30 - 19:00
Sikorki 21A

ABC wspinania
Centralna 51
17:30 - 19:30
Piotrek Urbaniak
ABC wspinaniawtorek, piątek

LEVEL ADVANCE
Sikorki 21A
18:00 - 20:00
Piotr Suder
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa 17:30 piątek 18:00

LEVEL ADVANCE
Sikorki 21A
18:00 - 20:00
Łukasz Smagała
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa, piątek

OPEN
Sikorki 21A
18:15 - 20:15
Łukasz Filipiak
OPENśroda, piątek

KIDS
7-11 lat
19:00 - 20:30
Sikorki 21A

LEVEL MEDIUM
Centralna 51
19:30 - 21:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMwtorek, piątek

ABC wspinania
Sikorki 21A
20:15 - 22:15
Łukasz Filipiak
ABC wspinaniaśroda, piatek
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00

Poniedziałek

  • WAKE UP! Sikorki 21A · Łukasz Smagała
    07:00 - 09:00
  • AVATAR TEAM Sikorki 21A
    09:00 - 11:00
  • ABC wspinania Centralna 51 · Mateusz Kopczyński
    15:30 - 17:30
  • LEVEL MEDIUM Sikorki 21A · Piotr Suder
    15:30 - 17:30
  • KIDS 7-11 lat · Sikorki 21A
    16:00 - 17:30
  • JUNIOR SPORT Sikorki 21A · Łukasz Smagała
    16:00 - 18:00
  • KRASNAL ___ 4-7 lat ___ początkująca Sikorki 21A · FUNCLIMB
    17:00 - 18:30
  • KIDS 7-11 lat · Sikorki 21A
    17:30 - 19:00
  • KIDS zaawansowana Sikorki 21A · 7-11 LAT
    17:30 - 19:00
  • LEVEL ADVANCE Sikorki 21A · Piotr Suder
    17:30 - 19:30
  • LEVEL MEDIUM Centralna 51 · Mateusz Kopczyński
    17:30 - 19:30
  • LEVEL ADVANCE Sikorki 21A · Łukasz Smagała
    18:00 - 20:00
  • OPEN Centralna 51 · Wojtek Pełka
    18:00 - 20:00
  • ABC wspinania Centralna 51 · Piotrek Urbaniak
    18:30 - 20:30
  • LEVEL MEDIUM Sikorki 21A · Piotr Suder
    19:30 - 21:30
  • OPEN Centralna 51 · Mateusz Kopczyński
    19:30 - 21:30
  • OPEN Sikorki 21A · Łukasz Smagała
    20:00 - 22:00
  • LEVEL MEDIUM Centralna 51 · Piotrek Urbaniak
    20:30 - 22:30

Wtorek

  • WAKE UP! Sikorki 21A · Arek Millan
    09:00 - 11:00
  • KIDS 7-11 lat · Sikorki 21A
    16:00 - 17:30
  • OPEN Sikorki 21A · Arek Millan
    16:00 - 18:00
  • AVATAR TEAM YOUNG TEAM Sikorki 21A · Łukasz Filipiak
    16:30 - 18:30
  • KRASNAL ___ 4-7 lat ___ początkująca Sikorki 21A · FUNCLIMB
    17:00 - 18:30
  • ABC wspinania Centralna 51 · Piotrek Urbaniak
    17:00 - 19:00
  • ABC wspinania Centralna 51 · Dawid Czuba
    17:15 - 19:15
  • KRASNAL ___ 4-7 lat ___ zaawansowana Sikorki 21A · ŚCIANKA WSPINACZKOWA
    17:30 - 19:00
  • JUNIOR ABC wspinania Centralna 51 · Bruno Wałaszewski
    17:30 - 19:30
  • OPEN Sikorki 21A · Wojtek Radzik
    17:30 - 19:30
  • OPEN Centralna 51 · Juri Dziubiak PL/UA/RUS
    18:00 - 20:00
  • OPEN Sikorki 21A · Arek Millan
    18:00 - 20:00
  • AVATAR TEAM YOUNG TEAM Sikorki 21A · Łukasz Filipiak
    18:30 - 20:30
  • LEVEL MEDIUM Centralna 51 · Piotrek Urbaniak
    19:00 - 21:00
  • OPEN Centralna 51 · Dawid Czuba
    19:15 - 21:15
  • LEVEL ADVANCE Sikorki 21A · Wojtek Radzik
    19:30 - 21:30
  • OPEN Centralna 51 · Bruno Wałaszewski
    19:30 - 21:30
  • LEVEL ADVANCE Sikorki 21A · Arek Millan
    20:00 - 22:00
  • LEVEL MEDIUM Sikorki 21A · Łukasz Filipiak
    20:30 - 22:30

Środa

  • WAKE UP! Centralna 51 · Łukasz Smagała
    07:00 - 09:00
  • AVATAR TEAM Centralna 51
    10:00 - 12:00
  • ABC wspinania Sikorki 21A · Mateusz Kopczyński
    15:30 - 17:30
  • LEVEL MEDIUM Centralna 51 · Piotr Suder
    15:30 - 17:30
  • KIDS 7-11 lat · Sikorki 21A
    16:00 - 17:30
  • JUNIOR Sikorki 21A · Piotrek Urbaniak
    16:00 - 18:00
  • JUNIOR SPORT Centralna 51 · Łukasz Smagała
    16:00 - 18:00
  • KRASNAL ___ 4-7 lat ___ początkująca Sikorki 21A · FUNCLIMB
    17:00 - 18:30
  • KIDS 7-11 lat · Sikorki 21A
    17:30 - 19:00
  • KIDS zaawansowana Sikorki 21A · 7-11 LAT
    17:30 - 19:00
  • LEVEL ADVANCE Centralna 51 · Piotr Suder
    17:30 - 19:30
  • LEVEL MEDIUM Sikorki 21A · Mateusz Kopczyński
    17:30 - 19:30
  • LEVEL ADVANCE Centralna 51 · Łukasz Smagała
    18:00 - 20:00
  • OPEN Sikorki 21A · Juri Dziubiak PL/UA/RUS
    18:00 - 20:00
  • OPEN Sikorki 21A · Łukasz Filipiak
    18:15 - 20:15
  • ABC wspinania Sikorki 21A · Piotrek Urbaniak
    18:30 - 20:30
  • LEVEL MEDIUM Centralna 51 · Piotr Suder
    19:30 - 21:30
  • OPEN Sikorki 21A · Mateusz Kopczyński
    19:30 - 21:30
  • OPEN Centralna 51 · Łukasz Smagała
    20:00 - 22:00
  • ABC wspinania Sikorki 21A · Łukasz Filipiak
    20:15 - 22:15
  • LEVEL MEDIUM Sikorki 21A · Piotrek Urbaniak
    20:30 - 22:30

Czwartek

  • WAKE UP! Centralna 51 · Arek Millan
    09:00 - 11:00
  • KIDS 7-11 lat · Sikorki 21A
    16:00 - 17:30
  • OPEN Centralna 51 · Arek Millan
    16:00 - 18:00
  • AVATAR TEAM YOUNG TEAM Centralna 51 · Łukasz Filipiak
    16:30 - 18:30
  • KRASNAL ___ 4-7 lat ___ początkująca Sikorki 21A · FUNCLIMB
    17:00 - 18:30
  • ABC wspinania Sikorki 21A · Dawid Czuba
    17:15 - 19:15
  • KIDS 7-11 lat · Sikorki 21A
    17:30 - 19:00
  • KRASNAL ___ 4-7 lat ___ zaawansowana Sikorki 21A · ŚCIANKA WSPINACZKOWA
    17:30 - 19:00
  • JUNIOR ABC wspinania Sikorki 21A · Bruno Wałaszwski
    17:30 - 19:30
  • OPEN Centralna 51 · Wojtek Radzik
    17:30 - 19:30
  • OPEN Centralna 51 · Arek Millan
    18:00 - 20:00
  • OPEN Sikorki 21A · Juri Dziubiak PL/UA/RUS
    18:00 - 20:00
  • AVATAR TEAM YOUNG TEAM Centralna 51 · Łukasz Filipiak
    18:30 - 20:30
  • OPEN Sikorki 21A · Dawid Czuba
    19:15 - 21:15
  • LEVEL ADVANCE Centralna 51 · Wojtek Radzik
    19:30 - 21:30
  • OPEN Sikorki 21A · Bruno Wałaszewski
    19:30 - 21:30
  • LEVEL ADVANCE Centralna 51 · Arek Millan
    20:00 - 22:00
  • OPEN Sikorki 21A · Wojtek Pełka
    20:00 - 22:00
  • LEVEL MEDIUM Centralna 51 · Łukasz Filipiak
    20:30 - 22:30

Piątek

  • WAKE UP! Sikorki 21A · Piotr Suder
    07:00 - 09:00
  • AVATAR TEAM Sikorki 21A
    09:00 - 11:00
  • KIDS zaawansowana Sikorki 21A · 7-11 LAT
    16:00 - 17:30
  • JUNIOR SPORT Sikorki 21A · Łukasz Smagała
    16:00 - 18:00
  • JUNIOR Sikorki 21A
    16:00 - 18:00
  • LEVEL MEDIUM Sikorki 21A · Piotr Suder
    16:00 - 18:00
  • AVATAR TEAM YOUNG TEAM Sikorki 21A · Łukasz Filipiak
    16:15 - 18:15
  • KIDS 7-11 lat · Sikorki 21A
    17:30 - 19:00
  • ABC wspinania Centralna 51 · Piotrek Urbaniak
    17:30 - 19:30
  • LEVEL ADVANCE Sikorki 21A · Piotr Suder
    18:00 - 20:00
  • LEVEL ADVANCE Sikorki 21A · Łukasz Smagała
    18:00 - 20:00
  • OPEN Sikorki 21A · Łukasz Filipiak
    18:15 - 20:15
  • KIDS 7-11 lat · Sikorki 21A
    19:00 - 20:30
  • LEVEL MEDIUM Centralna 51 · Piotrek Urbaniak
    19:30 - 21:30
  • ABC wspinania Sikorki 21A · Łukasz Filipiak
    20:15 - 22:15

Sobota

  • KIDS 7-11 LAT · Sikorki 21A
    09:30 - 11:00

Niedziela

  • KIDS 7-11 LAT · Sikorki 21A
    09:30 - 11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15:00
ABC wspinania
Centralna 51
15:30 - 17:30
Mateusz Kopczyński
ABC wspinaniaponiedziałek, środa
ABC wspinania
Sikorki 21A
15:30 - 17:30
Mateusz Kopczyński
ABC wspinaniaponiedziałek, środa
16:00
17:00
ABC wspinania
Centralna 51
17:00 - 19:00
Piotrek Urbaniak
ABC wspinaniawtorek, piątek

ABC wspinania
Centralna 51
17:15 - 19:15
Dawid Czuba
ABC wspinaniawtorek, czwartek
ABC wspinania
Sikorki 21A
17:15 - 19:15
Dawid Czuba
ABC wspinaniawtorek, czwartek
ABC wspinania
Centralna 51
17:30 - 19:30
Piotrek Urbaniak
ABC wspinaniawtorek, piątek
18:00
ABC wspinania
Centralna 51
18:30 - 20:30
Piotrek Urbaniak
ABC wspinaniaponiedziałek, środa
ABC wspinania
Sikorki 21A
18:30 - 20:30
Piotrek Urbaniak
ABC wspinaniaponiedziałek, środa

ABC wspinania
Sikorki 21A
20:15 - 22:15
Łukasz Filipiak
ABC wspinaniaśroda, piatek
19:00
20:00
ABC wspinania
Sikorki 21A
20:15 - 22:15
Łukasz Filipiak
ABC wspinaniaśroda, piatek
21:00
22:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
AVATAR TEAM
Sikorki 21A
09:00 - 11:00
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek
AVATAR TEAM
Sikorki 21A
09:00 - 11:00
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek
10:00
AVATAR TEAM
Centralna 51
10:00 - 12:00
AVATAR TEAMponiedziałek, środa, piątek
11:00
16:00
AVATAR TEAM
YOUNG TEAM Sikorki 21A
16:30 - 18:30
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMwtorek, czwartek, piątek

AVATAR TEAM
YOUNG TEAM Sikorki 21A
18:30 - 20:30
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMwtorek, czwartek, piątek
AVATAR TEAM
YOUNG TEAM Centralna 51
16:30 - 18:30
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMwtorek, czwartek, piątek

AVATAR TEAM
YOUNG TEAM Centralna 51
18:30 - 20:30
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMwtorek, czwartek, piątek
AVATAR TEAM
YOUNG TEAM Sikorki 21A
16:15 - 18:15
Łukasz Filipiak
AVATAR TEAMwtorek, czwartek, piątek
17:00
18:00
19:00
20:00

Poniedziałek

Wtorek

  • AVATAR TEAM YOUNG TEAM Sikorki 21A · Łukasz Filipiak
    16:30 - 18:30
  • AVATAR TEAM YOUNG TEAM Sikorki 21A · Łukasz Filipiak
    18:30 - 20:30

Środa

Czwartek

  • AVATAR TEAM YOUNG TEAM Centralna 51 · Łukasz Filipiak
    16:30 - 18:30
  • AVATAR TEAM YOUNG TEAM Centralna 51 · Łukasz Filipiak
    18:30 - 20:30

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
JUNIOR
SPORT Sikorki 21A
16:00 - 18:00
Łukasz Smagała
JUNIOR
Sikorki 21A
16:00 - 18:00
Piotrek Urbaniak

JUNIOR
SPORT Centralna 51
16:00 - 18:00
Łukasz Smagała
JUNIOR
SPORT Sikorki 21A
16:00 - 18:00
Łukasz Smagała

JUNIOR
Sikorki 21A
16:00 - 18:00
17:00
JUNIOR
ABC wspinania Centralna 51
17:30 - 19:30
Bruno Wałaszewski
JUNIOR
ABC wspinania Sikorki 21A
17:30 - 19:30
Bruno Wałaszwski
18:00
19:00

Poniedziałek

  • JUNIOR SPORT Sikorki 21A · Łukasz Smagała
    16:00 - 18:00

Wtorek

  • JUNIOR ABC wspinania Centralna 51 · Bruno Wałaszewski
    17:30 - 19:30

Środa

  • JUNIOR Sikorki 21A · Piotrek Urbaniak
    16:00 - 18:00
  • JUNIOR SPORT Centralna 51 · Łukasz Smagała
    16:00 - 18:00

Czwartek

  • JUNIOR ABC wspinania Sikorki 21A · Bruno Wałaszwski
    17:30 - 19:30

Piątek

  • JUNIOR SPORT Sikorki 21A · Łukasz Smagała
    16:00 - 18:00
  • JUNIOR Sikorki 21A
    16:00 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
KIDS
7-11 LAT
09:30 - 11:00
Sikorki 21A
KIDS
7-11 LAT
09:30 - 11:00
Sikorki 21A
10:00
16:00
KIDS
7-11 lat
16:00 - 17:30
Sikorki 21A

KIDS
7-11 lat
17:30 - 19:00
Sikorki 21A

KIDS
zaawansowana Sikorki 21A
17:30 - 19:00
7-11 LAT
KIDSgrupa sportowa
KIDS
7-11 lat
16:00 - 17:30
Sikorki 21A
KIDS
7-11 lat
16:00 - 17:30
Sikorki 21A

KIDS
7-11 lat
17:30 - 19:00
Sikorki 21A

KIDS
zaawansowana Sikorki 21A
17:30 - 19:00
7-11 LAT
KIDSgrupa sportowa
KIDS
7-11 lat
16:00 - 17:30
Sikorki 21A

KIDS
7-11 lat
17:30 - 19:00
Sikorki 21A
KIDS
zaawansowana Sikorki 21A
16:00 - 17:30
7-11 LAT
KIDSgrupa sportowa

KIDS
7-11 lat
17:30 - 19:00
Sikorki 21A
17:00
18:00
19:00
KIDS
7-11 lat
19:00 - 20:30
Sikorki 21A
20:00

Poniedziałek

  • KIDS 7-11 lat · Sikorki 21A
    16:00 - 17:30
  • KIDS 7-11 lat · Sikorki 21A
    17:30 - 19:00
  • KIDS zaawansowana Sikorki 21A · 7-11 LAT
    17:30 - 19:00

Wtorek

  • KIDS 7-11 lat · Sikorki 21A
    16:00 - 17:30

Środa

  • KIDS 7-11 lat · Sikorki 21A
    16:00 - 17:30
  • KIDS 7-11 lat · Sikorki 21A
    17:30 - 19:00
  • KIDS zaawansowana Sikorki 21A · 7-11 LAT
    17:30 - 19:00

Czwartek

  • KIDS 7-11 lat · Sikorki 21A
    16:00 - 17:30
  • KIDS 7-11 lat · Sikorki 21A
    17:30 - 19:00

Piątek

  • KIDS zaawansowana Sikorki 21A · 7-11 LAT
    16:00 - 17:30
  • KIDS 7-11 lat · Sikorki 21A
    17:30 - 19:00
  • KIDS 7-11 lat · Sikorki 21A
    19:00 - 20:30

Sobota

  • KIDS 7-11 LAT · Sikorki 21A
    09:30 - 11:00

Niedziela

  • KIDS 7-11 LAT · Sikorki 21A
    09:30 - 11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
KRASNAL
___ 4-7 lat ___ początkująca Sikorki 21A
17:00 - 18:30
FUNCLIMB
KRASNAL
___ 4-7 lat ___ początkująca Sikorki 21A
17:00 - 18:30
FUNCLIMB

KRASNAL
___ 4-7 lat ___ zaawansowana Sikorki 21A
17:30 - 19:00
ŚCIANKA WSPINACZKOWA
KRASNALgrupa sportowa
KRASNAL
___ 4-7 lat ___ początkująca Sikorki 21A
17:00 - 18:30
FUNCLIMB
KRASNAL
___ 4-7 lat ___ początkująca Sikorki 21A
17:00 - 18:30
FUNCLIMB

KRASNAL
___ 4-7 lat ___ zaawansowana Sikorki 21A
17:30 - 19:00
ŚCIANKA WSPINACZKOWA
KRASNALgrupa sportowa
18:00

Poniedziałek

  • KRASNAL ___ 4-7 lat ___ początkująca Sikorki 21A · FUNCLIMB
    17:00 - 18:30

Wtorek

  • KRASNAL ___ 4-7 lat ___ początkująca Sikorki 21A · FUNCLIMB
    17:00 - 18:30
  • KRASNAL ___ 4-7 lat ___ zaawansowana Sikorki 21A · ŚCIANKA WSPINACZKOWA
    17:30 - 19:00

Środa

  • KRASNAL ___ 4-7 lat ___ początkująca Sikorki 21A · FUNCLIMB
    17:00 - 18:30

Czwartek

  • KRASNAL ___ 4-7 lat ___ początkująca Sikorki 21A · FUNCLIMB
    17:00 - 18:30
  • KRASNAL ___ 4-7 lat ___ zaawansowana Sikorki 21A · ŚCIANKA WSPINACZKOWA
    17:30 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
LEVEL ADVANCE
Sikorki 21A
17:30 - 19:30
Piotr Suder
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa 17:30 piątek 18:00

LEVEL ADVANCE
Sikorki 21A
18:00 - 20:00
Łukasz Smagała
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa, piątek
LEVEL ADVANCE
Centralna 51
17:30 - 19:30
Piotr Suder
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa 17:30 piątek 18:00

LEVEL ADVANCE
Centralna 51
18:00 - 20:00
Łukasz Smagała
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa, piątek
18:00
LEVEL ADVANCE
Sikorki 21A
18:00 - 20:00
Piotr Suder
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa 17:30 piątek 18:00

LEVEL ADVANCE
Sikorki 21A
18:00 - 20:00
Łukasz Smagała
LEVEL ADVANCEponiedziałek, środa, piątek
19:00
LEVEL ADVANCE
Sikorki 21A
19:30 - 21:30
Wojtek Radzik
LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek

LEVEL ADVANCE
Sikorki 21A
20:00 - 22:00
Arek Millan
LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek
LEVEL ADVANCE
Centralna 51
19:30 - 21:30
Wojtek Radzik
LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek

LEVEL ADVANCE
Centralna 51
20:00 - 22:00
Arek Millan
LEVEL ADVANCEwtorek, czwartek
20:00
21:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
15:00
LEVEL MEDIUM
Sikorki 21A
15:30 - 17:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa 15:30 piątek 16:00

LEVEL MEDIUM
Centralna 51
17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
Sikorki 21A
19:30 - 21:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
Centralna 51
20:30 - 22:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa
LEVEL MEDIUM
Centralna 51
15:30 - 17:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa 15:30 piątek 16:00

LEVEL MEDIUM
Sikorki 21A
17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
Centralna 51
19:30 - 21:30
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa

LEVEL MEDIUM
Sikorki 21A
20:30 - 22:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa
16:00
LEVEL MEDIUM
Sikorki 21A
16:00 - 18:00
Piotr Suder
LEVEL MEDIUMponiedziałek, środa 15:30 piątek 16:00
17:00
18:00
19:00
LEVEL MEDIUM
Centralna 51
19:00 - 21:00
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMwtorek, piątek

LEVEL MEDIUM
Sikorki 21A
20:30 - 22:30
Łukasz Filipiak
LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek
LEVEL MEDIUM
Centralna 51
19:30 - 21:30
Piotrek Urbaniak
LEVEL MEDIUMwtorek, piątek
20:00
LEVEL MEDIUM
Centralna 51
20:30 - 22:30
Łukasz Filipiak
LEVEL MEDIUMwtorek, czwartek
21:00
22:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
OPEN
Sikorki 21A
16:00 - 18:00
Arek Millan
OPENwtorek, czwartek

OPEN
Sikorki 21A
17:30 - 19:30
Wojtek Radzik
OPENwtorek, czwartek

OPEN
Centralna 51
18:00 - 20:00
Juri Dziubiak PL/UA/RUS
OPENwtorek, czwartek

OPEN
Sikorki 21A
18:00 - 20:00
Arek Millan
OPENwtorek, czwartek

OPEN
Centralna 51
19:15 - 21:15
Dawid Czuba
OPENwtorek, czwartek

OPEN
Centralna 51
19:30 - 21:30
Bruno Wałaszewski
OPENwtorek, czwartek
OPEN
Centralna 51
16:00 - 18:00
Arek Millan
OPENwtorek, czwartek

OPEN
Centralna 51
17:30 - 19:30
Wojtek Radzik
OPENwtorek, czwartek

OPEN
Centralna 51
18:00 - 20:00
Arek Millan
OPENwtorek, czwartek

OPEN
Sikorki 21A
18:00 - 20:00
Juri Dziubiak PL/UA/RUS
OPENwtorek, czwartek

OPEN
Sikorki 21A
19:15 - 21:15
Dawid Czuba
OPENwtorek, czwartek

OPEN
Sikorki 21A
19:30 - 21:30
Bruno Wałaszewski
OPENwtorek, czwartek

OPEN
Sikorki 21A
20:00 - 22:00
Wojtek Pełka
OPENwtorek, czwartek
17:00
18:00
OPEN
Centralna 51
18:00 - 20:00
Wojtek Pełka
OPENponiedziałek, środa

OPEN
Centralna 51
19:30 - 21:30
Mateusz Kopczyński
OPENponiedziałek, środa

OPEN
Sikorki 21A
20:00 - 22:00
Łukasz Smagała
OPENponiedziałek, środa
OPEN
Sikorki 21A
18:00 - 20:00
Juri Dziubiak PL/UA/RUS
OPENponiedziałek, środa

OPEN
Sikorki 21A
18:15 - 20:15
Łukasz Filipiak
OPENśroda, piątek

OPEN
Sikorki 21A
19:30 - 21:30
Mateusz Kopczyński
OPENponiedziałek, środa

OPEN
Centralna 51
20:00 - 22:00
Łukasz Smagała
OPENponiedziałek, środa
OPEN
Sikorki 21A
18:15 - 20:15
Łukasz Filipiak
OPENśroda, piątek
19:00
20:00
21:00

Poniedziałek

  • OPEN Centralna 51 · Wojtek Pełka
    18:00 - 20:00
  • OPEN Centralna 51 · Mateusz Kopczyński
    19:30 - 21:30
  • OPEN Sikorki 21A · Łukasz Smagała
    20:00 - 22:00

Wtorek

  • OPEN Sikorki 21A · Arek Millan
    16:00 - 18:00
  • OPEN Sikorki 21A · Wojtek Radzik
    17:30 - 19:30
  • OPEN Centralna 51 · Juri Dziubiak PL/UA/RUS
    18:00 - 20:00
  • OPEN Sikorki 21A · Arek Millan
    18:00 - 20:00
  • OPEN Centralna 51 · Dawid Czuba
    19:15 - 21:15
  • OPEN Centralna 51 · Bruno Wałaszewski
    19:30 - 21:30

Środa

  • OPEN Sikorki 21A · Juri Dziubiak PL/UA/RUS
    18:00 - 20:00
  • OPEN Sikorki 21A · Łukasz Filipiak
    18:15 - 20:15
  • OPEN Sikorki 21A · Mateusz Kopczyński
    19:30 - 21:30
  • OPEN Centralna 51 · Łukasz Smagała
    20:00 - 22:00

Czwartek

  • OPEN Centralna 51 · Arek Millan
    16:00 - 18:00
  • OPEN Centralna 51 · Wojtek Radzik
    17:30 - 19:30
  • OPEN Centralna 51 · Arek Millan
    18:00 - 20:00
  • OPEN Sikorki 21A · Juri Dziubiak PL/UA/RUS
    18:00 - 20:00
  • OPEN Sikorki 21A · Dawid Czuba
    19:15 - 21:15
  • OPEN Sikorki 21A · Bruno Wałaszewski
    19:30 - 21:30
  • OPEN Sikorki 21A · Wojtek Pełka
    20:00 - 22:00

Piątek

  • OPEN Sikorki 21A · Łukasz Filipiak
    18:15 - 20:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00
WAKE UP!
Sikorki 21A
07:00 - 09:00
Łukasz Smagała
WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek
WAKE UP!
Centralna 51
07:00 - 09:00
Łukasz Smagała
WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek
WAKE UP!
Sikorki 21A
07:00 - 09:00
Piotr Suder
WAKE UP!poniedziałek, środa, piątek
08:00
09:00
WAKE UP!
Sikorki 21A
09:00 - 11:00
Arek Millan
WAKE UP!wtorek, czwartek
WAKE UP!
Centralna 51
09:00 - 11:00
Arek Millan
WAKE UP!wtorek, czwartek
10:00

Poniedziałek

  • WAKE UP! Sikorki 21A · Łukasz Smagała
    07:00 - 09:00

Wtorek

  • WAKE UP! Sikorki 21A · Arek Millan
    09:00 - 11:00

Środa

  • WAKE UP! Centralna 51 · Łukasz Smagała
    07:00 - 09:00

Czwartek

  • WAKE UP! Centralna 51 · Arek Millan
    09:00 - 11:00

Piątek

  • WAKE UP! Sikorki 21A · Piotr Suder
    07:00 - 09:00
No events available!
bilety jednorazowe ulgowy normalny
poniedziałek-piątek do 15:00 i po 22:00 17 22
poniedziałek-piątek po 15:00 22 28
weekend 22 28
rodzinne
1 rodzic + dziecko 28
1 rodzic + 2 dzieci 43
2 rodziców + 1 lub 2 dzieci 55
karnety rodzinne każda kolejna osoba 10% taniej
ulgowy normalny
4 wejścia 85 105
8 wejść 155 195
open 195 235
AVATAR open 325 325
ilość treningów 1h 2h 1h* 2h*
pojedynczy 100 150 90 140
pakiet 5 450 700 420 650
pakiet 10 870 1300 800 1200
2 osoby 160 220
3 osoby 210 270
4 osoby 250 330
Sekcje – treningi grupowe ulgowy normalny z kartą sportową
pojedynczy 50 60 50
1 x w tygodniu 160 200 130
2 x w tygodniu 220 260 160
3 x w tygodniu 280 310 180

Dobrze zagospodarowana, okazała przestrzeń i po prostu dobre wspinanie – ogrom pionów i przewieszeń; 10-metrowa czasówka, 14-metrowa ścianka przystosowana do zawodów na trudność. Najwyższej jakości sprzęt wspinaczkowy, który znajdziesz na naszej ścianie gwarantuje pełne BEZPIECZEŃSTWO. Avatar to duży, nowoczesny panel wspinaczkowy. Ściany o wysokości 11,5 – 13 metrów, czasówkowa w standardzie 10 metrów (IFSC) oraz jedna z najlepszych boulderowni w Polsce. Znajdziesz tutaj nowe, starannie wyselekcjonowane chwyty wspinaczkowe od najwyższej klasy producentów: aix, fumarholds, geco-walls, holdz, hrt, kmz, tripoint, t-wall, xcult (kolejność alfabetyczna).