Kiedy ostatni raz robiłeś coś po raz pierwszy?

 

… najwyżej się powspinasz!

Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
WAKE UP! pon / śr / pt
07:00 - 09:00
pon / śr / pt
15:30 - 17:30
KIDS
15:30 - 17:30
Prowadzący: Dawid

KIDS
16:30 - 18:30
Prowadzący: Piotrek U., Gosia
JUNIOR pon / śr / pt
16:00 - 18:00
pon / śr
16:30 - 18:30
LEVEL MEDIUM pon / śr
17:30 - 19:30
LEVEL MEDIUM pon / śrJeśli robisz już drogi VI+ do VI.2 (czyli 6a+ do 6c) to śmiało możesz się zapisać na zajęcia tej grupy.
SPORT pon / śr
17:30 - 19:30
OPEN (UA/RUS) pon / śr
18:00 - 20:00
OPEN pon / śr / pt
19:30 - 21:30
pon / śr / pt
19:30 - 21:30
LADIES ONLY pon / śr
20:00 - 22:00
OPEN pon / śr
20:00 - 22:00

Gosia Rudzińska

  • LADIES ONLY pon / śr
    20:00 - 22:00

Paweł Grochowalski

  • pon / śr
    16:30 - 18:30

Mateusz Kopczyński

  • LEVEL MEDIUM pon / śr
    17:30 - 19:30
  • OPEN pon / śr / pt
    19:30 - 21:30

Juri Dziubiak

  • OPEN (UA/RUS) pon / śr
    18:00 - 20:00

Łukasz Smagała

  • WAKE UP! pon / śr / pt
    07:00 - 09:00
  • JUNIOR pon / śr / pt
    16:00 - 18:00
  • SPORT pon / śr / pt
    18:00 - 20:00
  • OPEN pon / śr
    20:00 - 22:00

Piotr Suder

  • pon / śr / pt
    15:30 - 17:30
  • SPORT pon / śr
    17:30 - 19:30
  • pon / śr / pt
    19:30 - 21:30

Piotrek Urbaniak

KIDS

  • KIDS
    15:30 - 17:30
  • KIDS
    16:30 - 18:30
No events available!
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
LADIES ONLY pon / śr
20:00 - 22:00

Gosia Rudzińska

  • LADIES ONLY pon / śr
    20:00 - 22:00
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
pon / śr
16:30 - 18:30

Paweł Grochowalski

  • pon / śr
    16:30 - 18:30
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
LEVEL MEDIUM pon / śr
17:30 - 19:30
LEVEL MEDIUM pon / śrJeśli robisz już drogi VI+ do VI.2 (czyli 6a+ do 6c) to śmiało możesz się zapisać na zajęcia tej grupy.

Mateusz Kopczyński

  • LEVEL MEDIUM pon / śr
    17:30 - 19:30
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
OPEN pon / śr / pt
19:30 - 21:30

Mateusz Kopczyński

  • OPEN pon / śr / pt
    19:30 - 21:30
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
OPEN (UA/RUS) pon / śr
18:00 - 20:00

Juri Dziubiak

  • OPEN (UA/RUS) pon / śr
    18:00 - 20:00
No events available!
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
WAKE UP! pon / śr / pt
07:00 - 09:00

Łukasz Smagała

  • WAKE UP! pon / śr / pt
    07:00 - 09:00
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS

Łukasz Smagała

Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
OPEN pon / śr
20:00 - 22:00

Łukasz Smagała

  • OPEN pon / śr
    20:00 - 22:00
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
JUNIOR pon / śr / pt
16:00 - 18:00

Łukasz Smagała

  • JUNIOR pon / śr / pt
    16:00 - 18:00
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
pon / śr / pt
15:30 - 17:30
pon / śr / pt
19:30 - 21:30

Piotr Suder

  • pon / śr / pt
    15:30 - 17:30
  • pon / śr / pt
    19:30 - 21:30
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
SPORT pon / śr
17:30 - 19:30

Piotr Suder

  • SPORT pon / śr
    17:30 - 19:30
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
KIDS
15:30 - 17:30
Prowadzący: Dawid

KIDS
16:30 - 18:30
Prowadzący: Piotrek U., Gosia

KIDS

  • KIDS
    15:30 - 17:30
  • KIDS
    16:30 - 18:30
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS

Piotrek Urbaniak

No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
WAKE UP! wt/czw
09:00 - 11:00
wt / czw
16:00 - 18:00
KIDSport wt / czw
16:30 - 18:30
KIDSport wt / czwNa czas ferii zajęcia zostają wstrzymane. Wracają do grafika od 13.02.2017
FUNCLIMB
17:00 - 18:30
FUNCLIMBwspinaczka dla najmłodszych 5-7 lat w strefie FunClimb
OPEN wt / czw
17:30 - 19:30
OPEN wt / czw
17:30 - 19:30
OPEN (UA/RUS) wt / czw
18:00 - 20:00
wt / czw
18:00 - 20:00
ABC WSPINANIA wt
18:30 - 20:30
KIDS
18:30 - 20:30
Prowadzący: Ola, Kinga i Łukasz F.,
ZAAWANSOWANA wt / czwJeśli robisz drogi  od VI.2 (czyli od 6c) to zapraszamy do zapisania się właśnie do tej sekcji 🙂
OPEN wt / czw
19:30 - 21:30
OPEN (UA/RUS) wt / czw
20:00 - 22:00
wt / czw
20:00 - 22:00
OPEN wt / czw
20:30 - 22:30
ABC WSPINANIA wt
20:30 - 22:30

Mateusz Kopczyński

Juri Dziubiak

  • OPEN (UA/RUS) wt / czw
    18:00 - 20:00
  • OPEN (UA/RUS) wt / czw
    20:00 - 22:00

Arek Millan

  • WAKE UP! wt/czw
    09:00 - 11:00
  • wt / czw
    16:00 - 18:00
  • wt / czw
    18:00 - 20:00
  • wt / czw
    20:00 - 22:00

Wojtek Radzik

  • OPEN wt / czw
    17:30 - 19:30
  • OPEN wt / czw
    19:30 - 21:30

Łukasz Filipiak

Piotrek Urbaniak

KIDS

  • FUNCLIMB
    17:00 - 18:30
  • KIDS
    18:30 - 20:30
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
KIDSport wt / czw
16:30 - 18:30
KIDSport wt / czwNa czas ferii zajęcia zostają wstrzymane. Wracają do grafika od 13.02.2017

Łukasz Filipiak

  • KIDSport wt / czw
    16:30 - 18:30
No events available!
No events available!
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
ZAAWANSOWANA wt / czwJeśli robisz drogi  od VI.2 (czyli od 6c) to zapraszamy do zapisania się właśnie do tej sekcji 🙂

Mateusz Kopczyński

No events available!
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
wt / czw
16:00 - 18:00
wt / czw
18:00 - 20:00
wt / czw
20:00 - 22:00

Arek Millan

  • wt / czw
    16:00 - 18:00
  • wt / czw
    18:00 - 20:00
  • wt / czw
    20:00 - 22:00
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
OPEN wt / czw
17:30 - 19:30
OPEN wt / czw
19:30 - 21:30

Wojtek Radzik

  • OPEN wt / czw
    17:30 - 19:30
  • OPEN wt / czw
    19:30 - 21:30
No event hours available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
KIDS
18:30 - 20:30
Prowadzący: Ola, Kinga i Łukasz F.,

KIDS

  • KIDS
    18:30 - 20:30
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
ABC WSPINANIA wt
18:30 - 20:30
ABC WSPINANIA wt
20:30 - 22:30

Piotrek Urbaniak

Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
OPEN wt / czw
20:30 - 22:30

Łukasz Filipiak

Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
WAKE UP! wt/czw
09:00 - 11:00

Arek Millan

Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
OPEN (UA/RUS) wt / czw
18:00 - 20:00
OPEN (UA/RUS) wt / czw
20:00 - 22:00

Juri Dziubiak

  • OPEN (UA/RUS) wt / czw
    18:00 - 20:00
  • OPEN (UA/RUS) wt / czw
    20:00 - 22:00
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
OPEN wt / czw
17:30 - 19:30

Mateusz Kopczyński

Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
FUNCLIMB
17:00 - 18:30
FUNCLIMBwspinaczka dla najmłodszych 5-7 lat w strefie FunClimb

KIDS

No event hours available!
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
WAKE UP! pon / śr / pt
07:00 - 09:00
pon / śr / pt
15:30 - 17:30
KIDS
15:30 - 17:30
Prowadzący: Arek

KIDS
16:30 - 18:30
Prowadzący: Ola, Gosia i Piotrek U.
JUNIOR pon / śr / pt
16:00 - 18:00
pon / śr
16:30 - 18:30
LEVEL MEDIUM pon / śr
17:30 - 19:30
LEVEL MEDIUM pon / śrJeśli robisz już drogi VI+ do VI.2 (czyli 6a+ do 6c) to śmiało możesz się zapisać na zajęcia tej grupy.
SPORT pon / śr
17:30 - 19:30
OPEN (UA/RUS) pon / śr
18:00 - 20:00
OPEN pon / śr / pt
19:30 - 21:30
pon / śr / pt
19:30 - 21:30
LADIES ONLY pon / śr
20:00 - 22:00
OPEN pon / śr
20:00 - 22:00

Gosia Rudzińska

  • LADIES ONLY pon / śr
    20:00 - 22:00

Paweł Grochowalski

  • pon / śr
    16:30 - 18:30

Mateusz Kopczyński

  • LEVEL MEDIUM pon / śr
    17:30 - 19:30
  • OPEN pon / śr / pt
    19:30 - 21:30

Juri Dziubiak

  • OPEN (UA/RUS) pon / śr
    18:00 - 20:00

Łukasz Smagała

  • WAKE UP! pon / śr / pt
    07:00 - 09:00
  • JUNIOR pon / śr / pt
    16:00 - 18:00
  • SPORT pon / śr / pt
    18:00 - 20:00
  • OPEN pon / śr
    20:00 - 22:00

Piotr Suder

  • pon / śr / pt
    15:30 - 17:30
  • SPORT pon / śr
    17:30 - 19:30
  • pon / śr / pt
    19:30 - 21:30

Piotrek Urbaniak

KIDS

  • KIDS
    15:30 - 17:30
  • KIDS
    16:30 - 18:30
No events available!
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
LADIES ONLY pon / śr
20:00 - 22:00

Gosia Rudzińska

  • LADIES ONLY pon / śr
    20:00 - 22:00
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
pon / śr
16:30 - 18:30

Paweł Grochowalski

  • pon / śr
    16:30 - 18:30
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
LEVEL MEDIUM pon / śr
17:30 - 19:30
LEVEL MEDIUM pon / śrJeśli robisz już drogi VI+ do VI.2 (czyli 6a+ do 6c) to śmiało możesz się zapisać na zajęcia tej grupy.

Mateusz Kopczyński

  • LEVEL MEDIUM pon / śr
    17:30 - 19:30
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
OPEN pon / śr / pt
19:30 - 21:30

Mateusz Kopczyński

  • OPEN pon / śr / pt
    19:30 - 21:30
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
OPEN (UA/RUS) pon / śr
18:00 - 20:00

Juri Dziubiak

  • OPEN (UA/RUS) pon / śr
    18:00 - 20:00
No events available!
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
WAKE UP! pon / śr / pt
07:00 - 09:00

Łukasz Smagała

  • WAKE UP! pon / śr / pt
    07:00 - 09:00
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS

Łukasz Smagała

Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
OPEN pon / śr
20:00 - 22:00

Łukasz Smagała

  • OPEN pon / śr
    20:00 - 22:00
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
JUNIOR pon / śr / pt
16:00 - 18:00

Łukasz Smagała

  • JUNIOR pon / śr / pt
    16:00 - 18:00
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
pon / śr / pt
15:30 - 17:30
pon / śr / pt
19:30 - 21:30

Piotr Suder

  • pon / śr / pt
    15:30 - 17:30
  • pon / śr / pt
    19:30 - 21:30
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
SPORT pon / śr
17:30 - 19:30

Piotr Suder

  • SPORT pon / śr
    17:30 - 19:30
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
KIDS
15:30 - 17:30
Prowadzący: Arek

KIDS
16:30 - 18:30
Prowadzący: Ola, Gosia i Piotrek U.

KIDS

  • KIDS
    15:30 - 17:30
  • KIDS
    16:30 - 18:30
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No event hours available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS

Piotrek Urbaniak

No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
WAKE UP! wt/czw
09:00 - 11:00
wt / czw
16:00 - 18:00
KIDSport wt / czw
16:30 - 18:30
KIDSport wt / czwNa czas ferii zajęcia zostają wstrzymane. Wracają do grafika od 13.02.2017
FUNCLIMB
17:00 - 18:30
FUNCLIMBwspinaczka dla najmłodszych 5-7 lat
OPEN wt / czw
17:30 - 19:30
OPEN wt / czw
17:30 - 19:30
OPEN (UA/RUS) wt / czw
18:00 - 20:00
wt / czw
18:00 - 20:00
KIDS
18:30 - 20:30
Prowadzący: Ola, Dawid i Łukasz F.,
ZAAWANSOWANA wt / czwJeśli robisz drogi  od VI.2 (czyli od 6c) to zapraszamy do zapisania się właśnie do tej sekcji 🙂
OPEN wt / czw
19:30 - 21:30
OPEN (UA/RUS) wt / czw
20:00 - 22:00
wt / czw
20:00 - 22:00
OPEN wt / czw
20:30 - 22:30

Mateusz Kopczyński

Juri Dziubiak

  • OPEN (UA/RUS) wt / czw
    18:00 - 20:00
  • OPEN (UA/RUS) wt / czw
    20:00 - 22:00

Arek Millan

  • WAKE UP! wt/czw
    09:00 - 11:00
  • wt / czw
    16:00 - 18:00
  • wt / czw
    18:00 - 20:00
  • wt / czw
    20:00 - 22:00

Wojtek Radzik

  • OPEN wt / czw
    17:30 - 19:30
  • OPEN wt / czw
    19:30 - 21:30

Łukasz Filipiak

KIDS

  • FUNCLIMB
    17:00 - 18:30
  • KIDS
    18:30 - 20:30
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
KIDSport wt / czw
16:30 - 18:30
KIDSport wt / czwNa czas ferii zajęcia zostają wstrzymane. Wracają do grafika od 13.02.2017

Łukasz Filipiak

  • KIDSport wt / czw
    16:30 - 18:30
No events available!
No events available!
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
ZAAWANSOWANA wt / czwJeśli robisz drogi  od VI.2 (czyli od 6c) to zapraszamy do zapisania się właśnie do tej sekcji 🙂

Mateusz Kopczyński

No events available!
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
wt / czw
16:00 - 18:00
wt / czw
18:00 - 20:00
wt / czw
20:00 - 22:00

Arek Millan

  • wt / czw
    16:00 - 18:00
  • wt / czw
    18:00 - 20:00
  • wt / czw
    20:00 - 22:00
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
OPEN wt / czw
17:30 - 19:30
OPEN wt / czw
19:30 - 21:30

Wojtek Radzik

  • OPEN wt / czw
    17:30 - 19:30
  • OPEN wt / czw
    19:30 - 21:30
No event hours available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
KIDS
18:30 - 20:30
Prowadzący: Ola, Dawid i Łukasz F.,

KIDS

  • KIDS
    18:30 - 20:30
No event hours available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
OPEN wt / czw
20:30 - 22:30

Łukasz Filipiak

Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
WAKE UP! wt/czw
09:00 - 11:00

Arek Millan

Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
OPEN (UA/RUS) wt / czw
18:00 - 20:00
OPEN (UA/RUS) wt / czw
20:00 - 22:00

Juri Dziubiak

  • OPEN (UA/RUS) wt / czw
    18:00 - 20:00
  • OPEN (UA/RUS) wt / czw
    20:00 - 22:00
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
OPEN wt / czw
17:30 - 19:30

Mateusz Kopczyński

Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
FUNCLIMB
17:00 - 18:30
FUNCLIMBwspinaczka dla najmłodszych 5-7 lat

KIDS

No events available!
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
WAKE UP! pon / śr / pt
07:00 - 09:00
JUNIOR pon / śr / pt
16:00 - 18:00
pon / śr / pt
16:00 - 18:00
KIDS
16:30 - 18:30
Prowadzący: Ola, Piotrek W., Piotrek U.,
OPEN pon / śr / pt
17:30 - 19:30
pon / śr / pt
18:00 - 20:00

Mateusz Kopczyński

  • OPEN pon / śr / pt
    17:30 - 19:30

Łukasz Smagała

Piotr Suder

  • WAKE UP! pon / śr / pt
    07:00 - 09:00
  • pon / śr / pt
    16:00 - 18:00
  • pon / śr / pt
    18:00 - 20:00

Piotrek Urbaniak

KIDS

  • KIDS
    16:30 - 18:30
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
OPEN pon / śr / pt
17:30 - 19:30

Mateusz Kopczyński

  • OPEN pon / śr / pt
    17:30 - 19:30
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS

Łukasz Smagała

No event hours available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
JUNIOR pon / śr / pt
16:00 - 18:00

Łukasz Smagała

  • JUNIOR pon / śr / pt
    16:00 - 18:00
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
WAKE UP! pon / śr / pt
07:00 - 09:00

Piotr Suder

  • WAKE UP! pon / śr / pt
    07:00 - 09:00
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
pon / śr / pt
16:00 - 18:00
pon / śr / pt
18:00 - 20:00

Piotr Suder

  • pon / śr / pt
    16:00 - 18:00
  • pon / śr / pt
    18:00 - 20:00
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
KIDS
16:30 - 18:30
Prowadzący: Ola, Piotrek W., Piotrek U.,

KIDS

  • KIDS
    16:30 - 18:30
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS

Piotrek Urbaniak

No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
KIDS
09:00 - 11:00
Prowadzący: Ola i Piotrek W.,

KIDS

  • KIDS
    09:00 - 11:00
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
KIDS
09:00 - 11:00
Prowadzący: Ola i Piotrek W.,

KIDS

  • KIDS
    09:00 - 11:00
No events available!
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
KIDS
09:00 - 11:00
Prowadzący: Ola i Piotrek W.

KIDS

  • KIDS
    09:00 - 11:00
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
Gosia Rudzińska Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak KIDS
KIDS
09:00 - 11:00
Prowadzący: Ola i Piotrek W.

KIDS

  • KIDS
    09:00 - 11:00
No events available!
No events available!

JEDNORAZOWE

ulgowy  normalny [PLN]
poniedziałek-piątek do 15:00 16 21
poniedziałek-piątek po 15:00 21 27
weekend 21 27

 

1 rodzic + 1 dziecko 27
1 rodzic + 2 dzieci 42
2 rodziców + 1 lub 2 dzieci 54
 .
karnety rodzinne każda kolejna osoba 10% taniej


CZYTAJ WIĘCEJ O BILETACH  <- 

KARNETY

ulgowy  normalny  [PLN]
4 wejścia 80 100
8 wejść 150 190
open 190 230
AVATAR OPEN 320 320
AVATAR OPEN
+ sekcja
dopłata 100 zł do ceny karnetu na sekcję
opłata na rok
open 2200
AVATAR OPEN 3100

 

CZYTAJ WIĘCEJ O KARNETACH <-

TRENINGI INDYWIDUALNE

 

[PLN]   z kartą sportową *
 ilość treningów 1h 2h 1h 2h
pojedynczy 90 130 80 120
pakiet 5 400 600 350 550
pakiet 10 700 1100 650 1000

 

 1h  2h
2 osoby 120 200
3 osoby 160 250
4 osoby 190 300

CZYTAJ WIĘCEJ O TRENINGACH <- 

SEKCJE – TRENINGI GRUPOWE

 [PLN] ulgowy normalny z kartą sportową*
pojedynczy 45 55 45
1 x w tyg. 150 190 120
2 x w tyg. 210 250 150
3x w tyg. 270 300 180
+ open ścianka + 50 zł do ceny karnetu
+ open fitness + 50 zł do ceny karnetu
+ AVATAR OPEN + 100 zł do ceny karnetu

 

CZYTAJ WIĘCEJ O SEKCJACH <-

SPRZĘT

Lin i expresów nie wypożyczamy w skały !!!

* liczone od momentu wypożyczenia do godziny zamknięcia obiektu
w danym dniu

**Powyżej 3 dni koszt wzrasta do zwykłego cennika tj. buty do 30 zł/dzień*

na panelu w skały kaucja
buty 10 zł 30 zł/dzień* 100
uprząż 5 zł 30 zł/dzień* 100
uprząż pełna dziecięca 5 zł 30 zł/dzień* 150
przyrząd asekuracyjny 2 zł 20 zł/dzień* 60
lina dynamiczna 10 zł
crashpad 50 zł/dzień* 150
kask 30 zł/dzień* 100

 

na zajęcia w skałach
(sekcje, kursy) **
buty 20 zł/dzień*

Tlo_wspin_2a

ABC WSPINANIA – WOLNE MIEJSCA !!!

ABC WSPINANIA czyli lekcją dla osób początkujących! Piotrek Urbaniak wprowadzi Was w świat wspinania. Nauczy od podstaw asekuracji oraz zapozna […]

_GR33341 as Smart Object-1

KALENDARZ ZAWODÓW AVATAR 2017

27.05.2017 sobota AVATARKI’ds zawody z liną dla dzieci
 
30.09.2017 sobota avatar leader’s open zawody z liną
 
2-3.12.2017 sobota i niedziela KFG KRAK’EM ALL zawody boulderowe

kfg-krakem-all-avatar-2016-plakat

O NAS

Dobrze zagospodarowana, okazała przestrzeń i po prostu dobre wspinanie – ogrom pionów i przewieszeń; 10-metrowa czasówka, 14-metrowa ścianka przystosowana do zawodów na trudność. Najwyższej jakości sprzęt wspinaczkowy, który znajdziesz na naszej ścianie gwarantuje pełne BEZPIECZEŃSTWO. Avatar to duży, nowoczesny panel wspinaczkowy. Ściany o wysokości 11,5 – 13 metrów, czasówkowa w standardzie 10 metrów (IFSC) oraz jedna z najlepszych boulderowni w Polsce. Znajdziesz tutaj nowe, starannie wyselekcjonowane chwyty wspinaczkowe od najwyższej klasy producentów: aix, fumarholds, geco-walls, holdz, hrt, kmz, tripoint, t-wall, xcult (kolejność alfabetyczna).

PARTNERZY

logo wwwEvolv   logo www climb     logo www polar sport www_logo_e-pamir_mini

SZYBKI TELEFON

Wpisz i wyślij swój numer telefonu – oddzwonimy w najszybszym możliwym terminie.

 

AVATAR CENTRALA RUCHU

Centralna 51, 31-586 Kraków

 

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt: 7:00 – 23:00

Sob-Nd: 9:00 – 20:00

KONTAKT

tel 733 434 332

e-mail kontakt@myavatar.pl

 

Dojazd: Avatar Centrala Ruchu znajduję się na zakręcie (90 stopni) na ul.Centralnej.
(okolice CH M1 , kierunek na EXPO Kraków, budynek Drukarni Polskiej)