AVATAR TEAM FUNCLIMB 4-7 LAT KIDS 7-11 LAT Dawid Czuba Juri Dziubiak Łukasz Filipiak Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Piotrek Urbaniak Bruno Wałaszewski
WAKE UP! wt/czw
06.00 - 08.00
WAKE UP! wt/czw
09.00 - 11.00
KIDS
GRUPA REKREACYJNA
16.00 - 17.30
OPEN wt / czw
16.00 - 18.00
YOUNG TEAM
16.30 - 18.30
YOUNG TEAMgrupa młodsza (do 9 lat) Łukasz Filipiak
FUNCLIMB
17.00 - 18.30
FUNCLIMB wspinaczka dla najmłodszych 4-7 lat w strefie FunClimb
KIDS
KRASNAL SPORT
17.30 - 19.00
OPEN wt / czw
17.30 - 19.30
JUNIOR START
wt / czw
17.30 - 19.30
OPEN (PL/UA/RUS) wt/czw
18.00 - 20.00
OPEN wt / czw
18.00 - 20.00
YOUNG TEAM
18.30 - 20.30
YOUNG TEAMgrupa starsza (od 10 lat) Łukasz Filipiak
OPEN wt / czw
19.15 - 21.15
LEVEL ADVANCED wt / czw
19.30 - 21.30
OPEN wt / czw
19.30 - 21.30
LEVEL ADVANCED
20.00 - 22.00

AVATAR TEAM

  • YOUNG TEAM
    16.30 - 18.30
  • YOUNG TEAM
    18.30 - 20.30

FUNCLIMB 4-7 LAT

KIDS 7-11 LAT

  • KIDS
    16.00 - 17.30
  • KIDS
    17.30 - 19.00

Dawid Czuba

Juri Dziubiak

  • OPEN (PL/UA/RUS) wt/czw
    18.00 - 20.00

Łukasz Filipiak

Paweł Grochowalski

Arek Millan

Wojtek Radzik

  • OPEN wt / czw
    17.30 - 19.30
  • LEVEL ADVANCED wt / czw
    19.30 - 21.30

Piotrek Urbaniak

Bruno Wałaszewski

AVATAR TEAM FUNCLIMB 4-7 LAT KIDS 7-11 LAT Dawid Czuba Juri Dziubiak Łukasz Filipiak Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Piotrek Urbaniak Bruno Wałaszewski
OPEN wt / czw
17.30 - 19.30
OPEN wt / czw
19.30 - 21.30

Wojtek Radzik

Bruno Wałaszewski

No events available!
No events available!
No events available!
AVATAR TEAM FUNCLIMB 4-7 LAT KIDS 7-11 LAT Dawid Czuba Juri Dziubiak Łukasz Filipiak Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Piotrek Urbaniak Bruno Wałaszewski
YOUNG TEAM
16.30 - 18.30
YOUNG TEAMgrupa młodsza (do 9 lat) Łukasz Filipiak
YOUNG TEAM
18.30 - 20.30
YOUNG TEAMgrupa starsza (od 10 lat) Łukasz Filipiak

AVATAR TEAM

  • YOUNG TEAM
    16.30 - 18.30
  • YOUNG TEAM
    18.30 - 20.30
No events available!
No events available!
AVATAR TEAM FUNCLIMB 4-7 LAT KIDS 7-11 LAT Dawid Czuba Juri Dziubiak Łukasz Filipiak Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Piotrek Urbaniak Bruno Wałaszewski
JUNIOR START
wt / czw
17.30 - 19.30

Bruno Wałaszewski

AVATAR TEAM FUNCLIMB 4-7 LAT KIDS 7-11 LAT Dawid Czuba Juri Dziubiak Łukasz Filipiak Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Piotrek Urbaniak Bruno Wałaszewski
OPEN wt / czw
19.15 - 21.15

Dawid Czuba

No events available!
AVATAR TEAM FUNCLIMB 4-7 LAT KIDS 7-11 LAT Dawid Czuba Juri Dziubiak Łukasz Filipiak Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Piotrek Urbaniak Bruno Wałaszewski
LEVEL ADVANCED
20.00 - 22.00

Arek Millan

No events available!
No events available!
No events available!
AVATAR TEAM FUNCLIMB 4-7 LAT KIDS 7-11 LAT Dawid Czuba Juri Dziubiak Łukasz Filipiak Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Piotrek Urbaniak Bruno Wałaszewski
OPEN wt / czw
16.00 - 18.00
OPEN wt / czw
18.00 - 20.00

Arek Millan

  • OPEN wt / czw
    16.00 - 18.00
  • OPEN wt / czw
    18.00 - 20.00
AVATAR TEAM FUNCLIMB 4-7 LAT KIDS 7-11 LAT Dawid Czuba Juri Dziubiak Łukasz Filipiak Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Piotrek Urbaniak Bruno Wałaszewski
LEVEL ADVANCED wt / czw
19.30 - 21.30

Wojtek Radzik

  • LEVEL ADVANCED wt / czw
    19.30 - 21.30
No event hours available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
AVATAR TEAM FUNCLIMB 4-7 LAT KIDS 7-11 LAT Dawid Czuba Juri Dziubiak Łukasz Filipiak Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Piotrek Urbaniak Bruno Wałaszewski
KIDS
GRUPA REKREACYJNA
16.00 - 17.30
KIDS
KRASNAL SPORT
17.30 - 19.00

KIDS 7-11 LAT

  • KIDS
    16.00 - 17.30
  • KIDS
    17.30 - 19.00
AVATAR TEAM FUNCLIMB 4-7 LAT KIDS 7-11 LAT Dawid Czuba Juri Dziubiak Łukasz Filipiak Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Piotrek Urbaniak Bruno Wałaszewski

Piotrek Urbaniak

AVATAR TEAM FUNCLIMB 4-7 LAT KIDS 7-11 LAT Dawid Czuba Juri Dziubiak Łukasz Filipiak Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Piotrek Urbaniak Bruno Wałaszewski

Łukasz Filipiak

AVATAR TEAM FUNCLIMB 4-7 LAT KIDS 7-11 LAT Dawid Czuba Juri Dziubiak Łukasz Filipiak Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Piotrek Urbaniak Bruno Wałaszewski
WAKE UP! wt/czw
06.00 - 08.00
WAKE UP! wt/czw
09.00 - 11.00

Paweł Grochowalski

Arek Millan

AVATAR TEAM FUNCLIMB 4-7 LAT KIDS 7-11 LAT Dawid Czuba Juri Dziubiak Łukasz Filipiak Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Piotrek Urbaniak Bruno Wałaszewski
OPEN (PL/UA/RUS) wt/czw
18.00 - 20.00

Juri Dziubiak

  • OPEN (PL/UA/RUS) wt/czw
    18.00 - 20.00
No events available!
No events available!
AVATAR TEAM FUNCLIMB 4-7 LAT KIDS 7-11 LAT Dawid Czuba Juri Dziubiak Łukasz Filipiak Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Piotrek Urbaniak Bruno Wałaszewski
FUNCLIMB
17.00 - 18.30
FUNCLIMB wspinaczka dla najmłodszych 4-7 lat w strefie FunClimb

FUNCLIMB 4-7 LAT

AVATAR TEAM FUNCLIMB 4-7 LAT KIDS 7-11 LAT Dawid Czuba Juri Dziubiak Łukasz Filipiak Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Piotrek Urbaniak Bruno Wałaszewski

Piotrek Urbaniak

AVATAR TEAM FUNCLIMB 4-7 LAT KIDS 7-11 LAT Dawid Czuba Juri Dziubiak Łukasz Filipiak Paweł Grochowalski Mateusz Kopczyński Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Piotrek Urbaniak Bruno Wałaszewski

Dawid Czuba

No events available!
No events available!
No events available!