Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
WAKE UP! pon / śr / pt
07:00 - 09:00
pon / śr +pt.16:00
15:30 - 17:30
JUNIOR SPORT pon / śr / pt
16:00 - 18:00
JUNIOR START pon/śr/pt
ZAPISY !!!
16:00 - 17:30
KIDS
16:00 - 17:30

FUNCLIMB
17:00 - 18:30
FUNCLIMBwspinaczka dla najmłodszych 4-7 lat w strefie FunClimb
LEVEL MEDIUM pon / śr
17:30 - 19:30
LEVEL MEDIUM pon / śrJeśli robisz już drogi VI+ do VI.2 (czyli 6a+ do 6c) to śmiało możesz się zapisać na zajęcia tej grupy.
SPORT pon/śr +pt.18:00
17:30 - 19:30
OPEN (PL/UA/RUS) pon / śr
18:15 - 20:15
OPEN pon / śr / pt
19:30 - 21:30
pon / śr
19:30 - 21:30
OPEN pon / śr
20:00 - 22:00
OPEN pon / śr
20:30 - 22:30

Mateusz Kopczyński

  • LEVEL MEDIUM pon / śr
    17:30 - 19:30
  • OPEN pon / śr / pt
    19:30 - 21:30

Juri Dziubiak

  • OPEN (PL/UA/RUS) pon / śr
    18:15 - 20:15

Łukasz Smagała

  • WAKE UP! pon / śr / pt
    07:00 - 09:00
  • JUNIOR SPORT pon / śr / pt
    16:00 - 18:00
  • SPORT pon / śr / pt
    18:00 - 20:00
  • OPEN pon / śr
    20:00 - 22:00

Piotr Suder

  • pon / śr +pt.16:00
    15:30 - 17:30
  • SPORT pon/śr +pt.18:00
    17:30 - 19:30
  • pon / śr
    19:30 - 21:30

Łukasz Filipiak

Piotrek Urbaniak

KIDS

  • KIDS
    16:00 - 17:30
  • FUNCLIMB
    17:00 - 18:30
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
pon / śr
19:30 - 21:30

Piotr Suder

  • pon / śr
    19:30 - 21:30
No events available!
No events available!
No events available!
No event hours available!
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
JUNIOR START pon/śr/pt
ZAPISY !!!
16:00 - 17:30

Łukasz Filipiak

No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
LEVEL MEDIUM pon / śr
17:30 - 19:30
LEVEL MEDIUM pon / śrJeśli robisz już drogi VI+ do VI.2 (czyli 6a+ do 6c) to śmiało możesz się zapisać na zajęcia tej grupy.

Mateusz Kopczyński

  • LEVEL MEDIUM pon / śr
    17:30 - 19:30
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
OPEN pon / śr / pt
19:30 - 21:30

Mateusz Kopczyński

  • OPEN pon / śr / pt
    19:30 - 21:30
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
OPEN (PL/UA/RUS) pon / śr
18:15 - 20:15

Juri Dziubiak

  • OPEN (PL/UA/RUS) pon / śr
    18:15 - 20:15
No events available!
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
WAKE UP! pon / śr / pt
07:00 - 09:00

Łukasz Smagała

  • WAKE UP! pon / śr / pt
    07:00 - 09:00
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS

Łukasz Smagała

Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
OPEN pon / śr
20:00 - 22:00

Łukasz Smagała

  • OPEN pon / śr
    20:00 - 22:00
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
JUNIOR SPORT pon / śr / pt
16:00 - 18:00

Łukasz Smagała

  • JUNIOR SPORT pon / śr / pt
    16:00 - 18:00
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
pon / śr +pt.16:00
15:30 - 17:30

Piotr Suder

  • pon / śr +pt.16:00
    15:30 - 17:30
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
SPORT pon/śr +pt.18:00
17:30 - 19:30

Piotr Suder

  • SPORT pon/śr +pt.18:00
    17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
KIDS
16:00 - 17:30

KIDS

  • KIDS
    16:00 - 17:30
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
FUNCLIMB
17:00 - 18:30
FUNCLIMBwspinaczka dla najmłodszych 4-7 lat w strefie FunClimb

KIDS

No events available!
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS

Piotrek Urbaniak

Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
OPEN pon / śr
20:30 - 22:30

Piotrek Urbaniak

No events available!