Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
WAKE UP! pon / śr / pt
07:00 - 09:00
pon / śr +pt.16:00
15:30 - 17:30
KIDS
17:00 - 18:30
SPORT pon/śr +pt.18:00
17:30 - 19:30
OPEN (PL/UA/RUS) pon/śr
18:00 - 20:00
pon / śr
19:30 - 21:30
OPEN pon / śr
20:30 - 22:30

Juri Dziubiak

  • OPEN (PL/UA/RUS) pon/śr
    18:00 - 20:00

Łukasz Smagała

  • WAKE UP! pon / śr / pt
    07:00 - 09:00

Piotr Suder

  • pon / śr +pt.16:00
    15:30 - 17:30
  • SPORT pon/śr +pt.18:00
    17:30 - 19:30
  • pon / śr
    19:30 - 21:30

Piotrek Urbaniak

KIDS

  • KIDS
    17:00 - 18:30
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
pon / śr
19:30 - 21:30

Piotr Suder

  • pon / śr
    19:30 - 21:30
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
OPEN (PL/UA/RUS) pon/śr
18:00 - 20:00

Juri Dziubiak

  • OPEN (PL/UA/RUS) pon/śr
    18:00 - 20:00
No events available!
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
WAKE UP! pon / śr / pt
07:00 - 09:00

Łukasz Smagała

  • WAKE UP! pon / śr / pt
    07:00 - 09:00
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
pon / śr +pt.16:00
15:30 - 17:30

Piotr Suder

  • pon / śr +pt.16:00
    15:30 - 17:30
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
SPORT pon/śr +pt.18:00
17:30 - 19:30

Piotr Suder

  • SPORT pon/śr +pt.18:00
    17:30 - 19:30
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
KIDS
17:00 - 18:30

KIDS

  • KIDS
    17:00 - 18:30
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS

Piotrek Urbaniak

Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
OPEN pon / śr
20:30 - 22:30

Piotrek Urbaniak

No events available!