Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
WAKE UP! pon / śr / pt
07:00 - 09:00
JUNIOR SPORT pon / śr / pt
16:00 - 18:00
pon/śr.15:30 +pt
16:00 - 18:00
JUNIOR START pon/śr/pt
ZAPISY !!!
16:00 - 17:30
KIDS
16:00 - 17:30
OPEN pon / śr / pt
17:30 - 19:30
KIDS
17:30 - 19:00
ABC WSPINANIA wt / pt
zajęcia ruszają od października
19:30 - 21:30

Mateusz Kopczyński

  • OPEN pon / śr / pt
    17:30 - 19:30

Łukasz Smagała

Piotr Suder

Łukasz Filipiak

Piotrek Urbaniak

KIDS

  • KIDS
    16:00 - 17:30
  • KIDS
    17:30 - 19:00
No events available!
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
pon/śr.15:30 +pt
16:00 - 18:00

Piotr Suder

Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS

Piotr Suder

No events available!
No events available!
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
JUNIOR START pon/śr/pt
ZAPISY !!!
16:00 - 17:30

Łukasz Filipiak

No events available!
No events available!
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
OPEN pon / śr / pt
17:30 - 19:30

Mateusz Kopczyński

  • OPEN pon / śr / pt
    17:30 - 19:30
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS

Łukasz Smagała

No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
JUNIOR SPORT pon / śr / pt
16:00 - 18:00

Łukasz Smagała

  • JUNIOR SPORT pon / śr / pt
    16:00 - 18:00
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
WAKE UP! pon / śr / pt
07:00 - 09:00

Piotr Suder

  • WAKE UP! pon / śr / pt
    07:00 - 09:00
No events available!
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
KIDS
16:00 - 17:30
KIDS
17:30 - 19:00

KIDS

  • KIDS
    16:00 - 17:30
  • KIDS
    17:30 - 19:00
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
ABC WSPINANIA wt / pt
zajęcia ruszają od października
19:30 - 21:30

Piotrek Urbaniak

No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS

Piotrek Urbaniak

No events available!
No events available!