Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
WAKE UP! pon / śr / pt
07:00 - 09:00
JUNIOR pon / śr / pt
ZAPISY NA WRZESIEŃ
16:00 - 18:00
pon/śr.15:30 +pt
16:00 - 18:00
KIDS
ZAPISY NA WRZESIEŃ
16:00 - 17:30
OPEN pon / śr / pt
ZAPISY NA WRZESIEŃ
17:30 - 19:30
ABC WSPINANIA pon / śr / pt
ZAPISY NA WRZESIEŃ
17:30 - 19:30
KIDS
17:30 - 19:00
SPORT pon / śr / pt
ZAPISY NA WRZESIEŃ
18:00 - 20:00
ABC WSPINANIA wt / pt
zajęcia ruszają od października
19:30 - 21:30

Mateusz Kopczyński

  • OPEN pon / śr / pt
    17:30 - 19:30

Łukasz Smagała

Piotr Suder

Piotrek Urbaniak

KIDS

  • KIDS
    16:00 - 17:30
  • KIDS
    17:30 - 19:00
No events available!
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
pon/śr.15:30 +pt
16:00 - 18:00

Piotr Suder

Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS

Piotr Suder

No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
OPEN pon / śr / pt
ZAPISY NA WRZESIEŃ
17:30 - 19:30

Mateusz Kopczyński

  • OPEN pon / śr / pt
    17:30 - 19:30
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
SPORT pon / śr / pt
ZAPISY NA WRZESIEŃ
18:00 - 20:00

Łukasz Smagała

No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
JUNIOR pon / śr / pt
ZAPISY NA WRZESIEŃ
16:00 - 18:00

Łukasz Smagała

  • JUNIOR pon / śr / pt
    16:00 - 18:00
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
WAKE UP! pon / śr / pt
07:00 - 09:00

Piotr Suder

  • WAKE UP! pon / śr / pt
    07:00 - 09:00
No events available!
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
KIDS
ZAPISY NA WRZESIEŃ
16:00 - 17:30
KIDS
17:30 - 19:00

KIDS

  • KIDS
    16:00 - 17:30
  • KIDS
    17:30 - 19:00
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
ABC WSPINANIA wt / pt
zajęcia ruszają od października
19:30 - 21:30

Piotrek Urbaniak

No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
ABC WSPINANIA pon / śr / pt
ZAPISY NA WRZESIEŃ
17:30 - 19:30

Piotrek Urbaniak

No events available!
No events available!