Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
WAKE UP! wt/czw
09:00 - 11:00
wt / czw
16:00 - 18:00
KIDS
ZAPISY NA WRZESIEŃ
16:00 - 17:30

FUNCLIMB
ZAPISY NA WRZESIEŃ !
17:00 - 18:30
FUNCLIMB wspinaczka dla najmłodszych 4-7 lat w strefie FunClimb

KIDS
ZAPISY NA WRZESIEŃ
17:30 - 19:00
KIDSport wt / czw
16:30 - 18:30
KIDSport wt / czwZAPISY NA WRZESIEŃ
OPEN wt / czw
17:15 - 19:15
OPEN wt / czw
17:30 - 19:30
wt / czw
18:00 - 20:00
OPEN wt / czw / sob
ZAPISY NA WRZESIEŃ
18:30 - 20:30
OPEN (PL/UA/RUS) wt / czw
19:00 - 21:00
ABC WSPINANIA wt / czw
ZAPISY NA WRZESIEŃ
19:15 - 21:15
ZAAWANSOWANA wt / czw
ZAPISY NA WRZESIEŃ
19:30 - 21:30
ZAAWANSOWANA wt / czwJeśli robisz drogi  od VI.2 (czyli od 6c) to zapraszamy do zapisania się właśnie do tej sekcji 🙂
ZAAWANSOWANA wt / czw
19:30 - 21:30
wt / czw
20:00 - 22:00
OPEN wt / czw / sob
ZAPISY NA WRZESIEŃ
20:30 - 22:30

Mateusz Kopczyński

Juri Dziubiak

  • OPEN (PL/UA/RUS) wt / czw
    19:00 - 21:00

Arek Millan

  • WAKE UP! wt/czw
    09:00 - 11:00
  • wt / czw
    16:00 - 18:00
  • wt / czw
    18:00 - 20:00
  • wt / czw
    20:00 - 22:00

Wojtek Radzik

Łukasz Filipiak

Dawid Czuba

KIDS

  • KIDS
    16:00 - 17:30
  • FUNCLIMB
    17:00 - 18:30
  • KIDS
    17:30 - 19:00
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
OPEN wt / czw
17:30 - 19:30

Wojtek Radzik

Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
KIDSport wt / czw
16:30 - 18:30
KIDSport wt / czwZAPISY NA WRZESIEŃ

Łukasz Filipiak

  • KIDSport wt / czw
    16:30 - 18:30
No events available!
No events available!
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
ZAAWANSOWANA wt / czw
ZAPISY NA WRZESIEŃ
19:30 - 21:30
ZAAWANSOWANA wt / czwJeśli robisz drogi  od VI.2 (czyli od 6c) to zapraszamy do zapisania się właśnie do tej sekcji 🙂

Mateusz Kopczyński

No events available!
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
wt / czw
16:00 - 18:00
wt / czw
18:00 - 20:00
wt / czw
20:00 - 22:00

Arek Millan

  • wt / czw
    16:00 - 18:00
  • wt / czw
    18:00 - 20:00
  • wt / czw
    20:00 - 22:00
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
ZAAWANSOWANA wt / czw
19:30 - 21:30

Wojtek Radzik

  • ZAAWANSOWANA wt / czw
    19:30 - 21:30
No event hours available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
KIDS
ZAPISY NA WRZESIEŃ
16:00 - 17:30
KIDS
ZAPISY NA WRZESIEŃ
17:30 - 19:00

KIDS

  • KIDS
    16:00 - 17:30
  • KIDS
    17:30 - 19:00
No event hours available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
OPEN wt / czw / sob
ZAPISY NA WRZESIEŃ
18:30 - 20:30
OPEN wt / czw / sob
ZAPISY NA WRZESIEŃ
20:30 - 22:30

Łukasz Filipiak

Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
WAKE UP! wt/czw
09:00 - 11:00

Arek Millan

Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
OPEN (PL/UA/RUS) wt / czw
19:00 - 21:00

Juri Dziubiak

  • OPEN (PL/UA/RUS) wt / czw
    19:00 - 21:00
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
OPEN wt / czw
17:15 - 19:15

Mateusz Kopczyński

Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
FUNCLIMB
ZAPISY NA WRZESIEŃ !
17:00 - 18:30
FUNCLIMB wspinaczka dla najmłodszych 4-7 lat w strefie FunClimb

KIDS

No event hours available!
Mateusz Kopczyński Juri Dziubiak Arek Millan Wojtek Radzik Łukasz Smagała Piotr Suder Łukasz Filipiak Piotrek Urbaniak Dawid Czuba KIDS
ABC WSPINANIA wt / czw
ZAPISY NA WRZESIEŃ
19:15 - 21:15

Dawid Czuba

No events available!
No events available!
No events available!