SPARTA

TRENING FUNKCJONALNY by SPARTA WORKOUT

Metoda treningowa jest bardzo praktyczna i daje dobre efekty treningowe. Aby dać ciału optymalną sprawność nie wystarcza ćwiczenia siłowe, należy tez kształcić wytrzymałość, gibkość i prowadzić ćwiczenia rozciągające.
Aby zbalansować rozwój adepta, należy prowadzić zajęcia w atmosferze walki, walki o Siebie. Należy rozwijać i kształtować pełna paletę inteligencji emocjonalnej popartej przemyśleniami o tym jak pracuje ciało człowieka i o jego możliwościach. Analiza i synteza jako metoda kształtowania inteligencji.
Każdy adept musi żyć w przyjaźni z podłogą, bo tam zaczyna się jego przygoda w metamorfozie ciała i ducha – pompki, brzuszki, przysiady, pajacyki etc. Musi raz na zawsze pożegnać się z mazgajem który jest w nim, musi nauczyć się żyć ze zmęczeniem i kwasem mlekowym w swoich mięśniach. Musi to polubić, tak też będzie musiał kształtować swojego ducha walki poprzez różne emocje i przemyślenia. Dzięki wysokiej intensywności ćwiczeń nie stanie się kulturysta największym na świecie, ale na pewno stanie się twardy i wytrzymały jak skała i żaden sztorm życiowy go nie powali.
Poza tym wytrenuje największy mięsień swojego ciała- SERCE. Serce do walki o siebie.
Program Sparta Workout powoduje, że zrozumiesz, że zdrowie nie jest sprawą, którą możesz zajmować się tymczasowo, a potem mieć to z głowy. Projekt ten trwa długofalowo, każdego dnia, w każ dej minucie, aż do dnia twojej śmierci. A ten dzień będzie odleglejszy, jeżeli będzie praktykował program B3- Body- Brain- Balance, staniesz się Spartaninem XXI wieku.