MULTIBAG BUŁGARSKI

Multibag bułgarski, tajemnica siły i sprawności bułgarskich zapaśników, niezastąpiony w treningach wytrzymałościowych i siłowo-wytrzymałościowych. Poprawia szybkość, wytrzymałość, siłę, koordynację ruchów i szeroko rozumianą gibkość. Rozpropagowany w świecie przez legendarnego bułgarskiego zawodnika i trenera zapasów Iwana Iwanowa, szczególnie od czasu gdy trenowana przez niego reprezentacja olimpijska USA zaczęła odnosić niezwykłe sukcesy, u podstaw których leżał m. in. trening z workami bułgarskim. Iwanow korzystał z bułgarskich tradycji ludowych, gdzie noszenie na rękach czy plecach żywych zwierząt lub towarów było jeszcze do niedawna całkiem normalną rzeczą. Często pasterze popisywali się swoją siłą nosząc na barkach kozy lub owce, robiąc z nimi przysiady czy podskoki.

Zapraszamy na efektywny i atrakcyjny trening funkcjonalny, szybki efekt wzrostu siły i wytrzymałości siłowej, wzmacnia chwyt i gibkość, wysiłek porównywalny z bieganiem jak chodzi o wydolność tlenową.

Zajęcia prowadzi Trener Pan Paweł Zaremba (poniedziałki i środy 19:00-20:00).

<a href=”https://www.youtube.com/watch?v=ri2Lv0b9J04″ target=”_blank” rel=”noopener noreferrer”>ZOBACZ FILM NA YouTube</a>