31-08-2016

TRENINGI GRUPOWE (SEKCJE) I INDYWIDUALNE

SEKCJE CZYLI TRENINGI GRUPOWE Podane ceny obowiązują w danym miesiącu kalendarzowym i zawierają bilet wstępu, niezbędny sprzęt wspinaczkowy oraz opiekę […]

SEKCJE CZYLI TRENINGI GRUPOWE

Podane ceny obowiązują w danym miesiącu kalendarzowym i zawierają bilet wstępu, niezbędny sprzęt wspinaczkowy oraz opiekę instruktora oraz możliwość korzystania ze strefy CARDIO.

Cena nie obejmuje wypożyczenia butów wspinaczkowych.

W celu rezerwacji miejsca w grupie konieczne jest opłacenie zajęć w recepcji obiektu z góry za cały miesiąc kalendarzowy. Karnet obowiązuje wyłącznie na dany miesiąc kalendarzowy. Niewykorzystane wejścia na zajęcia z trenerem można wykorzystać jako zwykłe wejście na ściankę wspinaczkową (w bieżącym lub kolejnym miesiącu).

Jeśli już uczęszczasz do AVATAR’a na sekcję wspinaczkową to członek Twojej najbliższej rodziny (mama, tata, dziecko, rodzeństwo) dostanie 10% rabatu przy zakupie karnetu. Każdy kolejny członek może liczyć na jeszcze większa zniżkę (o kolejne 3% od ceny podstawowej).

*KARTA SPORTOWA:
honorujemy Benefit Systems, MultiSport, Fit Profit, OK System

WYROBIENIE KARTY AVATAR 10 zł

TRENINGI INDYWIDUALNE

Podane ceny zawierają bilet wstępu, niezbędny sprzęt wspinaczkowy, wypożyczenia butów wspinaczkowych, opiekę instruktora oraz możliwość korzystania ze strefy CARDIO.
Wykupione pakiety treningów ważne są 3 miesiące od dnia zakupu.

* KARTA SPORTOWA:
honorujemy Benefit Systems, MultiSport, Fit Profit, OK System

** wykupione pakiety ważne są jedynie w danym miesiącu kalendarzowym