18-12-2018

OCUN TESTING TOUR W AVATARZE 10.01.2019

wpadajcie, mierzcie, próbujcie…

10-ego stycznia zapraszamy Was na imprezę z cyklu Ocun Testing Tour.
 
OTT to impreza, której fanom wspinaczki nie trzeba specjalnie przedstawiać. Raz do roku specjaliści z marki Ocun, ruszają w trasę, by dotrzeć do łojantów w całej Polsce i zaprezentować najpopularniejsze modele z aktualnej oferty oraz techniczne nowinki, które pojawią się na rynku w niedalekiej przyszłości.
 

 
Z ogromną przyjemnością gościmy ekipę z Ocun’a i kolejny raz umożliwiamy Wam wypróbowanie butów wspinaczkowych w świetnych warunkach i przyjaznej atmosferze. Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia naszej ściany w czwartek (10.01.2019). Tego dnia, od godziny 15.00, będziecie mogli do woli wspinać się w butach Ocun, przejrzeć nowości w ofercie Ocun’a na rok 2019, a także podzielić się opinią na temat butów. Na każdego testera będzie czekał rabat na zakup nowych butów.
 
Absolutna nowość – buty Ocun Jett QC oraz szereg sprawdzonych modeli z oferty renomowanego producenta. Możliwość przetestowania, porównania, zaczerpnięcia opinii specjalistów i podzielenia się własnymi spostrzeżeniami.
 
 
Eventy z cyklu Ocun Testing Tour od zawsze przyciągają wspinaczy, którzy przymierzają się do zakupu nowych butów i chcą wybrać model idealnie dopasowany do swoich potrzeb oraz umiejętności. To niepowtarzalna okazja, by skorzystać z porad specjalistów oraz sprawdzić możliwości butów właśnie na ściance.
 
OTT jest pozycją obowiązkową, dla osób, które trzymają rękę na pulsie wspinaczkowych nowości lub szukają okazji, by spotkać się i porozmawiać z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.
 
Do zobaczenia na testach!