24-05-2018

WYNIKI AVATARKI’ds 2018 Puchar Dzieci i Dzieci Młodszych

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Rywalizacja była pierwsza klasa!!! Poziom zawodników i ich umiejętności rośnie razem z nimi 🙂 Nie zbrakło emocji, łez, śmiechu, wspinania ale i zabawy. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i mamy nadzieję, że w przyszłorocznej edycji widzimy się w komplecie (a nawet poszerzymy grono o nowych adeptów tego sportu). Wielkie dzięki dla małych wspinaczy oraz ich Rodziców i Trenerów- bez Waszego wsparcia nie rosło by tak zacne grono obiecujących sportowców!!! Dziękujemy również Routsetterom, którzy wspaniale zadbali o odpowiednią trudność i jakość dróg, jak również asekurantom dzięki którym zawody mogły odbyć się w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze. Oczywiście nie obeszło by się bez wsparcia Patronów Medialnych i Sponsorów: Polski Związek Alpinizmu, Polar Sport, Berserk, iBrom, OKAIDI, Wydawnictwo ZNAK, Wspinanie.pl, Climb.pl, Gory Online. Współpraca z Wami to dla nas czysta przyjemność,

WYNIKI KRASNALI
WYNIKI DZIECI MŁODSZE
WYNIKI DZIECI
 
 

REGULAMIN

REJESTRACJA NA ZAWODY ZOSTAŁA JUŻ ZAKOŃCZONA
NA POTWIERDZENIE UDANEGO ZAPISU NA ZAWODY OTRZYMACIE OD NAS MAILA ZWROTNEGO. LISTA OSÓB ZAPISANYCH NIE BĘDZIE PUBLIKOWANA (pozdrawiamy RODO).
 

1. Organizacja
Avatar Centrala Ruchu ul. Centralna 51 Kraków High Flyers Sp. z o.o  Sp. K.

 

2. Partnerzy, Patroni i Sponsorzy

Polski Związek Alpinizmu, Polar Sport, Berserk, iBrom, OKAIDI, Wydawnictwo ZNAK,
Telewizja Kraków, Wspinanie.pl, Climb.pl, Gory Online, bouldering.pl.

 

3. Uczestnictwo
W zawodach mogą uczestniczyć wszystkie chętne dzieci, których rodzice dopełnili formalności tj. przedstawiły zgodę rodzica/prawnego opiekuna, zapoznały się z REGULAMINEM zawodów, uiściły opłatę startową (jeżeli jest wymagana). W rankingu Pucharu Dzieci i Dzieci Młodszych 2018 klasyfikowane będą tylko i wyłącznie te dzieci, które posiadają aktualną licencję zawodnika. Zasady wydawania licencji opisane są w komunikacie, w przypadku pytań KWS służy pomocą kws@pza.org.pl W zawodach mogą uczestniczyć zawodnicy posiadający zgodę rodziców/opiekunów prawnych. Formularz do wyrażenia przez rodzica/prawnego opiekuna zgody na uczestnictwo dziecka w rywalizacji znajduje się tutaj. Przy rejestracji w biurze zawodów wymagany będzie dokument dziecka ze zdjęciem.

 

UWAGA: W zawodach Pucharu Polski Dzieci i Dzieci Młodszych – badania nie są wymagane.

 

Kategorie wiekowe:

 

 

UWAGA: zawodnicy w wieku do 7 lat mogą wybrać:

 

4. Rejestracja i Opłata Startowa
Zgłoszenia zawodników drogą elektroniczną odbywają się do dnia 14. 06. 2018 r. do godziny 23:59 za pomocą FORMULARZA. Opłata startowa dla kategorii krasnali wynosi 30 zł. Pozostałe kategorie brak opłaty. W momencie rejestracji należy dokonać wyboru czy dziecko urodzone przed 2011 rokiem (do 7 lat) chce startować w kategorii Krasnale i nie być klasyfikowane w wynikach Pucharu Dzieci i Dzieci Młodszych (16.06.2018), czy woli wystartować w kategorii Dzieci Młodszych i brać udział w klasyfikacji Pucharowej.

 

5. Nagrody i świadczenia organizatorów
Losowanie nagród rzeczowych pośród uczestników w kategorii Krasnale.
Nagrodzone zostaną 6. pierwsze dziewczynki oraz 6. pierwszych chłopców startujących w kategorii Dzieci i Dzieci Młodsze (kategorie wliczane do klasyfikacji PDiDM). Organizator przewiduje puchary i medale.

 

6. Miejsce zawodów
Avatar Centrala Ruchu ul. Centralna 51, 31-586 Kraków

 

7. Harmonogram

 

Sobota, 16.06.2018

Eliminacje:

 

Finały
• 14:45 prezentacja dróg finałowych, otwarcie strefy
• 15:00-18:00 finały dziewczynek, finały chłopców
• 18:15 ogłoszenie listy zwycięzców
• 18:30 rozdanie pucharów, medali i dyplomów, dekoracja zawodników Avatarki’ds Puchar Polski Dzieci i Dzieci Młodszych konkurencja wspinaczki na trudność (miejsca 1-6)

 

Runda eliminacyjna
Wszystkie kategorie wiekowe startują jednocześnie w każdej grupie. Start wg listy startowej dla kategorii Dzieci i Dzieci Młodszych.
W eliminacjach „na wędkę”  będzie do pokonania po 2. drogi w każdej kategorii wiekowej (kategoria Krasnali ma do pokonania 6. dróg). Przez cały czas trwania zawodów będzie możliwość skorzystania z dodatkowych dróg jednak nie będą one brane pod uwagę w klasyfikacji zawodów (organizator zapewnia asekuracje).

 

Runda finałowa
Finały- zostaną rozegrane z podziałem na dwie kategorie wiekowe (Dzieci Młodsze, Dzieci) osobno dla dziewcząt i chłopców. Do finału wchodzi 8. najlepszych zawodników i zawodniczek z każdej kategorii wiekowej (prócz Krasnali). Finały zostaną rozegrane „na wędkę” dla obu kategorii.
Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wspinaczkowego na miejscu. Asekurację zapewnia organizator przez cały czas trwania zawodów.

 

8. Prowadzenie zawodów
Dyrektor zawodów: Paweł Grochowalski
Sędzia główny PZA: Agnieszka Miciuła
Sędzia PZA: Bożena Bator
Sędziowie stażyści: Tomasz Sordyl, Ula Tabiszewska, Rafał Strzelecki