fbpx
Loading...
AcroPark2019-04-25T00:10:35+00:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
AcroGym
____ NABÓR ____ Sikorki 21A
08:30 - 10:30
Robert Dziedzic

KIDS parkour
ZAPISY grupa rusza od 11.05.2019
10:30 - 12:00
Alek Marcinkiewicz
09:00
10:00
11:00
16:00
AcroGym
____ NABÓR ____ Sikorki 21A
16:00 - 17:30
Robert Dziedzic

KRASNAL acro
___ 4-7 LAT ___ początkująca Centralna 51
16:00 - 17:30
Angelika Rutkowska

KRASNAL acro
___ 4-7 LAT ___ zaawansowana Centralna 51
17:00 - 18:30
Dorota Bałko

AcroGym
___ GRUPA II ___ Sikorki 21A
17:00 - 19:00
Jacek Czerniak
AcroGym
____ NABÓR ____ Sikorki 21A
16:00 - 17:30
Robert Dziedzic

KRASNAL acro
___ 4-7 LAT ___ początkująca Centralna 51
16:00 - 17:30
Olga Niedziela

KIDS capoeira
początkująca ZAPISY grupa rusza od 7.05.2019
16:30 - 18:00
Alek Marcinkiewicz

AcroGym
___ GRUPA II ___ Sikorki 21A
17:00 - 19:00
Jacek Czerniak

KIDS acro
___ 7-11 lat ___ początkująca Centralna 51
17:30 - 19:00
Olga Niedziela

ADULT capoeira
początkująca ZAPISY grupa rusza od 7.05.2019
18:00 - 19:30
Alek Marcinkiewicz

JUNIOR acro
11-16 LAT zaawansowana Sikorki 21A
19:00 - 20:30
Robert Dziedzic

AcroGym
___ GRUPA III ___ Sikorki 21A
19:00 - 21:00
Jacek Czerniak

ADULT acro
Sikorki 21A
20:30 - 22:00
Robert Dziedzic
KIDS parkour
początkująca ZAPISY grupa rusza od 8.05.2019
16:00 - 17:30
Alek Marcinkiewicz

KRASNAL acro
___ 4-7 LAT ___ zaawansowana Centralna 51
17:00 - 18:30
Dorota Bałko

KIDS acro
___ 7-11 lat ___ początkująca Centralna 51
17:30 - 19:00
Olga Niedziela

KIDS parkour
zaawansowana ZAPISY grupa rusza od 8.05.2019
18:00 - 19:30
Alek Marcinkiewicz
AcroGym
____ NABÓR ____ Sikorki 21A
16:00 - 17:30
Robert Dziedzic

KIDS capoeira
początkująca ZAPISY grupa rusza od 9.05.2019
16:30 - 18:00
Alek Marcinkiewicz

AcroGym
___ GRUPA II ___ Sikorki 21A
17:00 - 19:00
Jacek Czerniak

ADULT capoeira
początkująca ZAPISY grupa rusza od 9.05.2019
18:00 - 19:30
Alek Marcinkiewicz

KIDS acro
___ 7-11 lat ___ początkująca Centralna 51
18:00 - 19:30
Olga Niedziela

JUNIOR acro
11-16 LAT zaawansowana Sikorki 21A
19:00 - 20:30
Robert Dziedzic

AcroGym
___ GRUPA III ___ Sikorki 21A
19:00 - 21:00
Jacek Czerniak

ADULT acro
Sikorki 21A
20:00 - 21:30
Robert Dziedzic
17:00
18:00
19:00
JUNIOR acro
11-16 LAT zaawansowana Sikorki 21A
19:00 - 20:30
Robert Dziedzic

AcroGym
___ GRUPA III ___ Sikorki 21A
19:00 - 21:00
Jacek Czerniak
ADULT parkour
GRUPA JUNIOR/ADULT ZAPISY grupa rusza od 10.05.2019
19:00 - 20:30
Alek Marcinkiewicz
ADULT acro
Sikorki 21A
19:00 - 20:30
Robert Dziedzic
20:00
21:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
AcroGym
____ NABÓR ____ Sikorki 21A
08:30 - 10:30
Robert Dziedzic
09:00
10:00
16:00
AcroGym
____ NABÓR ____ Sikorki 21A
16:00 - 17:30
Robert Dziedzic

AcroGym
___ GRUPA II ___ Sikorki 21A
17:00 - 19:00
Jacek Czerniak
AcroGym
____ NABÓR ____ Sikorki 21A
16:00 - 17:30
Robert Dziedzic

AcroGym
___ GRUPA II ___ Sikorki 21A
17:00 - 19:00
Jacek Czerniak
AcroGym
____ NABÓR ____ Sikorki 21A
16:00 - 17:30
Robert Dziedzic

AcroGym
___ GRUPA II ___ Sikorki 21A
17:00 - 19:00
Jacek Czerniak
17:00
18:00
19:00
AcroGym
___ GRUPA III ___ Sikorki 21A
19:00 - 21:00
Jacek Czerniak
AcroGym
___ GRUPA III ___ Sikorki 21A
19:00 - 21:00
Jacek Czerniak
AcroGym
___ GRUPA III ___ Sikorki 21A
19:00 - 21:00
Jacek Czerniak
20:00

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
ADULT acro
Sikorki 21A
19:00 - 20:30
Robert Dziedzic
20:00
ADULT acro
Sikorki 21A
20:30 - 22:00
Robert Dziedzic
ADULT acro
Sikorki 21A
20:00 - 21:30
Robert Dziedzic
21:00

Wtorek

Czwartek

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
ADULT capoeira
początkująca ZAPISY grupa rusza od 7.05.2019
18:00 - 19:30
Alek Marcinkiewicz
ADULT capoeira
początkująca ZAPISY grupa rusza od 9.05.2019
18:00 - 19:30
Alek Marcinkiewicz
19:00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
ADULT parkour
GRUPA JUNIOR/ADULT ZAPISY grupa rusza od 10.05.2019
19:00 - 20:30
Alek Marcinkiewicz
20:00

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
JUNIOR acro
11-16 LAT zaawansowana Sikorki 21A
19:00 - 20:30
Robert Dziedzic
JUNIOR acro
11-16 LAT zaawansowana Sikorki 21A
19:00 - 20:30
Robert Dziedzic
JUNIOR acro
11-16 LAT zaawansowana Sikorki 21A
19:00 - 20:30
Robert Dziedzic
20:00

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
KIDS acro
___ 7-11 lat ___ początkująca Centralna 51
17:30 - 19:00
Olga Niedziela
KIDS acro
___ 7-11 lat ___ początkująca Centralna 51
17:30 - 19:00
Olga Niedziela
18:00
KIDS acro
___ 7-11 lat ___ początkująca Centralna 51
18:00 - 19:30
Olga Niedziela
19:00

Wtorek

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
KIDS capoeira
początkująca ZAPISY grupa rusza od 7.05.2019
16:30 - 18:00
Alek Marcinkiewicz
KIDS capoeira
początkująca ZAPISY grupa rusza od 9.05.2019
16:30 - 18:00
Alek Marcinkiewicz
17:00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10:00
KIDS parkour
ZAPISY grupa rusza od 11.05.2019
10:30 - 12:00
Alek Marcinkiewicz
11:00
16:00
KIDS parkour
początkująca ZAPISY grupa rusza od 8.05.2019
16:00 - 17:30
Alek Marcinkiewicz
17:00
18:00
KIDS parkour
zaawansowana ZAPISY grupa rusza od 8.05.2019
18:00 - 19:30
Alek Marcinkiewicz
19:00

Środa

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
KRASNAL acro
___ 4-7 LAT ___ początkująca Centralna 51
16:00 - 17:30
Angelika Rutkowska

KRASNAL acro
___ 4-7 LAT ___ zaawansowana Centralna 51
17:00 - 18:30
Dorota Bałko
KRASNAL acro
___ 4-7 LAT ___ początkująca Centralna 51
16:00 - 17:30
Olga Niedziela
17:00
KRASNAL acro
___ 4-7 LAT ___ zaawansowana Centralna 51
17:00 - 18:30
Dorota Bałko
18:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

No events available!

AcroPark jest to jedyny taki obiekt sportowy  w Polsce, który łączy sporty gimnastyczne ze sportami wyczynowymi! Specjalnie dla Was mamy profesjonalny sprzęt gimnastyczny oraz wspaniałą kadrę trenerską. Posiadamy Springfloor czyli specjalną matę gimnastyczna, która sprężynuje. Tutaj możemy trenować takie sporty jak: parkour, tricking, capoeira. AcroPark został zaprojektowany przy współpracy Mistrza Polski w Akrobatyce Sportowej – Jacka Czerniaka.

Wyposażenie naszego obiektu:

  • 2 trampoliny sportowe z dostępem do basenów z gąbkami
  • ścieżka akrobatyczna do profesjonalnych skoków akrobatycznych
  • springfloor z dostępem do drabinek i dołu gimnastycznego
  • wyczynowe trampolinki sportowe
  • przeszkody parkour’owe
  • 2 liny gimnastyczne

Wszystkie zajęcia kierowane dla osób, które chcą od podstaw rozwinąć się w danej dziedzinie, ale również dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności.

bilety jednorazowe ulgowy normalny
poniedziałek-piątek do 15:00 i po 22:00 17 22
poniedziałek-piątek po 15:00 22 28
weekend 22 28
rodzinne
1 rodzic + dziecko 28
1 rodzic + 2 dzieci 43
2 rodziców + 1 lub 2 dzieci 55
karnety rodzinne każda kolejna osoba 10% taniej
ulgowy normalny
4 wejścia 85 105
8 wejść 155 195
open 195 235
AVATAR open 325 325
ilość treningów 1h 2h 1h* 2h*
pojedynczy 100 150 90 140
pakiet 5 450 700 420 650
pakiet 10 870 1300 800 1200
2 osoby 160 220
3 osoby 190 270
4 osoby 250 330
Sekcje – treningi grupowe ulgowy normalny z kartą sportową
pojedynczy 50 60 50
1 x w tygodniu 160 200 130
2 x w tygodniu 220 260 160
3 x w tygodniu 280 310 180